320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sain ka tipphetked ära vaadata lõpuks. Oh sa magus jeesuslaps, Valikajevi daiv on tugev pretendent aasta sukelduja laureaadiks. Kole. Kole.

    Kalju fännidest keegi võiks natuke analüseerida mängu, kui mahti saab. Tiitlipretendendite vahelises mängus viis väravat pole üleliia tavapärane just...

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Sain ka tipphetked ära vaadata lõpuks. Oh sa magus jeesuslaps, Valikajevi daiv on tugev pretendent aasta sukelduja laureaadiks. Kole. Kole.

      Kalju fännidest keegi võiks natuke analüseerida mängu, kui mahti saab. Tiitlipretendendite vahelises mängus viis väravat pole üleliia tavapärane just...
      Lisaks on pendla löömise hetkel sissejooksev Kalju mees juba peaaegu palliga ühel joonel...aga kavalalt kohtuniku selja taga, kes ei märka...korralik kohtunike õpetamise materjal. Kokkuvõtva klipi põhjal tundus nagu oleks abikohtunik pendla otsuse vastu võtnud

      Kommentaar


        Üks kerge märkus kalju tiimi tegelastele. Ma eeldan, et kalju on täisproff sats ja vähemalt esindusest saavad kõik miskit kopikad oma pangarvele!? Aga kuidas küll ei ole võimalik täisproffil tiimil tagada, et kõigil oleks ühesugune vorm, kasvõi alussärgid, küll niked ja adi segamini jne, küll erinev värv jne. ma norid tera, ma tean. aga tekkkis tahtimine seda 21 sajandi probleemi jagada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Kalju fännidest keegi võiks natuke analüseerida mängu, kui mahti saab. Tiitlipretendendite vahelises mängus viis väravat pole üleliia tavapärane just...
          Mis siin ikka öelda, üks krdi korralik jalgpallipidu oli taaskord. Ei tea mis imeloitsuga Kalju teist korda külmale kevadringile üle tuhande pealtvaataja võlus. Tubli töö igatahes Ehted, Kunod, Brigittad jm kes sellega seal ametis olid!

          Mängu ise oli kogu raha eest. Kaarte sadas rohkem kui jaanipäeval vihma, väravaid pea-et sama palju. Frantsev oli jõlekoledast mängust Paidega omad järeldused teinud ja meie slowmo keskväljalt isegi ei üritatudki palli läbi viia. Valikajev oli vaatamata oma vähendatud rollile ikka alla oma lootusi, aga törts parem kui varasemalt. Kleinil oli võimalus juba varem pinged maha võtta, aga ei saanud meetri kaugusel väravast palli võrku toimetatud ja lasi supertsenderduse läbi. Läheb koolirahaks. Häiris see, et kaks korda ei suudetud seisu hoida ja lasti suhteliselt kiiresti viigivärav tagasi lüüa. Kolmandal korral õnnestus vastaste mäng ära lõhkuda ja lõpuni purjetada. Lisaks vastastest suuremast tahtest, oli mängu üks võtmest ilmselt Subbotin, kes vist nüüd lõpuks on oma mängu leidma hakanud. Ma olin mehe juba maha kandnud ausalt öeldes. Vahel on tore ka kui sul õigus pole.

          Valikajevi daivi kohta ainult nii palju, et aastaid oleme nende kohalike kohtunikega vett ja vilet näinud. Tore kui kompensatsiooniks vahel ka kingitusi tehakse. Eks järgmistes mängustes võetakse intressidega tagasi. Valikajev pold muidugi ainus daiver. Prosa jooksis end ka vastaste jalgadesse ja siis jäi perseli maas kõvahäälselt pennut nõudma. Peale pantrite meelepaha, ta midagi sealt ei saanud.

          KUID kõige märgilisema tähtsusega sündmus juhtus juba ennem mängu. Kalju, EJL ja Infoneti asjapulgad ragistasid nädal aega ajusid. Selle tulemusel tehti midagi, mida meite maal pole veel ennem tehtud. Resultaat? Vist ajaloo esimene korralik laululahing Pantrite ja Infoneti fännide vahel ning jalgpallifänni kõrvu paitav jalgpalliatmosfäär. Loodetavasti ei tee FCI peale seda edasi tehtud sammu jälle sammu tagasi ning võtab seda kui võimalust viia oma klubi fännikultuur teisele tasemele. Aga millest ma siin juba neli rida jauran? Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna ...

          Kommentaar


            Kompenseerimine juba kolmes kodumängus: nagu paljuks kipub minema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
              Kompenseerimine juba kolmes kodumängus: nagu paljuks kipub minema.
              Pohlak süüdi ilmselt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                Mis siin ikka öelda, üks krdi korralik jalgpallipidu oli taaskord. Ei tea mis imeloitsuga Kalju teist korda külmale kevadringile üle tuhande pealtvaataja võlus. Tubli töö igatahes Ehted, Kunod, Brigittad jm kes sellega seal ametis olid!

