320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Staro akkas isegi kohtunikule kallale minema kui too talle kaarti näitas...

    Kommentaar


      ...aga maag/tammeka oli täna ikka üllatavalt hea...kümnekesi suutsid vennad ennast koondada... Tiirik oli täna super...djatsenko tegi kah pulli

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        millega ta hakkama sai?
        küünarnukiga vehkis.

        Kommentaar


          Kaljul kolmandat väravavahti polegi? Kas Vaiko tohib ML mängida, või kes seal duublis veel vv-na üles on antud?

          Kommentaar


            vabandust, aga jehaa

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Täna võid sellist juttu ajada küll
              Räägin seda ka täna.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                Kaljul kolmandat väravavahti polegi? Kas Vaiko tohib ML mängida, või kes seal duublis veel vv-na üles on antud?
                Vaiko mängib randa, ta ei saa Meistriliigas mängida

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Kalju kukkus siis potsti viiendaks nüüd
                  flora kukkus potsti viiendaks.

                  Kommentaar


                    vahepeal läks ikka see mäng suht käest ära. Tähele panin muuseas et maag alustas seda pulli. Peale viga olid kaljukad valmis kohe lahti mängima (vähesed maagid olid kaitsesse tagasi jõudnud), ning siis äkki ei kuskilt ilmus välja üks tatukas ning lükkas palli nii mööda minnes autti
                    Selle eest oleks pidanud juba saama mingisugusegi karistuse.
                    Ning siis kõik need käekesed mis maagi värava all olid neil endil....njah
                    see oli minu nägemus mängust.

                    mudu aga jah nõmme oli ikka suht liimist lahti täna, ning maag pani 10kesi platsil päris hästi.

                    Ning viimased 30 minca kalju aint ründas. Aga mida sa teed kui 6 venda on pidevalt trahvi kastis ning kaks kuksil selle joonel.
                    just retain that....
                    .............evrything u see is hallucination....
                    ...so be prepared.

                    Kommentaar


                      Selle hooaja kõige nõrgem mäng tõi ka esimese kaotuse. Kahju, kuid selline on jalgpall, üks päev võidad, teine kaotad. Statal toimub tekitas hea emotsiooni, kuigi pettumus pärast lõpuvilet tekitas isegi pisarakese silma.

                      Vaatamata sellele, et täna tuli esimene kaotus, olen veendunud et me võitleme sellegipoolest kõrgete kohtade eest. Ja juba järgmisel nädalal karistame Levadiat.

                      Jubedalt tundsime aga täna Janar Tükist puudust, selgelt poolkaitseliin ei töötanud kaitseliiniga koos. Trip oli muidu kõva.

                      Kommentaar


                        Peaks jah levadia kaotusteta seeria lõpetama

                        Kommentaar


                          Teab keegi,mix Tükk ei mänginud muidu?Kas vigastus või sai niisama puhkust?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eugen Vaata postitust
                            Teab keegi,mix Tükk ei mänginud muidu?Kas vigastus või sai niisama puhkust?
                            Sai eile treeningul vigastada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Selle hooaja kõige nõrgem mäng tõi ka esimese kaotuse. Kahju, kuid selline on jalgpall, üks päev võidad, teine kaotad. Statal toimub tekitas hea emotsiooni, kuigi pettumus pärast lõpuvilet tekitas isegi pisarakese silma.

                              Vaatamata sellele, et täna tuli esimene kaotus, olen veendunud et me võitleme sellegipoolest kõrgete kohtade eest. Ja juba järgmisel nädalal karistame Levadiat.

                              Jubedalt tundsime aga täna Janar Tükist puudust, selgelt poolkaitseliin ei töötanud kaitseliiniga koos. Trip oli muidu kõva.
                              ma ei saa aru, kuidas saab mõne eesti klubi pärast pisar silma tuleb. muidu eesti jalgpalli pärast nutad endale jõe või?
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                ma ei saa aru, kuidas saab mõne eesti klubi pärast pisar silma tuleb. muidu eesti jalgpalli pärast nutad endale jõe või?
                                No mina näiteks ei saa aru, kuidas saab eestlane mingit joovastust tunda Manu, Chelsea vmt lemmiku võidu puhul.

                                Kui koondise käekäiku mõtlesid, siis klubijalgpall läheb mulle kõvasti rohkem korda kui koondis. Suhe on umbes 70-30 Kalju kasuks. Aga noh, võibolla tõesti raske mõista, et miski läheb korda ja pakub erinevaid emotsioone.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X