320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • -RoMaRiO-
  replied
  Kuradi võimas emotsioon eile. Jalgpall on sesmõttes võrratu mäng, et väga palju kriitikat saav mängija võib selliseid otsustavaid väravaid lüüa ja hoopis teise staatusesse tõusta. Vähemalt tolleks päevaks. Eks puudujääke mängus on jätkuvalt omajagu, aga hetkel on hea hoog sees ning lõpuks ei ole ka kaotusseisus tunnet, et see mäng on lõplikult läinud. Augusti lõpp ja septembri algus, mille raames mängitakse 2x Flora ja 2x Levadiaga, teeb selleks aastaks asjad suures plaanis selgeks, aga hetkeseisuga võib sellele perioodile väga positiivse meelestatusega peale minna.

  Leave a comment:


 • -RoMaRiO-
  replied
  Lõpuks on ees seda hädavajalikku kvaliteeti, et punktid koju tuua. Täna kolm tõeliselt meisterlikku väravat. Infoneti treenerivahetus tuli Kalju jaoks ebasobival ajal ning neil pole ka nädalasisest mängu all, aga kui selle suudaks reedel ka ära võita, siis ei ole see meistritiitel midagi veel kadunud, nagu vahepeal juba kergelt tunduda võis.

  Jääb vaid taga nutta, et paberimajanduse tõttu Liliut hooaja esimesel poolel kasutada ei olnud võimalik.

  Leave a comment:


 • -RoMaRiO-
  replied
  Eile pingevabas õhustikus täiesti viisakas etteaste. Videoton oli mängitav võistkond, kvaliteedilt Kaljust muidugi üle, aga kindlasti nõrgem kui näiteks Haifa, keda õnnestus eelmisel aastal hammustada. Kaitses on jätkuvalt liiga palju korralagedust ning rünnak ei ole nii sujuv kui sooviks, aga eilse põhjal võiks harjumatult peaaegu tervet meeskonda kiita kui Sidorenkov välja jätta, kes on ühe aastaga täiesti uskumatu sammu tagasi teinud.

  Leave a comment:


 • kesa
  replied
  Huvitav, miks B36 vastu on UEFA kodukal treeneriks Frantsev, Videotoni vastu Terehhov?

  Leave a comment:


 • -RoMaRiO-
  replied
  Noh, pärast lahingut rusikatega vehkida on naljakas, aga nagu Möölgi pärast mängu ütles, siis mängupildilt oli meil võimalus, kuid reaalsuses saime paki. Üllatavalt mängitav oli Videoton isegi. Kalju mängu ülesehitus oli ilmselt selle hooaja parim, aga tänavu ei ole me võimelised ühegi tõsiseltvõetava vastase vastu taga nulli hoidma. Kui varasemate aastate viisakad euroesitused on olnud väga suurel määral ka Teleši teene, siis sel aastal sealt kahjuks abi loota ei ole. Kolmandas ringis oleks vastu tulnud Bordeaux ja juba seetõttu on äärmiselt kahju, et avamänguga kõik selgeks sai.

  Leave a comment:

Working...
X