320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Ei käinud piilumas. Üldiselt see kui keegi Kaljuga koos trenni teeb ei tähenda, et ta ka seal mängima hakkab. hea näide on Ats Purje, aga kui sa nii informeeritud oled, siis valgusta ka meid.
    kui mingid üllatused tulevad siis hiljem aga mitte hetkel küll ei näe nendes meestes midagi üllatavad

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Käisite kõik täna ikka Hiiul?
      mina käisin

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ei käinud piilumas. Üldiselt see kui keegi Kaljuga koos trenni teeb ei tähenda, et ta ka seal mängima hakkab. hea näide on Ats Purje, aga kui sa nii informeeritud oled, siis valgusta ka meid.
        mina ei käinud ma piilusin mujal
        nii Flora, Tuleviku kui ka Tallinna Kalevi aia taga
        lisaks käisin Kotka sisehallist läbi, kus Warrior ja Kotkas treenisid. igale poole ühel õhtul ei jõua ju

        Kommentaar


          Veikkausliiga on suomalaisen jalkapalloilun miesten pääsarja ja samalla pääsarjaa hallinnoiva organisaatio.

          Kommentaar


            pannud siis originaal vähemalt
            TPS on kulkenut sadan vuoden aikana pitkän ja mutkikkaan tien suomalaisen jalkapallon huipulla ja sen tuntumassa.

            Kommentaar


              sommidel on ikka kõvasti nalja selle "kalju" nimega ma pakun
              http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

              Kommentaar


                ma arvan, et kui kõik kaljukad ennast kiilaks ajavad, siis ei olegi eriti naljakas

                Kommentaar


                  Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                  ma arvan, et kui kõik kaljukad ennast kiilaks ajavad, siis ei olegi eriti naljakas
                  paljudel pole vaja ajadagi, loodus ja vanus on juba oma töö teinud :P
                  http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                    paljudel pole vaja ajadagi, loodus ja vanus on juba oma töö teinud :P
                    Hahaa

                    Kommentaar


                      Liivo Leetma on Kalju huviorbiidis
                      10. Jaanuar15:53Jalgpall

                      Eelmisel hooajal jalgpalli esiliigas meistriliigasse pääsenud Nõmme Kalju loodab enda ridadesse värvata ekskoondislase ja praegu Tallinna Kalevi nimekirja kuuluva Liivo Leetma, vahendab Linnaleht.

                      "Leetma on meie huviorbiidis. Läbirääkimised on käimas," tunnistas Kalju juhatuse liige Anton Siht. Möödunud hooaja keskel TVMK-st Kalevisse siirdunud Leetma mängis Kaljus juba Kalevi spordihallis peetud aastalõputurniiril. Leetma on vaid üks mängijatest, keda meistriliigas kõvaks keskmikuks tõusta lootev Kalju endale hangib.

                      Siht märgib, et praegu käib meeskonna komplekteerimine ning esimestest uutest mängijatest saab ehk rääkida järgmisel nädalal. Küll on aga kindel, et eelmise hooaja Kalju esindusmeeskonnast säilitavad tänavu kindlasti koha ründaja Andrus Mitt, keskväljamehed Martin Maasing ja Andreas Aniko ning väravavaht Margus Lukk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                        sommidel on ikka kõvasti nalja selle "kalju" nimega ma pakun
                        Kaljul on sommidega ka kõvasti nalja ma arvan
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Kaljul on sommidega ka kõvasti nalja ma arvan
                          mis seal nii naljakat on? ehk jagad

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            mis seal nii naljakat on? ehk jagad
                            Ilmselt on mõlemal meeskonnal kavas nalja teha, mis seal muud ikka on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ilmselt on mõlemal meeskonnal kavas nalja teha, mis seal muud ikka on.
                              Ühel meeskonnal kindlasti peale mängu enam nii naljakas pole ja ma arvan teadvat kumb meeskond see on
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                paljud soome keelsed väljendid on ikka väga naljakad ning loomulikult lähme me sinna ju nalja tegema. kes siis ikka nalja teeb, kui ise ei tee
                                http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X