320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    lasid ju ... loopisid vastu ka ... aga ikkagi lasid ju
    ma ei mõelnud seda lauset nii...ja loopisingi vastu...ja see tont imegu ise lahti
    FC Flora

    Kommentaar


      ei no punkt kirjas.....see on põhiline....ja kerge fännide intriig ka asja juures....nagu päris
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        TUBLI TÖÖ KALJU!

        Mängu ise ei näinud, aga tulemus rõõmustab mind!

        Kommentaar


          Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
          ei no punkt kirjas.....see on põhiline....ja kerge fännide intriig ka asja juures....nagu päris
          oi blät


          poliitilne võit

          JOEEEEIA JHAKLLJU!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Ah tookord olime kõik Levadia fännid ja kargasime püsti kui Kostja poole väljaku pealt värava lõi.
            ojaaaaa

            Kommentaar


              kopeerin oma flooora teema posti siia kah. mõtelge, rohelised klähvitsad!!!!

              kuidas tegelikutl oli!!!! joptvaju matt.. kui sa oled möllu keskel, siis loomulikult kuuled oma möllu rohkem.. kui teleris kommentaator ka ütles, et kalju fännid on igatahes flora omadest palju lärmakamad... ja kõik, kes teleri vahendusel mängu jälgisid, kuulsid seda ise ka.. kaamera oli väljaku teises otsas ja võtis heli mõlema jaoks võrdselt, seega loll jutt flooooora hvännidelt!!! ma ei ütle, et flora fännid sitad olid, aga kalju omad olid kindlalt häälekamad. aga jah.. mis mõttega üldse arvamust avaldada, kui niikuini ei usuta. türademaa ja usa.

              Kommentaar


                Kalju fännid, kas teil hooaja jooksul mõned uued laulud ja hüüded ka tulevad?
                Muidu tore, et viitsite ja tahate valjuhäälselt toetada. Lihtsalt ära tüütavad need samad hüüded ja laulud, mis on nii koondisel kui Floral...

                Uus klubi, võiksid ka uued laulud tulla

                Kommentaar


                  Algselt postitas R10 Vaata postitust
                  Kalju fännid, kas teil hooaja jooksul mõned uued laulud ja hüüded ka tulevad?
                  Muidu tore, et viitsite ja tahate valjuhäälselt toetada. Lihtsalt ära tüütavad need samad hüüded ja laulud, mis on nii koondisel kui Floral...

                  Uus klubi, võiksid ka uued laulud tulla
                  Nokitseme. Loodetavasti järgmiseks telemänguks ka repertuaar täienenud
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    igatahes tänud, et floralt 2 punkti röövisite - mulle sobib see hästi
                    ei tea küll, mida oma mängijatega vaheajal tegite, aga teisel poolajal läksite ju lausa jalgpalli mängima, mitte lihtsalt sambatama
                    tublid!
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Olid täitsa uuemaid laulegi, lihtsalt jube raske laulda, kui kõigil ennem mängu hääleid läinud. Fänlus oli kõva, mõlemad olid head! Aga brandisco teeb küll Flora fännidele häbi, tõsimeeli. Aga laupäeval võtame veel 3 punkti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Olid täitsa uuemaid laulegi, lihtsalt jube raske laulda, kui kõigil ennem mängu hääleid läinud. Fänlus oli kõva, mõlemad olid head! Aga brandisco teeb küll Flora fännidele häbi, tõsimeeli. Aga laupäeval võtame veel 3 punkti.
                        Kui palju muidu arvuliselt Kalju fänne kohal oli?
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Kui palju muidu arvuliselt Kalju fänne kohal oli?
                          Ehk mingi 40 oleks optimaalne või veits vähem, ma pakun.

                          Kommentaar


                            Kuulge, mis lugu see vaheajal mängis. Hip-Hop, selline pasunad olid teemas.. käis koguaeg: tutututututututu jne. Jubehea oli, aga ma ei tea esitajat ega laulu nime. Päästke mind hädast!

                            Tuvastajale 2 õlut.
                            Last edited by Silver; 08.03.08, 22:09.

                            Kommentaar


                              silveri käest ei saa kunagi õllesid kätte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Kuulge, mis lugu see vaheajal mängis. Hip-Hop, selline pasunad olid teemas.. käis koguaeg: tutututututututu jne. Jubehea oli, aga ma ei tea esitajat ega laulu nime. Päästke mind hädast!

                                Tuvastajale 2 õlut.
                                Skibadee - Tika Toc (dirty)

                                Väga hea, Silver. Soccerneti trennis annad mulle need kätte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X