320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Nonii, pärnakate alistamiseks meil palju vaja ei läinud.
    Järgmine nädal tammeka.
    publikut oli üllatavalt palju. 540
    Miks üllatavalt?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Tipphetkel oli aia taga säästusektoris 73 fänni, 4 suusatajat ja 3 koera!

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        publikut oli üllatavalt palju. 540
        täismaja??

        Kommentaar


          Algselt postitas raido#78 Vaata postitust
          täismaja??
          jah raits,täismaja
          i don t like u u don t like me

          Kommentaar


            ajaaa,kui ma kuuulen ,et Kalju on saanud 1000inimest stata ääärde,siis tulen mina ka sinna oma persega,ma luban!
            i don t like u u don t like me

            Kommentaar


              Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
              Tipphetkel oli aia taga säästusektoris 73 fänni, 4 suusatajat ja 3 koera!
              minu arust need suusatajad rohkem viilisid seal

              aga seltskond läheb ikka iga korraga aina kirjumaks. ning me vajaks hädasti juurde madalama häälega toetajaid. Sest kui ikka tribüünide keskossa läksid oli selgelt kuulda pärnakate häält. St selgelt siis.
              just retain that....
              .............evrything u see is hallucination....
              ...so be prepared.

              Kommentaar


                Säästusektoris olijate hulgas oli ka Tallinna Kalevi peatreener Sarap. Tundub, et Kalevil rahadega kööga või ei jõua Sarap endale pileti ostmist lubada? Flaieriga sai ju poole hinnaga.

                Kommentaar


                  Oskab keegi pakkuda palju teid järgmisel nädalal Tartu poole tulemas on ?

                  Huvitav teada lihtsalt, sest suure tõenäosusega kaotate esimest korda fännide arvus vastasmeeskonnale kuna Tammeka suudab kodumängudeks ikka ka publikut Meistriliiga kohta küllaltki normaalselt kokku ajada.

                  Kommentaar


                    mina koos väikese pundiga olen vist ikkagi käpp
                    just retain that....
                    .............evrything u see is hallucination....
                    ...so be prepared.

                    Kommentaar


                      Kalev Kaljule kassat teha ei taha, neil on põhimõte: Na haljavu i ukzuz sladki (tõlkes: tasuta on isegi äädikas magus!)!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas biist Vaata postitust
                        Oskab keegi pakkuda palju teid järgmisel nädalal Tartu poole tulemas on ?
                        teen kõik et kohal olla!

                        Kommentaar


                          pööran mängu korraldajate tähelepanu ühele asjale - võtke nüüd tänase mängu kava välja ning lugege palju pilet maksis, siis võtke välja tänase mängu pilet ning vaadake palju te maksite.. vot nii, loodetavasti saate selle näpuka välja
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas biist Vaata postitust
                            Oskab keegi pakkuda palju teid järgmisel nädalal Tartu poole tulemas on ?

                            Huvitav teada lihtsalt, sest suure tõenäosusega kaotate esimest korda fännide arvus vastasmeeskonnale kuna Tammeka suudab kodumängudeks ikka ka publikut Meistriliiga kohta küllaltki normaalselt kokku ajada.
                            Palju on tulemas, juba hakkasime arvutama ja BUSSE tellima.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Säästusektoris olijate hulgas oli ka Tallinna Kalevi peatreener Sarap. Tundub, et Kalevil rahadega kööga või ei jõua Sarap endale pileti ostmist lubada? Flaieriga sai ju poole hinnaga.
                              Rohkem kui pool hinda, tundub et matanaal on lõpetamata

                              Kommentaar




                                aga mul on see läbitud.. sain hindeks koguni 4ja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X