320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas peters Vaata postitust
    Seda, et Saviauk on tulnud veel 3 korda Eesti meistriks, seda Kalju kodukas välja öelda ei suuda. Lihtsalt ei suuda ja kõik.
    5-kordne Eesti meister isegi.

    Kommentaar


      Positiivne uudis. Kui algul seda Bodarenko kõlakat kuulsin, siis oli ka selline WTF moment, aga Saviaugu nimi rahustas maha. Korraliku vutitaustaga treener, kes on 2002 poistega head tööd teinud. Erinevalt Terjast, kes karjääri lõpetades üsna varsti end esinduse treeneripingilt leidis ja seal ka hooaja keskel veidi läbi kärssas, on Erko üleminek sujuvam ning loogilisem. Ma Bodarenko noortetreeneri võimeid väga ei tea. Niipalju kui kuulnud olen, siis Põhja-Tallinna lapsevanemad olid väga rahul olnud.

      Kommentaar


        Tore, et Janar jätkab kaljus

        Aga kus tantsib (lendab) Karu järgmine aasta? Neemelo leping Kaljuga oli 2016 hooaja lõpuni.

        Kommentaar


          Oleks ju loogiline järeldada, et ta veel aastakene-kaks Paide eest ringi laseb.

          Kommentaar


            Ei usu küll, et Kalju nii efektiivse vahetusmehe minema laseb.

            Kommentaar


              Kui võiks spekuleerida, et kes Kaljust võiks lahkuda, siis ma pakun, et need oleksid järgmised mängijad: 29-aastane Belgia keskkaitsja Alexandre Jansen da Silva, kes ei ole väga heast küljest end näidanud. Sander Puri, kes loodab kindlasti tagasi piiritaha mängima saada. Ja ehk ka Tarmo Neemelo, kes võib ehk liituda mõne tabeli tagumise otsa klubiga.

              Kommentaar


                Algselt postitas ronaldo9 Vaata postitust
                Kui võiks spekuleerida, et kes Kaljust võiks lahkuda, siis ma pakun, et need oleksid järgmised mängijad: 29-aastane Belgia keskkaitsja Alexandre Jansen da Silva, kes ei ole väga heast küljest end näidanud. Sander Puri, kes loodab kindlasti tagasi piiritaha mängima saada. Ja ehk ka Tarmo Neemelo, kes võib ehk liituda mõne tabeli tagumise otsa klubiga.
                Da Silvat pole Kaljus juba suvisest aknast saati..

                Kommentaar


                  Algselt postitas ronaldo9 Vaata postitust
                  Kui võiks spekuleerida, et kes Kaljust võiks lahkuda, siis ma pakun, et need oleksid järgmised mängijad: 29-aastane Belgia keskkaitsja Alexandre Jansen da Silva, kes ei ole väga heast küljest end näidanud. Sander Puri, kes loodab kindlasti tagasi piiritaha mängima saada. Ja ehk ka Tarmo Neemelo, kes võib ehk liituda mõne tabeli tagumise otsa klubiga.
                  Kui ma ei eksi siis Puri ei taha enam välismaale liikuda

                  Kommentaar


                    Kolm väga vajalikku lepingupikendust olemas. Mööli puhul ei oleks oodanud, et detsembris alla kirjutab, aga loodetavasti on üleminekuturul veel mõni tore üllatus varuks.

                    Kommentaar


                      Kalju solvus facebookis Soccerneti ristnurga peale

                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Kalju solvus facebookis Soccerneti ristnurga peale

                        https://m.facebook.com/story.php?sto...17729114915529
                        kui aus olla, siis ma oleks nende asemel ka veits pahane. näeb vägisi nii välja, et Soccernet (jah, kuniks see plokk on Soccerneti avalehel, on Ristnurk osa Soccernetist, ükskõik kui palju ennast ka üritatakse täiesti sõltumatuks üksuseks positsioneerida) ei teadnud ise kahe Jakovlevi viibimisest trennis, tahtis teravat panna, jäi lolli olukorda ja üritas end siis välja vabandada lausega "see oli ainult nali". nõrk sooritus.

                        kindlasti oskab näiteks Kasper öelda või uurida, kas asjad käisid minu poolt pakutud rada mööda.
                        ja kui ka ei käinud, siis ütleks lihtsalt, et saamatult vormistatud nali.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Tänu Soccerneti talviste üleminekute rubriigile saab veel teada, et klubiga treenib Tanel Tamberg ning väidetavalt peaks Kabaev jaanuarist hakkama samuti treenima Kaljuga. Lisaks on seni väravavahtide treeneriametit pidanud Jüris Sahkur hetkel ametis Paide väravavahtidega ning selle osakonna treener kinnitatakse jaanuarist. Ühesõnaga korralik Ida Viru mängijate võimalik sissevool on alanud, kuid kui mängivad koha välja ja õigustavad oma eksistentsi meeskonnas, siis miks mitte.

                          Link ka: http://soccernet.ee/artikkel/premium...umised-2016-17

                          Kommentaar


                            Tambergi liitumist Kaljuga pean küll äärmiselt ebatõenäoliseks. Mööl, Sidorenkov ning Elhi katavad äärekaitse positsiooni vajadused täielikult ära, lisaks on ta klaasist ning minu hinnangul kindlasti mitte mees, kellega meistritiitlile mängida.

                            Hoopis huvitavam oleks Svjatoslav Jakovlevi tõmme, aga kardan, et tema mänguaeg ei oleks suurem kui Sinjavskil tänavu. Tjapkin on täpselt mängija, kes Frantsevile meeldivad ning tema liitumise tõenäosust pean päris suureks. Ka mitte mu lemmik mängija Eesti liigast, aga oma rollis Eesti tasemel siiski korralik mängija.

                            Ja soccernetile ka, siis Lukka mängijaõigused omandas Flora juba tänavu suvel, et võite oma nimekirjas ta ära boldida.

                            Kommentaar


                              Nõmme Kalju juhatuse liige peeti kupeldamises kahtlustatavana kinni
                              Põhja prefektuuri kriminaalbüroo narko- ja organiseeritud kuritegude talituse ametnikud pidasid eile kinni seitse meest ja ühe naise, keda on alust kahtlustada kahe Tallinnas tegutseva bordelli töö korraldamises ja juhtimises. Postimehe andmetel on kinnipeetute hulgas ka jalgpalliklubi Nõmme Kalju juhatuse liige Tanel Aavik.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                                Nõmme Kalju juhatuse liige peeti kupeldamises kahtlustatavana kinni
                                http://www.postimees.ee/3952437/nomm...tatavana-kinni
                                Mina ei usu, see on kindlasti Pohlaku mingi plaan!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X