320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    22 juuni toimub Brasiilia jalgpallipäev!
    Pange kuupäev juba kalendrisse.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      22 juuni toimub Brasiilia jalgpallipäev!
      Pange kuupäev juba kalendrisse.
      Pange jah.
      Kahjuks on sellel päeval igal korralikul eestlasel juba Jaanid.
      Brasiilias oleks kindlasti see üritus populaarne.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Pange jah.
        Kahjuks on sellel päeval igal korralikul eestlasel juba Jaanid.
        Brasiilias oleks kindlasti see üritus populaarne.
        Kuule Rein, sa ajad alati mingit iba... Eelmine aasta oli 24 juunil (veel hullem jaanipäev) 1000 inimest sellel üritusel, miks sa koguaeg selline pessimist oled... Tõesti noh... Sured siin koguaeg, olge positiivsemad natuke ja ainuüksi sellega juba aitate eesti jalgpallil areneda... Kui ma sind valesti mõistsin, siis ära pikka viha pea!

        Üks hea vanatarkus on: KUI SUL MIDAGI ASJALIKU ÖELDA POLE, SIIS OLE VAIT!

        22 Juuni, Brasiilia jalgpallipäev, Hiiu Staadionil!
        Sambakarneval koguperele!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Üks hea vanatarkus on: KUI SUL MIDAGI ASJALIKU ÖELDA POLE, SIIS OLE VAIT!
          Anna andeks Kunoke, et julgen teisiti mõelda kui sina.Kas mul pole õigust teisiti mõelda? On küll. Kõik ei pea alati sinuga nõus olema ja kui sulle see ei meeldi on see sinu tragöödia.

          Sulle muidugi meeldiks rohkem kui mus postitused oleks siin ainult sellised- Tänelepanu, tähelepanu. Laupäeval on Nõmme Kalju kodumäng. Tulge kõik enne mängu Stereosse. Täiskasvanud saavad tasuta õlunaadi ja lapsed limonaadi .
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Ega vist muud võimalust pole kui minna Brasiiliasse Nõmme Kalju päeva tähistama

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Anna andeks Kunoke, et julgen teisiti mõelda kui sina.Kas mul pole õigust teisiti mõelda? On küll. Kõik ei pea alati sinuga nõus olema ja kui sulle see ei meeldi on see sinu tragöödia.

              Kas ma olen öelnud, et kõik peavad minuga nõus olema?
              Kui sa viitsiksid oma postitusi lugeda ise ka uuesti, siis igas sinu postituses on midagi negatiivset... Ma ei saa aru miks sa oma tuska pead Nõmme Kalju foorumis välja elama? Kui sulle ei meeldi minu või Kalju asjad milleks sa üldse siin sõna võtad? Ma üritan su hingeelust aru saada? Ma küll ei viitsi mööda foorumeid ringi kolistada oma vabast ajast ja kõikidega vaielda ja oma teistsugust arvamust avaldada.. Mul lihtsalt pole selleks aega ja kui oleks, siis leiaks kindlasti midagi targemat kuhu oma aeg suunata! Ehk, siis kallis sõber, kui siin üldse on kuskil tragöödia, siis on see pigem sinu elus!


              Sulle muidugi meeldiks rohkem kui mus postitused oleks siin ainult sellised- Tänelepanu, tähelepanu. Laupäeval on Nõmme Kalju kodumäng. Tulge kõik enne mängu Stereosse. Täiskasvanud saavad tasuta õlunaadi ja lapsed limonaadi .
              Ei miks... Aga sa ei pea olem automaatvastaja KUI MINA ÜTLEN JA, SIIS REIN ÜTLEB EI! See pole ka normaalne ju... Või sinuarust on?
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Ei miks... Aga sa ei pea olem automaatvastaja KUI MINA ÜTLEN JA, SIIS REIN ÜTLEB EI! See pole ka normaalne ju... Või sinuarust on?
                Sa oled küll millestki väga valesti aru saanud. Sa ajad sassi kaks asja- pessimismi ja realismi. Laupäeval Kalju - Levadia mängul olles olin Kalju poolt. Mitte, et mul midagi Levadia vastu midagi oleks, aga olen sageli nõrgemate poolt. Mis ma sulle sellest räägin Sa ju olid sellel ajal Pirita rannas ja mängisid rannavutti. Või ma eksin?

