320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Kes siis laupäeval tiirase tuhkru kostüümi selga ajab?
    See on au asi ja konkurents on kõva, kuigi saba nimel sobib selleks minuarust ainult üks kandidaat kõige paremini
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      koju jõudes oli meeldiv lugeda et Kalju kohe esimeses mängus sai ilusa tulemusega hakkama.pange see jama sügiseks kinni.aga igatahes edu ja Kuna teete õiget asja
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas brandisco Vaata postitust
        Tasuke eilse mängu kohta veel ära mainida, et Juha Hakola, Martin Reim, Sergei Mošnikov, Martin Vunk ja Siksten Kasimir mängisid palavikuga ja Allas oli poolvigane..see küll ei ole suur õigustus viigiks
        epl:Vahetult pärast mängu kuulis Rautiainen meeskonna arsti suust, et viis-kuus mängijat olid platsil palavikuga. See ajas juhendaja ahastuse äärele. “Miks ma kuulen seda pärast mängu?! Ma proovin igaks kohtumiseks olla täiesti valmis, aga mida peaksin ma tegema, kui kuulen mängijate haigusest alles pärast mängu? Ma oleksin platsile pannud terved mehed!” kärkis peatreener
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          ...nii head atmosfääri pole kaua aega eestikatel - seda enam et talvel ja hangedevahelisel ajal - ammu olnud. Mäng oli nagu oli - kohati tundus nagu IV liiga aga II p.a. juba jalgpallimoodi. Kaljukatest meeldis Nunes, Maasing ja Teever, aga Barnwelli võiksite küll Kalju II üle delegeerida Kuna olin täpselt keskjoone juures siis võin öelda et see rivaliteet kes rohkem karjus või kuulda oli jagunes 50/50 täpselt võrdseks... ise lootsin palju ettereklaamitud Kalju supportersgrupilt mingeid uusi laule/viise/sõjahüüdeid aga jah, need nagu ikka juba 10...15 a. vanad ja kohandatud...aga see pole ka oluliseim - küll nad tulevad!
          Endise nõmmekana ning kuna üks mu väga hea semu seal kaua mänginud jään Kaljule pöialt hoidma ja mine tea - äkki enamatki. Igatahes - tuld & (saba-)karvu!!!
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Tegemst on vägagi kõva vastasseisuga. Loodan, et ka Sillamäe fännid leiavad tee Hiiule. Ning loodetavasti on mängul taoline atmosfäär, kui karikamängul oli.
            Sillamäe fännid? On nad tõesti olemas? Igatahes laupäeval Rakveres polnud küll kahjuks näha ega kuulda.

            Kommentaar


              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              ...nii head atmosfääri pole kaua aega eestikatel - seda enam et talvel ja hangedevahelisel ajal - ammu olnud. Mäng oli nagu oli - kohati tundus nagu IV liiga aga II p.a. juba jalgpallimoodi. Kaljukatest meeldis Nunes, Maasing ja Teever, aga Barnwelli võiksite küll Kalju II üle delegeerida Kuna olin täpselt keskjoone juures siis võin öelda et see rivaliteet kes rohkem karjus või kuulda oli jagunes 50/50 täpselt võrdseks... ise lootsin palju ettereklaamitud Kalju supportersgrupilt mingeid uusi laule/viise/sõjahüüdeid aga jah, need nagu ikka juba 10...15 a. vanad ja kohandatud...aga see pole ka oluliseim - küll nad tulevad!
              Endise nõmmekana ning kuna üks mu väga hea semu seal kaua mänginud jään Kaljule pöialt hoidma ja mine tea - äkki enamatki. Igatahes - tuld & (saba-)karvu!!!
              Nende uute viisidega on nii, et kui on palju fänne (nagu laupäeval), on raske uusi asju üles võtta. Aga meil on olemas oma ainulaadsed hüüded ja viisid, vaja neid ainult veel rohkem tekitada ja sisse juurida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                Sillamäe fännid? On nad tõesti olemas? Igatahes laupäeval Rakveres polnud küll kahjuks näha ega kuulda.
                Nuh eelmine aasta nad Hiiul käisid ja Sillamäel oli ka ikka mõnda näha...muidugi nende põhitöö oli seal meile keskmist näppu näitamas käia. Samas kaasa nad küll eriti ei elanud. Meie seal nii kümnekesi ikka tegime terve mängu häält.
                no ilmselt!! peab meeldima!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mephisto Vaata postitust
                  Nuh eelmine aasta nad Hiiul käisid ja Sillamäel oli ka ikka mõnda näha...muidugi nende põhitöö oli seal meile keskmist näppu näitamas käia. Samas kaasa nad küll eriti ei elanud. Meie seal nii kümnekesi ikka tegime terve mängu häält.
                  Nad võiks ikka armeega tulla, oleks põnevam...
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar




                    Nii.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Nad võiks ikka armeega tulla, oleks põnevam...
                      aga otse loomulikult
                      no ilmselt!! peab meeldima!!

                      Kommentaar


                        ma olen ka nüüd hinges Kaljuga
                        hea mäng oli laupäeval Floraga tahaks selliseid veel näha :P

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Kõik Inxile küsimusi esitama. Kuumal toolil veel kuumemaks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
                            ma olen ka nüüd hinges Kaljuga
                            aga kes siis Levadiaga jääb?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
                              ma olen ka nüüd hinges Kaljuga
                              hea mäng oli laupäeval Floraga tahaks selliseid veel näha :P
                              glooryhunter

                              Kommentaar


                                ei tea aga tundub , et Levadia on kuidagi ammendanud ennast minu jaoks :P
                                parem edasi liikuda parematele jahimaadele
                                ja muide Nõmme Kalju rohkem kodu meeskond ka mulle
                                ja Teever vana pässa hunt mängib ka Kaljus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X