320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas oku Vaata postitust
    Ma arvan, et mu praegune lemmik ei võta ühegi toetaja kadumist erilise kaotusena. Mäletan kui Estoniga särke orgunnisime endale. See oli ikka paras saaga. Üldiselt kaob isu kedagi toetada, kui klubi absoluutselt fännide olemasolu ei huvita.
    Raudselt on see tiim Leeds, praegune lemmik

    Kommentaar


      Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
      Raudselt on see tiim Leeds, praegune lemmik
      Ei ole, vineer on

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ei ole, vineer on

        Mis selles nii naljakat on?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          sa olevat eile rolf juuniorit suudelnud, selleks see smail. hea mees, rein.

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            sa olevat eile rolf juuniorit suudelnud, selleks see smail. hea mees, rein.
            Rolfil on nüüd hoopis Tsarleen Rennit.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Nõmme Kalju tuleb kõrgete sihtidega

              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

              Kommentaar


                sihid on ju kõigil kõrged ... loodetavasti see oli esimene osa 10-osalisest sarjast

                Kommentaar


                  Algselt postitas willane Vaata postitust
                  sihid on ju kõigil kõrged ... loodetavasti see oli esimene osa 10-osalisest sarjast
                  otse loomulikult. kas mõni aasta pole soccernet tutvustanud meeskondi?

                  Kommentaar


                    mu sõber, kes ei tea eriti midagi eesti jalkast küsis, et mis meeskond ML tõusis - Hiiu Karu?

                    Kommentaar


                      jajah, Saare Kure asemel
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Ma ei mõista mida see Kalju treener loodab saavutada selliste ütlustega nagu "teine koht võrdub minu jaoks viimasega". Tundub kuidagi võlts "Brasiilia mõtteviisi" välja näitamisena. Ma saan aru kui Brasiilia koondise treener ütleb nii.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Ma ei mõista mida see Kalju treener loodab saavutada selliste ütlustega nagu "teine koht võrdub minu jaoks viimasega". Tundub kuidagi võlts "Brasiilia mõtteviisi" välja näitamisena. Ma saan aru kui Brasiilia koondise treener ütleb nii.
                          Tegemist on täiesti teistsuguse inimesega kah, kui külmad eestlased. Emotsionaalsus ning teravad väljaütlemised on Lõunamaa inimeste jaoks ju täiesti normaalsed.

                          Minumeelest täiesti normaalne ning siin pole mõtet ju sellest probleemi tekitada, Eestis mängitakse siiski vaid tiitlile.

                          Kommentaar


                            Emotsioonide ja teravate väljaütlemiste eest punkte ei anta.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              rein, hakka nõmma kalju fänniks ja tee kasvõi ükskordki elus midagi õigesti, ole normaalne

                              a see kah veel, et tehke tudengitele mingid piletisoodustused... mul ei ole nii palju raha, kui pilet maksab

                              Kommentaar


                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Ma ei mõista mida see Kalju treener loodab saavutada selliste ütlustega nagu "teine koht võrdub minu jaoks viimasega". Tundub kuidagi võlts "Brasiilia mõtteviisi" välja näitamisena. Ma saan aru kui Brasiilia koondise treener ütleb nii.
                                Lugupeetud küsija, tema seisukoht peegeldab Brasiilia kultuuri ja põhimõtteid!
                                Seal ei rahuldu keegi teise kohaga... Tahetakse võita! Teine koht tähendab nende jaoks kaotust... See ongi mentaliteedi vahe ja minuarust on see ehe ja õige suhtumine!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X