320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    299 tõid selle võidu
    Kusjuures tõid jah!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Kui millegagi väga puusse on pandud, siis andke teada
      See lõputu võrrand..

      Kommentaar


        Kas vastab tõele,et Kalju alaealised fännid(mõni neist) on mõnel mängul alkoholijoobes olnud? Tartus heideti need inimesed,kes ilma alkoholi toeta mängule tulla ei saanud,fännklubist välja ja loomulikult ei ole nad ka staadionile oodatud. Kas tõesti ei suudeta ilma alkoholita oma meeskonda toetada? Selge on see,et Tartus ei kehti lause ÄRA LÖÖ LAST ja mõne klubi fännid on seda juba omal nahal kogenud. Kui ilma alkoholita ei suudeta oma meeskonda toetada,ei ole mõtet ka staadionile tulla.

        Kommentaar


          SABA NIMEL !
          Lihtsalt super lux! Tore oli tunda, et mängid nagu kodumängu, mitte eelmise hooaja III koha omanikuga. Staadion oli ka täidsa mõnus, pakun klubi juhatusele välja, et võtta kasutusele, kui harjutusväljak. Suurepärane toetus jällegi kõigilt poolehoidjatelt! Eriti uhke oli vaadata, kuidas mängu tulid vaatama väikemehed, Kalju sallid kaelas ja isa - ema käe kõrval. Tore oli näha nii palju uusi nägusid.
          Järgmiseks telemänguks on ilmad kindlasti palju soemad ja siis ootaks Hiiu staadionile juba 2x rohkem inimesi, kui oli viimane kord Sillamäe vastu.
          Eriti oleks oodatud Pärnu vaprate karude rohkearvuline osavõtt, meie tšempionaadist. Ikkagist telemäng ju!

          NB! Kui "sajuss multfilmi" monteerijad teevad head tööd, siis teisipäevaks on oodata Vapruse toetajatele väikest väljakutset
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Seku Vaata postitust
            Kas vastab tõele,et Kalju alaealised fännid(mõni neist) on mõnel mängul alkoholijoobes olnud? Tartus heideti need inimesed,kes ilma alkoholi toeta mängule tulla ei saanud,fännklubist välja ja loomulikult ei ole nad ka staadionile oodatud. Kas tõesti ei suudeta ilma alkoholita oma meeskonda toetada? Selge on see,et Tartus ei kehti lause ÄRA LÖÖ LAST ja mõne klubi fännid on seda juba omal nahal kogenud. Kui ilma alkoholita ei suudeta oma meeskonda toetada,ei ole mõtet ka staadionile tulla.

            poel hullu, las võtavad vähekene. kui mina olin alaealine, olid pidevalt purjus.. ja vaadake nüüd kui tore inimene minust saanud on parem joogu noorelt isu täis.. mitte siis, kui pere taga on

            Kommentaar


              selle peale ma ütlen et mario seebiks ... niihead "asja" pole ammu lugend..

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                poel hullu, las võtavad vähekene. kui mina olin alaealine, olid pidevalt purjus.. ja vaadake nüüd kui tore inimene minust saanud on parem joogu noorelt isu täis.. mitte siis, kui pere taga on
                Ise ka usud seda juttu?
                Muideks Flora fänniks ei pidavat ennem üldse saama kui vähemalt kolm korda Wismaris ravil pole käinud
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  ma arvan, et BC Kalev peaks Kuno & CO endale palka. Kunol & COl on õnnetunud kahe hooajaga rohkem kvaliteet mängijaid sisse tuua kui Ivar Valdmannil oma terve karjääri jooksul neid praak neegreid

                  Kommentaar


                    Heleni meistriteos:

                    Kommentaar


                      Kas netist pole võimalik Kalju särki tellida?
                      Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                      http://lisaaeg.wordpress.com

                      Kommentaar


                        Muide,palju eile ka rahvast oli?
                        i don t like u u don t like me

                        Kommentaar


                          kuskil oli kirjas 299 ....

                          Kommentaar


                            Kalju oma kodukal ju..
                            See lõputu võrrand..

                            Kommentaar


                              [QUOTE=Taux007;864684]Kalju oma kodukal ju..[/QUO

                              Jah,juba leidsin.
                              my bad.
                              i don t like u u don t like me

                              Kommentaar


                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X