320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Appi milline ämber jälle Kuno ja Nõmme Kalju poolt.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust

      Käbi üleskutse oli klubi vahetada. ManU fänn ei hakka City fänniks, Flora fänn ei hakka Leva fänniks. Get the drift?
      Täitsa arusaadav! Vaata seda niimoodi, et me kollektiivselt proovime ajurünnaku vormis leida lahendust, et me ei kaotaks yhte Eesti vingeimatest fänniryhmitustest, juhul kui Kuno ämbrist ämbrisse edasi käib.

      Kommentaar


        Milleks on vajalik selline vihakõne ja trollimine? Käib ilge mantra ja vahu peksmine, kas suuremaks seda plagup*ska puhuda ei saaks? Palun pange see energia Ukraina toetamisse. Leidke viise, koguge raha, tehke annetusi, soetage abivahendeid või tarbige Ukraina tooteid.

        Selle asemel käib nutt ja hala ning suva trollid annavad veel hoogu juurde, sest see on ju eestlase stiil. Saaks ainult kommenteerida. Ukrainas toimub täielik terror, meie siin arutame kas üks või teine plagu on okei - käib mingi ilge solvumine ja trollimine veel lisaks.

        Elus on praegu 10x tähtsamaid probleeme. Suuname energiat kallid kaasmaalased. Ja, et siin ninatargad ei tuleks jälle tühja koha pealt mökitama, siis just tegin ise ka rahalise annetuse. Kusjuures see oli järjekorras juba kolmas. Kes vähegi saab, palun toetage. Iga € loeb. Slava Ukraini!

        Kommentaar


          Silver see tagantjärgi süüdistamine ja pisendamine ei aita enam midagi, keegi ei hakka siin häbenema toetust vene agressiooni vastu need ajad on läbi. Tehti järjekordne PR käkk, damage is done, now deal with it. Öigustada ja slavaukraini karjuda on hilja ja ebavajalik. Üks teatud riigi lippu esindav mängija Kalju rivistuses on kes seda olukorda teatud seisukohaga parandada suudaks, aga me köik teame, et seda ei juhtu.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Ukrainas toimub täielik terror, meie siin arutame kas üks või teine plagu on okei - käib mingi ilge solvumine ja trollimine veel lisaks.
            Eksole? Kahju, et Kalju juhtkond sellest aru ei saa, ja see on ka enamust kommentaaride point hetkel. Isiklikult mingit ülearu trollimist ei ole näinud. Ämber Kunolt, ja selle asemel, et lihtsalt tunnistada, et väheke sitasti kukku asi välja, on hakatud end õigustama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Milleks on vajalik selline vihakõne ja trollimine? Käib ilge mantra ja vahu peksmine, kas suuremaks seda plagup*ska puhuda ei saaks? Palun pange see energia Ukraina toetamisse. Leidke viise, koguge raha, tehke annetusi, soetage abivahendeid või tarbige Ukraina tooteid.

              Selle asemel käib nutt ja hala ning suva trollid annavad veel hoogu juurde, sest see on ju eestlase stiil. Saaks ainult kommenteerida. Ukrainas toimub täielik terror, meie siin arutame kas üks või teine plagu on okei - käib mingi ilge solvumine ja trollimine veel lisaks.

              Elus on praegu 10x tähtsamaid probleeme. Suuname energiat kallid kaasmaalased. Ja, et siin ninatargad ei tuleks jälle tühja koha pealt mökitama, siis just tegin ise ka rahalise annetuse. Kusjuures see oli järjekorras juba kolmas. Kes vähegi saab, palun toetage. Iga € loeb. Slava Ukraini!
              Tehva tehtu on suur sitt, võib lausa öelda, et sitt kuubis, aga puht olukorra tõsidust arvestades olen Silveriga nõus, selle asemel, et siin üksteise kõrist tükke ampsata, aitame Ukrainat! Hiljem, kui see õudus on möödanik, on aega tulla tagasi oma tavalisse rutiini ja hakata taas üksteist tümitama. Praegu lihtsalt ei ole selleks õige aeg.

              Edit: Pean samuti möödapääsmatuks, et Tehva avalikult ja suurelt tunnistaks oma viga.

              Kommentaar


                Nii..

                Kuno kommentaar FB's: "NB! Igatahes kukkus plakati asi halvasti välja ja proovime järgmine kord kõik koos paremini. Kalju mäng kukkus seevastu hästi välja ja olen võidu üle väga uhke! Slava Ukraini!"

                Mees tunnistas, oli ämber. Mis nüüd siis saab? Halame veel nädalaid, hakkame Kaljut boikoteerima, nutame silmad peast välja? Nagu for real! Kalju on 10x enamat kui ainult Kuno Tehva. Nagu Mario kirjutas, siis mängijad ei ole sellistes asjades süüdi ja igat väikest p*ska ei ole mõtet suure kella külge ka panna, sest see ei vääri padruneid. Sõna otseses mõttes. Tegite vinge plakati Venemaa debiilikust, tore! Kuidas see plakat Ukrainat aitab? Minu meelest nagu väga ei aita. Kes asjast normaalset aru saavad, teavad kui suur m*nn Putja on ja jälestavad seda kuradima tapatööd.

