320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Tehti ju vahetusi, Paapsi ja Mitt tulid sisse.

    Ja Flora lehel on vahepeal 250st võluväel 410 saanud .
    Näe on jah. Kalju on vahetused on sama võluvitsaga juurde pandud. On see 410 ka adekvaatne arv?
    www.jalgpall.ee
    http://www.last.fm/user/lennartk

    Kommentaar


      Mina olen aga segaduses. Olen viimasel ajal Nõmme Kalju mängu jälginud, ning mulle ei jõua kohale, miks pole meeskonnas enam Hudson Souzat. Meeskond oli temaga palju huvitavam, kaitses tegi ta korralikku tööd, nii et eriti norida ei saanudki. Eriti just viimastes mängudes. Ei tea, igatahes on mul väga kurb pealt vaadata seda, mis praegu toimub..Tean kindlalt, et on veelgi neid, kes tahaks Hudsonit tagasi Nõmme Kalju koosseisus näha ning jään lootma, et ta tuleb peagi meie juurde tagasi...

      Kommentaar


        Üks neist läks Aafrikasse mängima, teine vist Rootsi või Soome...
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Algselt postitas nõmmekas Vaata postitust
          Mina olen aga segaduses. Olen viimasel ajal Nõmme Kalju mängu jälginud, ning mulle ei jõua kohale, miks pole meeskonnas enam Hudson Souzat. Meeskond oli temaga palju huvitavam, kaitses tegi ta korralikku tööd, nii et eriti norida ei saanudki. Eriti just viimastes mängudes. Ei tea, igatahes on mul väga kurb pealt vaadata seda, mis praegu toimub..Tean kindlalt, et on veelgi neid, kes tahaks Hudsonit tagasi Nõmme Kalju koosseisus näha ning jään lootma, et ta tuleb peagi meie juurde tagasi...
          mida sa ajad

          Kommentaar


            Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
            mida sa ajad
            Mõni Hudi proua kes lootis mängul näha teda ja sai pettumuse osaliseks. Eelmise hooaja lõpus sain juba räägitud miks ta see hooaeg ei jätka.
            Minu andmete kohaselt peaks Hudson olema Brasiilias tagasi ja mängima see hooaeg seal .
            .

            Kommentaar


              Niimodi kotime! Einoh... Kohtunik on teie... VÕIT ON MEIE! seitsmekesi oleks ka ära teinud.... koos fännidega oli kaljukaid platsin niikuinii kordades rohkem ... nu 400 täis ei saanud aga pallipoiss sillamäe väravas korjas ainult palle võrgust ikkagi ...

              Kommentaar


                Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                Mõni Hudi proua kes lootis mängul näha teda ja sai pettumuse osaliseks. Eelmise hooaja lõpus sain juba räägitud miks ta see hooaeg ei jätka.
                Minu andmete kohaselt peaks Hudson olema Brasiilias tagasi ja mängima see hooaeg seal .
                kus sa olid? roosa oli kohal aga panter ... leedid olid vist voodis kõik?

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  kus sa olid? roosa oli kohal aga panter ... leedid olid vist voodis kõik?
                  Ma olin vaimselt teiega.
                  Tegelikult aus ülestunnistus on, et ei tahtnud rohkem haigex jääda seega jälgisin mängu flora lehe kaudu.
                  .

                  Kommentaar


                    Supertöö kutid!

                    Medal pole võimatu

                    Kuigi õige jõudude vahekord polnud päris nii suur, siis olime võitu väärt. Esimene poolaeg oli super! TVMK paneme kah kotti.

                    Kommentaar


                      JK NÕMME KALJU vs SILLAMÄE KALEV 3:0 ! mäng oli super,esimesel poolaajal löödi poole tunniga kolm väravat ära ja rohkem ei sündinud yhtegi väravat ! ilm meid kll ei soosinud kuid sellegi poolest tegid kaljukad puhta töö ! super töö ja tõesti MEDAL EI OLE VÕIMATU ! KALJU,KALJU !

                      Kommentaar


                        edasi....ainult edasi, mitte sammukestki tagasi

                        esimene poolaeg oli super, teisel olid asjad pisut liiga tasased
                        just retain that....
                        .............evrything u see is hallucination....
                        ...so be prepared.

                        Kommentaar


                          Mitt tuli liiga hilja sisse!!! Fännid said oma!

                          Kommentaar


                            Sillamäe Kalevi vend pani mõnuga risti. Ainuke vend mängus, kes lüüa oskas. Kahju, et välja põrkas. Norlmaalne algus Kaljult muidu.

                            Kommentaar


                              Ametlik piletite müük oli 410!!

                              Mängu komissar peksis segast, võttis lambist mingi arvu 250 (luges vist mäe peal mände hoopis) ja meie käest ei küsinud midagi. Vot tak!!

                              Ja aia taga oli veel lisaks oma 30 säästupileti omanikku...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Elina Vaata postitust
                                Sillamäe Kalevi vend pani mõnuga risti. Ainuke vend mängus, kes lüüa oskas. Kahju, et välja põrkas. Norlmaalne algus Kaljult muidu.
                                Hat igen... igy kell csnalni

                                Kommentaar

                                Working...
                                X