320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Kalju saab hooajal vähemalt 12 mängus üle 0:6 kaotuse,

    prohvet on rääkinud !
    tundub et sind on meri kõvasti loksutand

    Kommentaar


      keegi teadjatest võiks veel kommida, et kas TPS oligi tugevam või oli palju ebaõnne, et HJK-ga arvestades paar koti rohkem tuli?

      Kommentaar


        TPS Voitti Nõmme Kaljun Helposti
        TPS:n kauden ensimmäinen harjoitusottelu Martti Kuuselan johdolla päättyi tylyihin lukemiin 8-0(2-0). Virolainen pääsarjanousija JK Nõmme Kalju oli koko pelin täysin aseeton ja loppunumerot olivat täysin oikeutetut.

        TPS:n maaleista vastasivat Mikko Paatelainen, Antti Hakala ja Russinho kaikki kahdesti ja Chris Cleaver ja Jarno Heinikangas iskivät yhden mieheen.
        Ottelua oli sateesta ja tuulesta huolimatta katsomassa noin 100 silmäparia. "

        Kaljul polnud selle teate järgi ühtegi võimalust ja mingisugust mängupiltigi. Ja et lõppskoor näitas suurt tasemevahet . Ei tea veel kuidas Atsiga lood olid .

        Kommentaar


          TPS on ju HJK`ga võrreldes suht samal tasemel ja neilgi polnud platsil põhikoosseis.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust

            Kaljul polnud selle teate järgi ühtegi võimalust ja mingisugust mängupiltigi. Ja et lõppskoor näitas suurt tasemevahet . Ei tea veel kuidas Atsiga lood olid .
            Ats ju teises Turu satsis, pidasid seda silmas? Ja TPS õigemini eelmise aasta TPS oli ikka HJK-st stabiilsem ja ka tsipa parem, kuid nüüd vaheajal on HJK saanud head jõudu juurde ja võib juba TPSile jah koha ette näidata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
              Omalõbuks ikka võib toksida, ega keegi selle vastu vaidle
              oma lõbuks võid kodus seent toksida igale mängule minnakse võidu mõtetega

              Kommentaar


                Kalju mängis HJK-ga parema mängu kui TPS-ga aga HJK tundus mulle oluliselt tugevam. Gettulio katsetas kõiki 22.mängijat, paljusid uutel positsioonidel, sellest ka sellised skoorid. HJK mängis väga jõuliselt, vahepeal läks juba hokiks ja Kalju enamus mängijaid ei suutnudki lõpuvileni sellise stiili ja tempoga harjuda. HJK vastu oli 6-7 võimalust ja mängupilt kohati nauditav, TPS-ga võimalusi vähem.

                Ats oli mängu vaatamas, ütles, et elamä on ihana ja kaikki kunnossa!

                Kommentaar


                  ei viitsi seda paska küll lugeda mis siin viimased 3 lk on kirjuatud

                  Kommentaar


                    Tähtis info !!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                      Kalju mängis HJK-ga parema mängu kui TPS-ga aga HJK tundus mulle oluliselt tugevam. Gettulio katsetas kõiki 22.mängijat, paljusid uutel positsioonidel, sellest ka sellised skoorid. HJK mängis väga jõuliselt, vahepeal läks juba hokiks ja Kalju enamus mängijaid ei suutnudki lõpuvileni sellise stiili ja tempoga harjuda. HJK vastu oli 6-7 võimalust ja mängupilt kohati nauditav, TPS-ga võimalusi vähem.

                      Ats oli mängu vaatamas, ütles, et elamä on ihana ja kaikki kunnossa!
                      Nu kas oli nauditav 0:6 ja 0:8 Nõmme Kalju poole pealt.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Vaata Kaitz, kui 16 uut kutti Kaljus, kellest 3 astusid 2h enne mängu maha lennukist, saavad endale vastaseks aastaid kokku harjutanud meeskonnad, milles head Aafrika välismängijad tugevdusteks ja suudavad kohe midagi luua, siis see on minu jaoks nauditav. Usun, et nädalaga saavad treenerid aru, kus keegi ja mis positsioonil mängima hakkab ja Atlantise vastu tuleb juba teistmoodi mäng. Materjal on Kaljus olemas, nüüd alles saab meestega tööle hakata.

                        Kommentaar


                          Mul siin tekib tunne,et Kaljule tuleks anda keeld osaleda 3 kõrgeima liiga meistrivõistlustel, et no Eesti 3. liigasse lubame, sest nad said kaks esimest kontrollmängu korralikult kaela.
                          Sitt lugu või jaa?
                          Minu jaoks on traagika see,et Kalju paistab olevat perspektiiviga meeskond: nad oleksid võinud tulla sama satsiga, kellega pääseti üleminekumängudel Meistriliigasse, sommide vastu väljakule + okei ehk üks-kaks tugevdust. Kindlasti oleks skoor parem olnud, kokkumänginud mehed ju ikkagi. Siis selle 2 tugevdusega oleks ka meistrikaid mängitud ja hurraa, Esiliigasse tagasi kukkunud (nagu mõne klubi muster).
                          Kuid tohho tõpraid, Kuno ja ta kurjad sõbrad otsustavad Eesti jalgpalli hävitada! Nad sindrid ei panustagi vanale koosseisule, kellest enamus Esiliiga tase, et teha paar enam-vähem kontrollmängu jaanuari kuus! Mis veel hullem, nad julgevad tuua kauge maa ja mere tagant täiendusi + kodumaiseid ka, kes küll on paremad kui vanad mängijad, kuid nad pole ju kokku mänginud !
                          Sest jaanuarikuised kontrollmängud on ju olulisemad kui eesolev hooaeg, kus paberi peal suudetaks kindlasti püsima jääda, kui juurde toodud uued mängijad saavad vähekenegi kokku mängitud.
                          Vot siukest kuritegu ei suuda ma Kalju juhtkonnale andestada:
                          mõelda pikemalt kui kuu, arvestades samal ajal potentsiaalset arengut.

                          Ma loodan, et keegi peatab neid kiiremas korras, sest muidu jäävad nad ju Meistriliigasse pikemaks ajaks ja me võime juba ette näha mida halba see võib endaga kaasa tuua: publikunumbrite suurenemine, meedia tähelepanu suurenemine ja melu jalgpalli juurde + paari-kolme välismaallase näol kui just mitte siis taseme paranemine, kuid vähemalt eeskuju, mida tähendab tehnika.
                          Mul tulevad külmajudinad ,kui ma mõtlen Nõmme Kaljule ja kõigele halvale mis nendega kaasas käib.

                          Kommentaar


                            Jalgpalli Ei MÄngita Paberil !!!

                            Kommentaar


                              sitikad ja satikad ja lutikad ja täid võivad mängida küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                                korralik vandenõuteooria
                                vaata vähem telekat ja ära võta tulihingeliste fännide omavahelist väikest nääklemist ja mõne algkooli poisi targutamisi nii tõsiselt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X