                Küsin parem, et äkki saaks ühiselt kuidagi paremini ja rohkem Ukrainat toetada? Teeks järgmisel kodumängul näiteks korjanduse? Minu meelest selline algatus on kordades rohkem väärt, aga eks arvamusi ongi erinevaid. Küsimus on millele fookust panna. Head Ukraina inimesed on praegu sõjas ja kaitsevad viimse veretilgaga oma kodumaad, meie nutame siin mingi lambi plakati üle. Tohib, ei tohi, tohib, ei tohi.. #nofucksgiven
                Last edited by Silver; 03.03.22, 16:45.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Silver see tagantjärgi süüdistamine ja pisendamine ei aita enam midagi, keegi ei hakka siin häbenema toetust vene agressiooni vastu need ajad on läbi. Tehti järjekordne PR käkk, damage is done, now deal with it. Öigustada ja slavaukraini karjuda on hilja ja ebavajalik. Üks teatud riigi lippu esindav mängija Kalju rivistuses on kes seda olukorda teatud seisukohaga parandada suudaks, aga me köik teame, et seda ei juhtu.
                  Minu meelest täiesti mõttetu teema jälle nii suureks puhutud. Paides vinnate oma plagu üles ja elu läheb edasi, kui see teile tõesti nii hingelähedane on. Ma ei tea, pohhui see plagu, prooviks kuidagi suuremalt ja paremini Ukrainat toetada, mis reaalselt abi vajajateni jõuab. Aga noh, võib-olla ongi arvamused erinevad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust

                    Minu meelest täiesti mõttetu teema jälle nii suureks puhutud. Paides vinnate oma plagu üles ja elu läheb edasi, kui see teile tõesti nii hingelähedane on. Ma ei tea, pohhui see plagu, prooviks kuidagi suuremalt ja paremini Ukrainat toetada, mis reaalselt abi vajajateni jõuab. Aga noh, võib-olla ongi arvamused erinevad.
                    keegi ei ulu ju selle pärast, et plakatit ei saanud näidata ja ilgelt kurb on olla, et see pidi olemas aiast väljas mitte aia sees, vaid sellepärast, et keegi üldse hakkab sellises olukorras midagi mõtlema ja keelama. ving on ju otsuse tegemise, mitte selle tulemuse vastu. ja minu arust see on 5000% õigustatud, vahet pole, mis klubi, isik või organisatsioon sellises olukorras midagi üldse mõtlema oleks hakanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust

                      Minu meelest täiesti mõttetu teema jälle nii suureks puhutud. Paides vinnate oma plagu üles ja elu läheb edasi, kui see teile tõesti nii hingelähedane on. Ma ei tea, pohhui see plagu, prooviks kuidagi suuremalt ja paremini Ukrainat toetada, mis reaalselt abi vajajateni jõuab. Aga noh, võib-olla ongi arvamused erinevad.
                      Ei no FB-s muudame profiili pildi Ukraina lipuga ja pmts Ukraina on päästetud. /s

                      Eks siin läheb mingi teatud piir nende aktsioonidega, et kui näidatakse toetust Ukrainale vaimses mõttes ja ühtsust ning kui palju ühest või teisest tegevusest reaalselt on kasu. Palju sellest on endale seljale patsutamine ja palju sellest üldse midagi muudab.

                      Ma ütleks isegi, et naljakal kombel antud juhul oleks see plagu palju vähem saanud tähelepanu ja kogu nende artiklite ja kõmu taustal on see sõnum palju laiemalt esindatud Eesti meedias. Kui niipidi võtta, siis Kuno võttis sellest plagust maksimumi ja enama ja tegelikult aitab rohkem kaasa sõnumi levimisele.

                      Kommentaar


                        Nõustun Silveriga, Kuno maa-alla tampimisega selles olukorras on liiale mindud. ilmselgelt väga rumal PR lüke ja lihtsalt vale otsus Kunolt, aga ei tasu siin küll mingit venemeelsust otsida. Arvan, et Kalev Kruus selgelt reageeris üle, ilmselgelt emotsioone praegu keeruline ohjeldada, aga pigem intelligentse inimesena peaksid jõudma järeldusele et "Oi kuramus, Kuno sai jälle korraliku pasaga hakkama", kui see, et "Tehva on uskumatu kaabakas".



                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust

                          Minu meelest täiesti mõttetu teema jälle nii suureks puhutud. Paides vinnate oma plagu üles ja elu läheb edasi, kui see teile tõesti nii hingelähedane on. Ma ei tea, pohhui see plagu, prooviks kuidagi suuremalt ja paremini Ukrainat toetada, mis reaalselt abi vajajateni jõuab. Aga noh, võib-olla ongi arvamused erinevad.
                          Ei ole mina plagumees ega Kalju fänngi, vihjasin sellele et õigustamine ja süüdistamine kellegi meelt muutma ju ei hakka vaid pigem vöimendab seisukohti

                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Mõttetu on siin üldse midagi põhjendada või arutada. Need, kes on laetud, laevad veel peale ja loevad ridade vahelt ikka seda välja, mida nad tahavad. Järgmine kord, kui keegi tunneb mingit trotsi tühja paugutada, siis annan hea lingi. Pange väike plekk teele, tekib kohe parem tunne. Olen proovinud, toimib! https://paasteliit.ee/blog/2022/02/2...-abistamiseks/

                            Kommentaar


                              Kui mõnda aega tagasi K.T. selgelt vastandas ennast A.P-le, siis nüüd nad on nihkunud kujuteltaval teljel üksteisele ootamatult lähedale. Umbes nagu keskerakond ja reformierakond. Omanäoline ja punk lähenemine on asendunud pigem ümmarguse jutu ja poliitkorrektsusega. Ei pruugi kaugel olla see päev kui ärgates avastame, et on toimunud omamoodi metamorfoos ja näeme neid härraseid juba ühes isikus. Selline kaheksa kombitsaga tegelane, kes kannab nahkvesti, paksude raamidega kandilisi prille ja peab päeval mesilasi ja öösel ööklubi.

                              (seda võiks võtta naljana, aga mine sa tea )

                              Kommentaar


                                NK U21, et kas keegi on nende selle hooaja mänge vaatama sattunud? Mis seal toimub või kuidas tundub, on lootust või mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X