320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
    olen vist juba oksendamiseni öelndu, et Kaljul pole tippu asja - ehtne liiga keskmik, kes tänu Teeverile elab
    elame näeme oksendamine pole kellelegi kasuks tulnud!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
      olen vist juba oksendamiseni öelndu, et Kaljul pole tippu asja - ehtne liiga keskmik, kes tänu Teeverile elab
      Jah, ja Maag-Tammeka võitleb see hooaeg kaheksanda koha eest!
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Ei ole midagi nutta, Kaljult oli ju väga ilus mäng, saadi oma ülesannetega hakkama ja võeti peakonkurendilt üks punkt kätte.

        Kommentaar


          Vaatan siin eilse mängu linte läbi...ükskõik kui palju ma edasi-tagasi ei keri ja uuesti vaatan aga mina ei näe küll põhjust, miks see värav ei võinud lugeda!
          Igatahes väga kummaline otsus kohtunikult.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Esitasin ainult viisakalt küsimuse ja ei kinunud.Kahjuks ei suuda (taha) keegi asjaga kursi olevatest inimestest mulle vastata.Samas ma ei lootnud ka eriti, et keegi suvatseb vastata. Edu Kaljule igatahes!!!

            Sinule vpiigo või saladuskatte all öelda, et tõenäoliselt olen sellel hooajal käinud rohkem meistrikate mänge vaatamas kui sina.
            No kui ma olen puudunud ühelt Kalju mängult siis kõige rohkem ühel mngul oledki sa rohkem käinud-kui sa just mitmes kohas korraga ei oska olla-
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              Teadupärast ei hakka kõik mängud ühel ajal
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                Kuidas Kaljukad ise siis 17 aastase Salvador Vasquezi mängu kommenteerivad? Ise mängu ei näinud kahjuks, aga kuidas muidu rahul olete?
                Kahju jah, et 0-0 . Vastupidiselt hacker12'le arvan ma, et just Kalju võiks tippu tõusta.
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Selle lühikese ajaga, mis ta platsil oli, lõi ta teravusi ikka päris tublisti minu meelest. Igati hästi sai hakkama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                    No kui ma olen puudunud ühelt Kalju mängult siis kõige rohkem ühel mngul oledki sa rohkem käinud-kui sa just mitmes kohas korraga ei oska olla-
                    Või vaatan hoopis kella 14.00 mängu ära ja siis sõidan kella 17.00 mängu vaatama.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Või vaatan hoopis kella 14.00 mängu ära ja siis sõidan kella 17.00 mängu vaatama.
                      Kuidagi negatiivse alatooniga räägite sellest siin, aga üks võimalikest variantidest on meil vahest Esiliigas, kus Sportland Arenal toimub kell 14:00 mäng (Täna Warrior vs Paide Linnameeskond) ja kell 17:00 algab järgmine, samal staadionil (Täna Flora II vs Rakvere Flora). Nii, et saab ka lihtsalt 5 tundi järjest üht pinki nühkida, ilma, et kuskile sõitma peaks.
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                        Kuidas Kaljukad ise siis 17 aastase Salvador Vasquezi mängu kommenteerivad? Ise mängu ei näinud kahjuks, aga kuidas muidu rahul olete?
                        Kahju jah, et 0-0 . Vastupidiselt hacker12'le arvan ma, et just Kalju võiks tippu tõusta.
                        arvan et see mees hakkab veel tegusi tegema ja eks kunagi müüakse ta suure raha eest maha
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          elame näeme oksendamine pole kellelegi kasuks tulnud!
                          Vaidlen vastu.
                          Kui oled palju napsu võtnud ja siis oksendad korraliku suutäie, siis hakkab kohe parem.
                          Sama on ka siis kui oled haige ja paned samuti ühe suutäie okset- kohe hakkab parem.

                          Pigem on ikka nii, et oksendamine teeb ainult head
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kinlasti on kalju väga hea meeskond ja iga mänguga muutub paremaks. Kui see hooaeg ei tule medalit siis järgmine kindalsti. Kaljul palju häid noori keda veel katsetada ja meeskond on suht uus, et näidata oma tõelist taset. Ootame ja loodame!

                            Kommentaar


                              Kuidas Vasqueziga yldse on, kas ta on kaljuga pikaajaliselt lepinguga seotud või on miski kraft foods vms, kes teda toidab, või miski muu variant veel?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                Kuidas Vasqueziga yldse on, kas ta on kaljuga pikaajaliselt lepinguga seotud või on miski kraft foods vms, kes teda toidab, või miski muu variant veel?
                                3 a. leping
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X