                Mängu ise oli kogu raha eest. Kaarte sadas rohkem kui jaanipäeval vihma, väravaid pea-et sama palju. Frantsev oli jõlekoledast mängust Paidega omad järeldused teinud ja meie slowmo keskväljalt isegi ei üritatudki palli läbi viia. Valikajev oli vaatamata oma vähendatud rollile ikka alla oma lootusi, aga törts parem kui varasemalt. Kleinil oli võimalus juba varem pinged maha võtta, aga ei saanud meetri kaugusel väravast palli võrku toimetatud ja lasi supertsenderduse läbi. Läheb koolirahaks. Häiris see, et kaks korda ei suudetud seisu hoida ja lasti suhteliselt kiiresti viigivärav tagasi lüüa. Kolmandal korral õnnestus vastaste mäng ära lõhkuda ja lõpuni purjetada. Lisaks vastastest suuremast tahtest, oli mängu üks võtmest ilmselt Subbotin, kes vist nüüd lõpuks on oma mängu leidma hakanud. Ma olin mehe juba maha kandnud ausalt öeldes. Vahel on tore ka kui sul õigus pole.

                Valikajevi daivi kohta ainult nii palju, et aastaid oleme nende kohalike kohtunikega vett ja vilet näinud. Tore kui kompensatsiooniks vahel ka kingitusi tehakse. Eks järgmistes mängustes võetakse intressidega tagasi. Valikajev pold muidugi ainus daiver. Prosa jooksis end ka vastaste jalgadesse ja siis jäi perseli maas kõvahäälselt pennut nõudma. Peale pantrite meelepaha, ta midagi sealt ei saanud.

                KUID kõige märgilisema tähtsusega sündmus juhtus juba ennem mängu. Kalju, EJL ja Infoneti asjapulgad ragistasid nädal aega ajusid. Selle tulemusel tehti midagi, mida meite maal pole veel ennem tehtud. Resultaat? Vist ajaloo esimene korralik laululahing Pantrite ja Infoneti fännide vahel ning jalgpallifänni kõrvu paitav jalgpalliatmosfäär. Loodetavasti ei tee FCI peale seda edasi tehtud sammu jälle sammu tagasi ning võtab seda kui võimalust viia oma klubi fännikultuur teisele tasemele. Aga millest ma siin juba neli rida jauran? Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna ...
                Tead, ma ise nagu olen nende pasunate vastu - esiteks nendes euroopades on see otsese või siis kaudse keelu all 10 olnud, teiseks olen Suga päri, et pole midagi paremat kui oma häälega toetamine - pmst trumm on ka ok

                Nüüd peaks Sulle veidi pettumust valmistada - need, kes olid seal reedel Hiiul kohal, on FCI fänluse koorekiht ning paraku kodus ei saa me garanteerida, et pasunaid keegi statale kaasa ei too - küll olen rõhutanud ja palunud, et visake need vidinad üldse minema - aga Lasnamäe töölisklassi jaoks on see vist ainus meelelahutus, see neetud pasun....
                Seega vabandan, ette, kui neid veel saate kuulda :/

                Ja fännikultuuri uuele tasemele viimisega lood on nõnda, et see on vist asjatu vaev - 20 inimesele see uus tase meeldib - teised peale pasunate ei tea üldse midagi.... Kurb..... aga nii on

                Kommentaar


                  Reeglina on süüdi Laar,Ansip,alles nüüd tuleb Pohlak ,Trump(mitte see snuukrimees)
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Ütlen, et vaatasin ühe Eesti endise kohtunikuga mängu läbi ning tema arvates see daiv ei olnud kindlasti.

                    Kommentaar


                      Siis on tõenäoliselt see ka põhjus, miks ta endine kohtunik on. Et sellises sukeldumises mitte sukeldumist näha, peab ikka puhta sõge peast olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Siis on tõenäoliselt see ka põhjus, miks ta endine kohtunik on. Et sellises sukeldumises mitte sukeldumist näha, peab ikka puhta sõge peast olema.
                        Tead, Marek - kätt südamele pannes, peab tõdema, et külalistribüünilt vaadates tundus see ikkagi puhas penalt mitte kellelgi polnud kahtlust, et neetud Rättel taas keeras meile sitta..... Alles koju jõudes ja kordust vaadates nägime, et pendlat tegelikult ei olnud.....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Tead, Marek - kätt südamele pannes, peab tõdema, et külalistribüünilt vaadates tundus see ikkagi puhas penalt mitte kellelgi polnud kahtlust, et neetud Rättel taas keeras meile sitta..... Alles koju jõudes ja kordust vaadates nägime, et pendlat tegelikult ei olnud.....
                          Eem, mida see Rättel antud olukorda üldse puutus? Väidetav viga vilistati ikkagi Avilovi vastu.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Tribüün on üks asi, seal võib teinekord päris vale mulje jääda asjadest. Ma sain eelneva härra jutust aru, et nad vaatasid mängu hiljem üle ja ikka arvanud kohtunik, et oli penalti. See on hoopis midagi muud.
                            Kui valest aru sain, DoubleStuffing, siis andeks mõistagi.
                            Aga see oli. Fucking. Rõlge. Sulps.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Eem, mida see Rättel antud olukorda üldse puutus? Väidetav viga vilistati ikkagi Avilovi vastu.
                              Meie tribüünilt tundus, et siiski Rätteli vastu oli viga vilistatud, aga ausalt öeldes vahet pole.....

                              Kommentaar


                                Minu silmis fännitribüünilt tundus asi ilmselge daivina ning vile kõlades olin positiivselt ùllatunud, kui käsi läks tasku asemel penaltipunkti suunas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X