320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaidlus on siin tore ja seda võiks siin rohkemgi olla, muidu on foorum tihtipeale justkui välja surnud. Ühest ei saa ma hästi aru, et miks Kalju Soomes käib mängimas? Raha läheb selle peale ikka päris palju, arvatavasti. Või tehakse kõik välja? Kahtlane. Parem mängige näiteks Rakverega Rakveres, kes teid sinna ikka eriti luurama tuleb. Sellised suured kaotused nüüd Eesti Meistriliigale Soomes küll au ei tee.

    Kommentaar


      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
      mis see esiliiga kuues koht tänavu loeb, kui meeskond on tuleval hooajal hoopis teine?
      aga nagu näha, teeb ka TPS teile oma teise koosseisuga 8:0. reikäjuusto ütlevad soomlased teie kaitse kohta
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        aga nagu näha, teeb ka TPS teile oma teise koosseisuga 8:0. reikäjuusto ütlevad soomlased teie kaitse kohta
        teile, teie?
        See, et Kalju minu jaoks sümpaatne klubi on, ei tähenda, et mind saaks Kaljuga ühte liigitada.
        Ma olen selle poolt, et Eesti jalgpallil hästi läheks ning seetõttu on loomulik, et ma Kalju kaitseks sõna võtan.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Usun, et mingid järelduseb võib isegi nendest mängudest teha. Esikuuikusse saamist ei tasuks loota arvatavasti ...
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Millal neid üldse loota võis? Esiliigas esikuuikusse on ok

            Kommentaar


              Mulle on mulje jäänud, et paljud peavad Kaljut MT ohustajaks
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Millal neid üldse loota võis? Esiliigas esikuuikusse on ok
                Loen ja imestan. Su kurbus ja pahameel kaotuse pärast on ületamatu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                  Mulle on mulje jäänud, et paljud peavad Kaljut MT ohustajaks
                  Mõtled ikka Maag Tammekat?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Mulle on mulje jäänud, et paljud peavad Kaljut MT ohustajaks
                    Millises arvestuses? Kollaste kaartidega võivad Starovoitoviga võidelda, aga muus valdkonnas.. no ei.

                    Kommentaar


                      Defineerige sõna reikäjuusto.Saan siis targemaks.
                      i don t like u u don t like me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Millises arvestuses? Kollaste kaartidega võivad Starovoitoviga võidelda, aga muus valdkonnas.. no ei.
                        Mis ajast sa räägid kõigi teiste eest?
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Mis ajast sa räägid kõigi teiste eest?
                          Pigem on see oma arvamuse avaldamine

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Millal neid üldse loota võis? Esiliigas esikuuikusse on ok
                            Hehe, ja taaskord pead sa oma sõnu sööma, raskelt sööma.

                            Kommentaar


                              Nojah.

                              Aga loodetavasti suudab Kalju ennast koguda ja mängu käima saada!
                              Järgmine nädal on juba kergemad vastased ja loodan ise ka HIFK mängu vaatama minna. Tegin ise kaasa HIFK duubli trennis ja teisel väljakupoolel mängis HIFK põhimeeskond. Pealtnäha tundusid nad tasemelt olevat Eesti esiliigaga samal pulgal. Usun, et antud mäng peaks juba midagi näitama. Kas Kaljus on Eesti meistriliiga taset või mitte. Kaotus sealt mängust oleks juba ikka väga häbilugu.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Mulle on mulje jäänud, et paljud peavad Kaljut MT ohustajaks
                                See, kui Kalju tulihingelised toetajad igas teemas räuskavad, ei tee neid veel ohustajateks.

                                Mitte et mul midagi Kalju vastu oleks, aga oodake, kuni tulevad tulemused ja siis hakkake hõiskama. "Super-Kure" võitmine üleminekumängudel ei tee teid veel maailmameistriteks.

                                Aga muidu, edu Kaljule oma tegemistes!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X