320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Rääkige lähemalt, mis juhtus?
    Mis juhtus, oli see, et Levadia nn. ultrad leidsid, et peale mängu võiks ühe korraliku kakluse korraldada. Muidugi kahju, et sobivateks vastasteks leidsid nad endale olevat lapsed ja naised! Kui keegi nende provakatsiooniga kaasa ei läinud, siis aktiivsem vend suutis ikka "bespridel" peale lennata. Õnneks lõppes see vaid paari hoobiga ja mõnel venelasel seal oli ka natuke ajusid ja rahustas oma aktivisti lõpuks maha.
    Üks vend oli vist liiga palju telekat vaadanud: nimetas ennast "firma" juhiks ja nõudis seitse seitsme vastu löömingut
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Eks nad käisid teie peal harjutamas laupäevaseks Flora lahinguks. Õnneks või kahjuks ise Zürichis sel ajal, niiet politseil viimane aeg kellegile teisele florakatest tingimised kaela määrida.

      Kommentaar


        Ja ilusast käitumisviisist ei puudunud ka keskmised sõrmed, kaunis keelekasutlus ning täiskasvanlikud liigutused

        Kommentaar


          No siis on nende Ljevadija poolehoidjatega asjad klaarid. Kohe tuleb billy_t ja räägib teile kui lapsikud te ise olite ja Ljevadija poolehoidjad on tegelikult tsiviliseeritud renessanssiajastu rüütlid.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            No siis on nende Ljevadija poolehoidjatega asjad klaarid. Kohe tuleb billy_t ja räägib teile kui lapsikud te ise olite ja Ljevadija poolehoidjad on tegelikult tsiviliseeritud renessanssiajastu rüütlid.
            jah, vot sellega on nii, et ma olin küll kohal, aga asetsesin teiselpool väljakut ehk siis säästukas ja sinna midagi ebameeldivat ei kostnud/paistnud, seepärast ei oska selles küsimuses ka seisukohta/poolt võtta ... erinevalt Sinust, kes Sa kohalgi ei olnud ja ometigi oskasid endale asja kohe nii selgeks teha - puhas andekus
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Algselt postitas billy t Vaata postitust
              jah, vot sellega on nii, et ma olin küll kohal, aga asetsesin teiselpool väljakut ehk siis säästukas ja sinna midagi ebameeldivat ei kostnud/paistnud, seepärast ei oska selles küsimuses ka seisukohta/poolt võtta ... erinevalt Sinust, kes Sa kohalgi ei olnud ja ometigi oskasid endale asja kohe nii selgeks teha - puhas andekus
              Aga miks ma ei peaks Kalju poolehoidjaid ja nende sõnu uskuma? No kui isegi Rein juba sellel teemal ja Ljevadija poolehoidjate vastu sõna võtab, siis on alust uskumiseks rohkem kui rubla eest.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Tundub yldse et need Levadia fännid kes rahulikud olid olid säästutribüünil- oli endal kaplaan sinna kolida kuna seal oli päike ja soe
                Ja kõik need fännid kes tahtsid mingit teemat tekitada olid statale tulnud. Aga eriti kõvad mehed kyll kui naisi ja lapsi peksavad.
                I`m not scared of dying, I just dont want to

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Aga miks ma ei peaks Kalju poolehoidjaid ja nende sõnu uskuma? No kui isegi Rein juba sellel teemal ja Ljevadija poolehoidjate vastu sõna võtab, siis on alust uskumiseks rohkem kui rubla eest.
                  ah et nüüd siis viimaks on ka Fljoora poolehoidja jaoks Reinu sõnades tõde peidus ... see tuleks lausa tulevaste põlvede jaoks säilitada ... nu i tõ dajoš
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                    Tundub yldse et need Levadia fännid kes rahulikud olid olid säästutribüünil- oli endal kaplaan sinna kolida kuna seal oli päike ja soe
                    Ja kõik need fännid kes tahtsid mingit teemat tekitada olid statale tulnud. Aga eriti kõvad mehed kyll kui naisi ja lapsi peksavad.
                    jah, selle mõttega sinna säästukale olen läinud, et on soe ja päikseline, aga vähem tähtis ei ole ka asjaolu, et seal ei ole neid tüütuid teismelisi kuklas - mitte, et ma üritaks piletiraha maksmisest iga hinna eest hoiduda
                    kuigi eelmisel korral (mäng Transiga) oleks ma säästukal peaaegu vastu pead saanud punase plastmasskoonusega, mis ilmselt kellegi ülekeenud temperamendi tõttu üle värava lendas - nii et ei ole ohutu kusagil
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas billy t Vaata postitust
                      ah et nüüd siis viimaks on ka Fljoora poolehoidja jaoks Reinu sõnades tõde peidus ... see tuleks lausa tulevaste põlvede jaoks säilitada ... nu i tõ dajoš
                      No sa püüad ikka igati oma suunda viia sellele, et kõik valetavad. No siis nii ütlegi, ära keeruta, bojaarilaps. Ja imelikul kombel ühes postis sa räägid, et kuna sa asjaolusid ei tea, siis ei taha kommenteerida. Paar posti tagasi sellest oli sul asi üpriski selge, kuidas asjad käisid ja olid vägagi kommenteerimisaldis sel teemal.

