320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poobert tuleb kohe kui pyynele saab

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Minul on küll huvi, kollase meedia järele, et mis moodi Eestis jalgpalli treener endale oma palga juures saab lubada Robert Sarve palgata endale?
      selline keiss mõned säästud vist ikka lubab letti lüüa või ei?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        järka peale, lootuses, et kui õnnestub valuraha kõigilt kaebajatelt ja siingi kommenteerijatelt välja nõuda, siis jagavad.

        Kommentaar


          Ma mõtlesin, et ma käesolevat teemat enam ei puuduta seni kuni uurimine on lõpule viidud, aga ühe märkuse pean sellegipoolest tegema.

          Esmalt aitäh toetuse eest fännide aadressil - ei ole tõepoolest lihtne toime tulla nii karmide süüdistustega klubi kohta, mille tegevusse oled pannud nii palju südant ja energiat.

          Küll tuleks mu hinnangul eristada seni avalikuks tulnud süüdistusi. Kui peaks tõepoolest kinnitust saama, et klubisiseselt on aset leidnud seksuaalset väärkohtlemist, sellest oldi teadlikud ning sellele ei reageeritud, siis ei ole siin palju tõlgendamisruumi - peavad järgnema karmid sanktsioonid. Selle peab välja selgitama aga uurimine.

          Põhifookuses on hetkel olnud aga "Õhtu" saates osalenud naisterahvas. Kuigi mingi nurga alt ehk kõik oligi JOKK, siis ka minu maailmapildis ei ole selline "suhe" eetiliselt aktsepteeritav. Eesti jalgpallielus oli tegemist aga täiesti avaliku saladusega, et nende vahel oli enamat kui treeneri ja jalgpalluri suhe. Mulle näib pea võimatu, et keegi sellest midagi ei teadnud - ei Nõmme Kalju, alaliit ega ka neiu tollane koduklubi Flora. Tollal ei tahtnud või ei osanud keegi selle probleemiga tegeleda, aga rääkida hetkel sellest, et ükski osapool midagi ei teadnud ja tegemist on šokeeriva paljastusega. See on silmakirjalik. Oleks sellele juba tollal reageeritud, siis me täna ilmselt ei räägiks nii massiivsest skandaalist.

          Kommentaar


            Jah. Trutsi-Trisna loo puhul ei saa Kalju juhtkonna süü olla tegelikult kuigi suur. Ühe 14-aastase tüdruku elus on ka palju lähedasemaid inimesi, kui seda on ühe või teise klubi juhtkond või jalkaliit. On vanemad (!), sõbrannad, trennikaaslased, õpetajad, aga keegi neist ei teinud ka midagi. Paistab, et isegi tüdruku ema ei näinud probleemi, aga Kalju, kus tüdruk ei mänginud, pidi? Oma klubi tüdrukud on muidugi teine lugu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tom K Vaata postitust
              Jah. Trutsi-Trisna loo puhul ei saa Kalju juhtkonna süü olla tegelikult kuigi suur. Ühe 14-aastase tüdruku elus on ka palju lähedasemaid inimesi, kui seda on ühe või teise klubi juhtkond või jalkaliit. On vanemad (!), sõbrannad, trennikaaslased, õpetajad, aga keegi neist ei teinud ka midagi. Paistab, et isegi tüdruku ema ei näinud probleemi, aga Kalju, kus tüdruk ei mänginud, pidi? Oma klubi tüdrukud on muidugi teine lugu.
              Kui sul klubis on mitte kõige noorem treener, kes võtab 14-aastasel konkureeriva klubi jalgpallurilt süütuse, siis muidugi pole klubi probleem, las teised tegelevad. Mõistlik. Sa lähtud probleemile, nagu see oleks mängijas, aga siiski on see ikkagi treeneris.
              reisisell.ee

              Kommentaar


                ja see pole ainus “ tärganud armastus” mis vanusest ei küsinud.... mida siin üldse heietada on?!

                Kommentaar


                  Ma vaatan asja ka selle külje alt, et kui sul on üsnagi teenekas treener, kes tõstis võistkonna kõrgliigasse ja aitas tipus kanda kinnitada, siis ega sellisele ukse näitamine ka just emotsionaalselt kõige kergem asi ei ole. Sõltub ka, millises ulatuses Kalju juhtkond asjast teadis, aga praegu paistab olevat varasem teadmine kuulujutu tasandil ja ehk otseselt naistega kokkupuutuvad isikud võisid rohkem aimata sellest perverssusest.

                  Kommentaar


                    Rahvusvahelise mänguettevõtte Paf Eesti juht Allar Levandi teatas, et ettevõte lõpetab skandaali sattunud Nõmme Kalju jalgpalliklubi toetamise.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Tulin just seda siia postitama, suht jama on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Tulin just seda siia postitama, suht jama on.
                        Suht jama jah, et 50sed 14seid näpivad

                        Kommentaar


                          Loodan, et eksin, aga kardan, et nüüd saab Kalju ramm otsa ja klubi hakkab marginaliseeruma.

                          Kommentaar


                            Selleks hooajaks hoolega ehitatud ja ettevalmistatud tank laguneb enne väljakule jõudmist?

                            Kommentaar


                              mulle tuli meelde, et 10 aastat tagasi, siis kui ta oli ca 54, nägi Getulio välja selline
                              Vaata TASUTA Kanal 2 ja Duo Media teiste telekanalite saateid, filme ja sarju igal ajal ja igast seadmest.


                              algul saab lõuga ja pärast vehib korralikult

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                                Loodan, et eksin, aga kardan, et nüüd saab Kalju ramm otsa ja klubi hakkab marginaliseeruma.
                                Võib-olla väike saneerimine ja uuenduskuur tulebki klubile kasuks. Mulle näib, et meeskond ongi kinnistunumas neljanda koha peale. Ehk üks samm tagasi annab liigale ja klubile särtsu juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X