320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Kisub veriseks. Elame ja näeme kes siin oma sõnu sööb. Ahjaa, esimene mäng ju ongi kohe Floraga. Kas tuleb 8-0 või ei ole siis näha. Mina ennustan 2-2 viiki.
    2-2?????sul on hea huumorisoon......saate suurelt pähe...te saate kohe esimeses mängus teada, mida tähendab meistriliiga!
    FC Flora

    Kommentaar


      sellessuhtes et. kui ma seda kirjutasin, oli aasta 2003, veidi vähem kui 5 aastat tagasi, aga kurb see, et Kalju fännid pole siiamaani taolisest loogikast üle saanud

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Tsiteerides Mikot.

        sa ei ole kunagi eriti terav olnud ja ega tänagi paista päike sinu peale, kahju hakkab.

        sinust hakkab kahju...Miko on kindla peale üks Eesti parimaid fänne ja seda ei arva ainult mina...
        FC Flora

        Kommentaar


          kindla peale võiks kuskile teha teema"PARIM FÄNN"

          Kommentaar


            Algselt postitas Üllar Vaata postitust
            kindla peale võiks kuskile teha teema"PARIM FÄNN"
            enam-vähem http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5479
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas brandisco Vaata postitust
              sinust hakkab kahju...Miko on kindla peale üks Eesti parimaid fänne ja seda ei arva ainult mina...
              Loe mõned korrad veel, ehk siis mõistad

              Kui päris algusesse tagasi pöörduda, siis ma võin garanteerida et nendes kahes kohtumises ei mängitud absoluutselt tulemusele. Kontrollkohtumistel on algfaasis natukene teine ülesanne. Nii et ei ole põhjust muretsemiseks. Aga järgmisel nädalavahetusel peaks olukord andma natukene parema pildi, nii et kannatagem koos.

              Kommentaar


                sa ei saanud aru...ikka nimeliselt.....minu arust on kindla peale parim fänn viki

                Kommentaar


                  Kalju meistriks!!!!need olid kõigest sõprusmängud ja neist ei tasuks erilisi järeldusi teha.kõik kohe nii negatiivsed aga mina isiklikult väga rahul et Kalju meistriliigas nüüd on ja usun ja loodan et neil ei teki Kure jo-jo efekt et üles-alla,üles-alla.Igatahes edu Kaljule ülepika aja jälle Meistriliigas.

                  Kas oskab keegi öelda mis tegelane see uus brass on ja kus enne mänginud?Kas Argentiinlased ei sobinud?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Kui päris algusesse tagasi pöörduda, siis ma võin garanteerida et nendes kahes kohtumises ei mängitud absoluutselt tulemusele. Kontrollkohtumistel on algfaasis natukene teine ülesanne. Nii et ei ole põhjust muretsemiseks.
                    kes teab, mis koosseisuga Kalju neid kontrolle mängis? siiani olen leidnud ainult, et kaasas on vist selle klubi eksmängija ja see braasikas ja võibolla veel see, aga kes siis tegelikult mängisid?
                    see on ok, et Kalju lasi endale palju väravaid lüüa, sest ei hiilganud nad ju eelmine aasta ka mingi ime kaitseliiniga, aga et ise ühtegi vastu ei löödud on imelik! kas Mitt oli kaasas üldse?

                    mis sellel niinimetatud Kure jo-jo efektil viga on, vähemalt suudetakse ennast pidevalt MLi mängida, mõned ei suuda sedagi...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jorss Vaata postitust
                      Palun vaadake seda videot siin enne kui sõna võtate. Pilt ütleb päris paljugi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Kalju meistriks!!!!need olid kõigest sõprusmängud ja neist ei tasuks erilisi järeldusi teha.kõik kohe nii negatiivsed aga mina isiklikult väga rahul et Kalju meistriliigas nüüd on ja usun ja loodan et neil ei teki Kure jo-jo efekt et üles-alla,üles-alla.Igatahes edu Kaljule ülepika aja jälle Meistriliigas.

                        Kas oskab keegi öelda mis tegelane see uus brass on ja kus enne mänginud?Kas Argentiinlased ei sobinud?
                        Üleminekuaken on alles lahti, nii et jõuab veel osta kasvõi kuubalasi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Palun vaadake seda videot siin enne kui sõna võtate. Pilt ütleb päris paljugi.
                          Kalju ei viitsinud isegi särke selga panna?
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Ei ole veel uusi vorme käes ning kõikidel meestel, uutel, ei ole ka eelmise hooaja Lotto vorme. Aga mõnele oleks vist rohkem tõesti meeldinud, kui oleks Artic Spa omad laenatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                              2-2?????sul on hea huumorisoon......saate suurelt pähe...te saate kohe esimeses mängus teada, mida tähendab meistriliiga!
                              Huvitav miks Flora eelmine hooaeg esimes mängus Kalevit vaevu-vaevu 1:0 võitis?
                              Ma usun, et esimese mängu võidab Flora, aga ma olen täiesti kindel, et Kalju tuleval hooajal vähemalt ühes mängus neljast Floralt punkte röövib.
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                                kuulge kaljukad mõelge peaga..te jäite esiliigas alles 6-ndaks ja nüüd loodate meistriliigas ei tea kuhu jõuda...

                                ma vean kihla, et peale karika teise ringikohtumis Kure-kalju vahel peab HABE oma sõnu sööma...tahaks teada mida te siis räägite kui Kurelt sauna saate
                                mis see esiliiga kuues koht tänavu loeb, kui meeskond on tuleval hooajal hoopis teine?
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X