320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    pööran mängu korraldajate tähelepanu ühele asjale - võtke nüüd tänase mängu kava välja ning lugege palju pilet maksis, siis võtke välja tänase mängu pilet ning vaadake palju te maksite.. vot nii, loodetavasti saate selle näpuka välja

    hmm... mis eal valesti, siis oli ma ei saanud aru?
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      hmm... mis eal valesti, siis oli ma ei saanud aru?
      Kavas olid piletihinnad 70.-, 40.- ja 25.-, teadupärast oli piletihind ilma flaierita aga 75.-
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Säästusektoris olijate hulgas oli ka Tallinna Kalevi peatreener Sarap. Tundub, et Kalevil rahadega kööga või ei jõua Sarap endale pileti ostmist lubada? Flaieriga sai ju poole hinnaga.
        kes ikka tahab konkurendi kukrut täita. äkki ostavad muidu suvel täiendust, tema raha eest
        540 x pilet = üle 20 000 mängu kohta. pole paha, see ajab ju konkurentide juhid näost punaseks küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Kavas olid piletihinnad 70.-, 40.- ja 25.-, teadupärast oli piletihind ilma flaierita aga 75.-
          thanks, see oli näpukas, saab parandatud!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Huvitav palju Kaljul kulud ühele mängule on?
            pole ju paha 400k hooajaga rahva pealt teenida.

            Kommentaar


              Kui Kaasi punast kommenteerida, siis mina ootan sellist aega, kus pärast mängu topitakse väravaid juurde, mida kohtunik ei näinud. Las teised juba rõõmustavad. Mitte et see punane polnud, võibolla oligi, ei näinud. Kuid see pole normaalne, kui mõned minutid mängitakse edasi ning siis tullakse kaks minutit tagasi. Minujaoks muidugi ebanormaalne.

              Aga muidu oli lahe.

              Ja järgmine nädal Tartusse, suure bussiga.

              saba nimel.

              Kommentaar


                eks see äärekohtuniku pläkk oli jah, et ta kohe kindlalt lippu üleval ei hoidnud - tõstis, lasi alla, siis ei teadnud mida edasi teha, igal juhul suutis ta lõpuks Maareni tähelepanu endale saada. Olanderit ma aga ei süüdistaks milleski, tema nurga alt ei saanudki situatsiooni korralikult näha. Samas poleks seda punast ära võetud, oleks kellelgi ilmselt pulki maha võetud hiljem - nii puhtalt trahvkastist väljaspool palliga mängida ning mite tähele panna..
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Arruda kavaldas nurgalöökidega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ott Vaata postitust
                    Tekib ka kiusatus staadionile tulle Aga tegelt seekord ma vaatan veel telekast, kuid järgmist mängu, 19 aprillil on plaanis vaatama tulle
                    Igatahes edu Kalju mängijatele ja fännidele!! (See suht mu kodu lähedal ka nii, et kisub aina rohkem ennast ka staadioni poole )

                    teleka ikka viitsisid mängima panna?
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      kahju et teie panter venemaal tehtud sohipoega ei tahtnud kuidagi tunnistada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        kahju et teie panter venemaal tehtud sohipoega ei tahtnud kuidagi tunnistada

                        fotosüüdistust oli kaks versiooni, kas see on pantri kadunud poeg või vanaema (kui rätik peas oli)
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Punase kaardi kohta ütles mu 11a naabripoiss kokkuvõtvalt:

                          "suht nõme oli, et tädi vilistas tükkaega hiljem selle vea"

                          "kes see tädi üldse oli? on ta muidu norm. kohtunik?"

                          Last edited by Silver; 29.03.08, 22:25.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Punase kaardi kohta ütles mu 11a naabripoiss kokkuvõtvalt:

                            "suht nõme oli, et tädi vilistas tükkaega hiljem selle vea"

                            "kes see tädi üldse oli? on ta muidu norm. kohtunik?"

                            Irw, on tädi raisk
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar




                              Noh, ülestunnistust, kas sohipoeg või vanaema.

                              Kommentaar


                                aga tähistame siin ja minujuures on 5 kindlasti tartusse minejat.... et tartu pange ennast valmis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X