                      Ja jäta oma mongolikeelsed väljendid omale.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Aga miks ma ei peaks Kalju poolehoidjaid ja nende sõnu uskuma? No kui isegi Rein juba sellel teemal ja Ljevadija poolehoidjate vastu sõna võtab, siis on alust uskumiseks rohkem kui rubla eest.

                        Rein pole kindlasti Kalju poolehoidja.
                        Mul nagu kindlat lemmikut polegi. Kui mängib näiteks Flora ja Levadia, siis olen Levadia poolt. Kui mängib Trans ja Flora olen Flora poolt. Kui mängib Kalev ja Kalju olen Kalevi poolt.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Rein pole kindlasti Kalju poolehoidja.
                          Mul nagu kindlat lemmikut polegi. Kui mängib näiteks Flora ja Levadia, siis olen Levadia poolt. Kui mängib Trans ja Flora olen Flora poolt. Kui mängib Kalev ja Kalju olen Kalevi poolt.
                          Ei väitnudki, et Kalju poolehoidja oled. See tähendab, et seda ma teadsin niigi, et seda sa pole kohe kindlasti. Igatahes nüüd on selge, keda-mida ja kuidas sa toetad.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack
                            isegi pildilt on näha kuidas õllepudeliga lüüa tahetakse. isegi foorumist võib lugeda kuidas nad kakelda tahavad.
                            kas kannatanuid oli? miks ei ole kannatanule staadionikeeldu kasvõi tingimisi antud? või sellele tüdrukule kes seal pildil?
                            millal saab billly_ staadionikeelu et siin tibla keeles kirjutab?

                            Kommentaar


                              Ühesõnaga moraal - edaspidi tasub seda iroonilist "Nõmme ultrad" mitte hüüda, sest vähema ajumahuga tegelased peavad seda kohe väljakutseks. Üks nupuvend juba teatud teises teemas kirjutas, kuidas sel juhul tulebki olla valmis "ausaks" kakluseks, no jumal anna mõistust. Kuigi nende mõistes see tähendab siis ilmselt eeskätt oks laiali patseerimist, eemalt keskmise sõrme näitamist ja pärast nurga taga tüli norimist, aga see selleks, nii või teisiti ei ole mõtet anda lollidele võimalustki rusikatega vehklemiseks. Väga tõenäoliselt oli ka Flora fännidele kallale mineku puhul küsimus eeskätt just koha kätte näitamises, see veel puuduks, et Kalju "tüütute teismeliste" peal tullakse midagi füüsiliselt tõestama.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ühesõnaga moraal - edaspidi tasub seda iroonilist "Nõmme ultrad" mitte hüüda, sest vähema ajumahuga tegelased peavad seda kohe väljakutseks. Üks nupuvend juba teatud teises teemas kirjutas, kuidas sel juhul tulebki olla valmis "ausaks" kakluseks, no jumal anna mõistust. Kuigi nende mõistes see tähendab siis ilmselt eeskätt oks laiali patseerimist, eemalt keskmise sõrme näitamist ja pärast nurga taga tüli norimist, aga see selleks, nii või teisiti ei ole mõtet anda lollidele võimalustki rusikatega vehklemiseks. Väga tõenäoliselt oli ka Flora fännidele kallale mineku puhul küsimus eeskätt just koha kätte näitamises, see veel puuduks, et Kalju "tüütute teismeliste" peal tullakse midagi füüsiliselt tõestama.
                                Miks on Kalju teismelised tüütud??? Kas sellepärast et nad häält teevad?? Või et neid nii palju on?? Või et hoolimata mängu tulemusest on nad alati positiivsed??
                                I`m not scared of dying, I just dont want to

                                Kommentaar

                                Working...
                                X