320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oeh vaesekesed. Kas tõesti 40st kroonist on kahju?
    Ja kuskile Inglismaale minemiseks kulutate tuhandeid, et näha ühte Chelsea mängu.

    Inimesed, saage aru, me ei räägi ju suurtest summadest. Tänapäeval ei saa sellise raha eest kuskil lõunatki süüa! Samas saad nautida kaks tundi suurepärast jalgpalli, suurepärases kohas.

    Kommentaar


      Kuulge mehed, te käite vaatamas mingeid mõtetuid ameerika popcorni pojevikke ja maksate selle eest minimum 110.- krooni ja keegi ei nuta, et pilet on kallis! Või arvate, et tasuta lõunad on ikka olemas?

      Kommentaar


        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
        Millal Kalju kodulehele võiks lisanduda info mängjate kohta (vanus jne)?
        Uus nädal, siis on loota. Üritame, teeme ja organiseerime.

        Kommentaar


          Kalju fännid tunduvad võtvat iga postituse peale kaitseasendi sisse
          Lihtsalt toodi välja fakt, et 75 krooni on senine Eesti liiga hinnarekord. Aga tõesti, ega seegi pole tänase Eesti hinnatasemel enam mingi eriline raha.
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Mõistlik oleks, kui kõik klubid orgunniksid kodumängudele toitlustuse, soojad joogid, normaalse muza ja veidike actionit ning tõstaksid piletihinnad samale tasemele. Siis hakkab ka publik mängudel käima.

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              fotokat klõpsis Heiki Rebane, respekt talle selle eest!
              Heiki peaks siiski olema tuline Flora fänn minu teada aga ta juba mitu head aastat jalkast pilte klõpsind ja pildid on täitsa head Tervitused siit Heikile, kelle abi minagi korduvalt kasutanud olen

              Kommentaar


                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                Mõistlik oleks, kui kõik klubid orgunniksid kodumängudele toitlustuse, soojad joogid, normaalse muza ja veidike actionit ning tõstaksid piletihinnad samale tasemele. Siis hakkab ka publik mängudel käima.
                Ja lisaks publikule saab ehk klubi natukene raha millega targalt ümber käies on võimalik oma sportliku tulemust parandada!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                  Kuulge mehed, te käite vaatamas mingeid mõtetuid ameerika popcorni pojevikke ja maksate selle eest minimum 110.- krooni ja keegi ei nuta, et pilet on kallis! Või arvate, et tasuta lõunad on ikka olemas?
                  Defensiiv kohe jah Vahemärkus, mul on raske meenutada, millal mina viimati kinno jõudsin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    Defensiiv kohe jah Vahemärkus, mul on raske meenutada, millal mina viimati kinno jõudsin.
                    Soovitan virtuaalelu vahetada reaalsuse vastu... Ausalt noh... avardagem silmaringi, värske õhk on tervislik ka muide
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      .

                      Inimesed, saage aru, me ei räägi ju suurtest summadest. Tänapäeval ei saa sellise raha eest kuskil lõunatki süüa! Samas saad nautida kaks tundi suurepärast jalgpalli, suurepärases kohas.
                      40 kulli eest saab 4 õlut ja mängu saab tasuta männiku alt ka vaadata
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        40 kulli eest saab 4 õlut ja mängu saab tasuta männiku alt ka vaadata
                        Ei noh, äkki annab kuidagi Arenale ka sisse nuuskida. Üle ronida või midagi. Selle 25 krooni eest saab ka siiski ju suure paki Laysi osta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          40 kulli eest saab 4 õlut ja mängu saab tasuta männiku alt ka vaadata
                          Mul ühe sugulase maja keldris elavad kodutud kes joovad odekolonni ja ei kuluta üldse raha spordi vaatamise peale... Anna minna sõber, valik on sinu
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Soovitan virtuaalelu vahetada reaalsuse vastu... Ausalt noh... avardagem silmaringi, värske õhk on tervislik ka muide
                            Aga ikkagi vastus sellele, kas 29. läheb siis poolajal penaltilöömiseks või mitte?

                            Kommentaar


                              Päris lahedad jalgpalli fännid eestis... ise ei panusta, aga kritiseerivad igat asja WAY TO GO!!!! Nii jõuame raudselt maailma tabelis mõned kohad ettepoole
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                                Aga ikkagi vastus sellele, kas 29. läheb siis poolajal penaltilöömiseks või mitte?
                                Lööge muidugi! Paneme kasti märjukest ka omaltpoolt auhinnaks!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X