320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
    Pigem on see oma arvamuse avaldamine
    "Usun, et mingid järelduseb võib isegi nendest mängudest teha. Esikuuikusse saamist ei tasuks loota arvatavasti ..."
    "Millal neid üldse loota võis? Esiliigas esikuuikusse on ok"
    "Mulle on mulje jäänud, et paljud peavad Kaljut MT ohustajaks"
    "Millises arvestuses? Kollaste kaartidega võivad Starovoitoviga võidelda, aga muus valdkonnas.. no ei."

    Paljud peavadki Kaljut esiviisiku kandidaadiks, kuidas saab 17 sellega mitte nõustuda?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Kui Kalju fännid peavad oma tiimi esiviisiku kandidaadiks, siis pean saba jalgevahele võtma ja alandlikult sama kiunuma, mida nemadki?

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Kui Kalju fännid peavad oma tiimi esiviisiku kandidaadiks, siis pean saba jalgevahele võtma ja alandlikult sama kiunuma, mida nemadki?
        Ei pea, aga jää ikka maa peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
          Ei pea, aga jää ikka maa peale.
          Mida temal maa peale on jääda? }

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Kui Kalju fännid peavad oma tiimi esiviisiku kandidaadiks, siis pean saba jalgevahele võtma ja alandlikult sama kiunuma, mida nemadki?
            Sa ei saa asjadest vist üldse aru. Nagu klubijuhidki väidavad, ei ole Nõmme Kalju eesmärk ainult püsimajäämine. Ma mõistan, et sa oled nii kibestunud inimene, kuid püüa olukorda mõista. Nii pole mõtet jalgpalli mängida, nagu Kuressaare seda teeb. Aga jah, on ainult üks Esiliiga!

            Kommentaar


              Omalõbuks ikka võib toksida, ega keegi selle vastu vaidle

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Kui Kalju fännid peavad oma tiimi esiviisiku kandidaadiks, siis pean saba jalgevahele võtma ja alandlikult sama kiunuma, mida nemadki?
                Mitte ainult Kalju fännid, enamus soccerneti foorumis oma arvamust avaldanud inimestest ennustab Kaljule kohta esikuusikus, mis oleks ka üsnagi loogiline tulemus. Ma saan aru küll, et sa Kaljut meeletult vihkad, aga proovi natukenegi objektiivsem olla.
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Nii pole mõtet jalgpalli mängida, nagu Kuressaare seda teeb.
                  minu mäletamist mööda on omavahel kohtutud 6 korda ja 3 võitu on Kurel ja 3 on Kaljul, nii et suht võrdsed satsid nagu...

                  edu Kaljule MLis ja pange täiega, minu pärast tulge kasvõi meistriks!

                  kõikide klubide fännidele, et jätkake samas vaimus oma klubide kaitsmist ja rivaalide maha tegemist ja otsige endale kaaslasi juurde ja tulge staadionile ka!

                  Kommentaar


                    No eks sa üritad kangesti veel võidelda, aga saa aru juba, et see sõda on ammu kaotatud.

                    Kommentaar


                      Ma ei näe küll ühtegi objektiivset põhjust, miks Nõmme Kalju ei võiks veel mõne korraliku tugevduse abil viienda-kuuenda koha peale mängida. Sellest kõrgemale jõudmine oleks praegu ehk utoopiline, kuid Maag Tammekale võivad nad kenasti konkurentsi pakkuda.

                      Väljakukkumisest ei julgeks ma küll rääkida, selle koha eest võitlevad ikka mõned teised.

                      Tõenäoliselt on 17 ikka veidi pahane, et neil selg prügiseks tehti ja objektiivseid põhjusi, miks Kalju Maagi ründama ei peaks, ei suudaks temagi tuua.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                        Nojah.

                        Aga loodetavasti suudab Kalju ennast koguda ja mängu käima saada!
                        Järgmine nädal on juba kergemad vastased ja loodan ise ka HIFK mängu vaatama minna. Tegin ise kaasa HIFK duubli trennis ja teisel väljakupoolel mängis HIFK põhimeeskond. Pealtnäha tundusid nad tasemelt olevat Eesti esiliigaga samal pulgal. Usun, et antud mäng peaks juba midagi näitama. Kas Kaljus on Eesti meistriliiga taset või mitte. Kaotus sealt mängust oleks juba ikka väga häbilugu.
                        Natuke palju on loota meeskonnalt kes on koos teinud vast 2 nädalat trenni soomes edukat trippi. Järeldusi vast oleks paslik teha peale esimest ringi.

                        Ummike siin küsis, et miks tehakse soomes sõpakaid siis vast ainult soomes laagerdades saadakse keskenduda jalgpallile. Pole teab mis huvitavaid kõrvalisi tegureid nagu Prive jne.
                        Last edited by PraS; 19.01.08, 18:16.

                        Kommentaar


                          Kallid inimesed! Ma usun, et päris mitmed teist mängivad ka ise vutti, ma pole küll kindel, kas ka mõnes liigas, aga sõpradega kindlasti. Mõne loogika järgi polekski äkki mõtet putsasid jalga panna kui Meistriliigas mängida ei saa?
                          Ma olen üpris kindel, et kui selline mäng nagu jalgpall kunagi välja mõeldi, ei tahetud, et kunagi tulevikus saaks sellest midagi, millega teiste ees uhkustada. Loomulikult on ka minul uhke tunne, kui oma meeskond võidab, ent kogu asjal peaks olema piir. Jalgpallurid ei mängi selle pärast, et endale feimi koguda ja naisi/mehi saada, nad teevad seda armastusest mängu vastu, ükskõik, kas seda siis Meistri-, Esi- või naiste liigas.

                          Ma pole kindel, kui paljud saavad aru, mida ma oma postiga öelda tahan, aga öeldud ta nüüd sai.

                          Kommentaar


                            korralikud täiendused, kellest võiks olla nt brass, kes oskab ainult portugali keelt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                              Kallid inimesed! Ma usun, et päris mitmed teist mängivad ka ise vutti, ma pole küll kindel, kas ka mõnes liigas, aga sõpradega kindlasti. Mõne loogika järgi polekski äkki mõtet putsasid jalga panna kui Meistriliigas mängida ei saa?
                              Ma olen üpris kindel, et kui selline mäng nagu jalgpall kunagi välja mõeldi, ei tahetud, et kunagi tulevikus saaks sellest midagi, millega teiste ees uhkustada. Loomulikult on ka minul uhke tunne, kui oma meeskond võidab, ent kogu asjal peaks olema piir. Jalgpallurid ei mängi selle pärast, et endale feimi koguda ja naisi/mehi saada, nad teevad seda armastusest mängu vastu, ükskõik, kas seda siis Meistri-, Esi- või naiste liigas.

                              Ma pole kindel, kui paljud saavad aru, mida ma oma postiga öelda tahan, aga öeldud ta nüüd sai.
                              Kuule, lilleke, feim ja papp paneb nii mõnelgi suu vett jooksma! Eestis see asi tõepoolest vast nii ei ole, jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                korralikud täiendused, kellest võiks olla nt brass, kes oskab ainult portugali keelt?
                                Kaljus pole siiani olnud mitte ühtegi brassi, kes ei oskaks inglise keelt, tõsi, mõni paremini, mõni halvemini. Ja korralikud täiendused on ikka sellised mehed, kes otsustavates üleminekumängudes vastaste võrku sahistavad, nii et viimaste fännil on veel mitu kuud hiljem nutt kurgus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X