                Annaks Jumal sulle jõudu seda Kalju asja edasi ajada. Kuigi mind ajab see haip kohati oksele. Keerate minu arust veidi vinti üle. Kordan kunagi ühte oma tsitaati- Loodetavasti ei väsi sa Kaljuga jändamisest ja ei viska püssi põõsasse.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  No Rein on kibestunud geigar.

                  Tean inimesi, kes on öelnud, et Soccernet foorumis olev Rein on vist hälbega sündinud.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Sa oled küll millestki väga valesti aru saanud. Sa ajad sassi kaks asja- pessimismi ja realismi. Laupäeval Kalju - Levadia mängul olles olin Kalju poolt. Mitte, et mul midagi Levadia vastu midagi oleks, aga olen sageli nõrgemate poolt. Mis ma sulle sellest räägin Sa ju olid sellel ajal Pirita rannas ja mängisid rannavutti. Või ma eksin?

                    Annaks Jumal sulle jõudu seda Kalju asja edasi ajada. Kuigi mind ajab see haip kohati oksele. Keerate minu arust veidi vinti üle. Kordan kunagi ühte oma tsitaati- Loodetavasti ei väsi sa Kaljuga jändamisest ja ei viska püssi põõsasse.
                    Mine ja oksenda kuskil mujal eks...
                    Loodetavasti sa oksendad ka mitte ei räägi sellest ainult.

                    Teiseks, pole küll minu asi öelda, aga kui sa oled ükspäev ühe poolt, teinepäev teisepoolt, siis see seletabki su ristiretki kõikide klubide foorumitesse... Annaks jumal sulle jõudu oma teekonda jätkata ja annaks jumal sulle julgust valida lõpuks üks kelle poolt sa oled!

                    Ma olen Kaljuga tegelenud 6 aastat ja ei näe, et jõud ja huvi raugema hakkaks! Ma lihtsalt leian, et mul on õigus öelda Kalju topicus sulle seda, et mees kui sa käid siin, siis ole vähemalt viisakas. Nõuan sama asja oma külalistelt ka kes mulle koju külla tulevad, seda pole ju palju küsitud...?
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      No Rein on kibestunud geigar.

                      Tean inimesi, kes on öelnud, et Soccernet foorumis olev Rein on vist hälbega sündinud.
                      Tundub, et ta ongi Soccerneti foorumis sündinud... Huvitav oleks ta sünnitunnistust vaadata
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Teiseks, pole küll minu asi öelda, aga kui sa oled ükspäev ühe poolt, teinepäev teisepoolt, siis see seletabki su ristiretki kõikide klubide foorumitesse... Annaks jumal sulle jõudu oma teekonda jätkata ja annaks jumal sulle julgust valida lõpuks üks kelle poolt sa oled!

                        Ma olen Kaljuga tegelenud 6 aastat ja ei näe, et jõud ja huvi raugema hakkaks! Ma lihtsalt leian, et mul on õigus öelda Kalju topicus sulle seda, et mees kui sa käid siin, siis ole vähemalt viisakas. Nõuan sama asja oma külalistelt ka kes mulle koju külla tulevad, seda pole ju palju küsitud...?
                        Oehhh... mõtetu teema jahumiseks.
                        Mõlemal jääks õigust ülegi. Las olal ja edu Kaljule
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Mis te poisid nyyd kaklete. Kuno ajab õiget eesti jalgpalli asja edasi ja teda toetan ma täiega ja Rein läheb kollitab oma varju nurgas ja ei ole pessimist. Ja Rein tee endale selgeks mis tähendab realism siis tule siia selle sõnaga keksima. Näitasin su poste ja vastuseid tunnustatud ekperdile ja ka tema esimene inimlik reaktsioon oli et see inimene on pessimist. Kui sulle ei meeldi et haibitakse ühte võistkonda siis võta midagi ette. Kaljule palju edu igas liigas ja laupäeval kohtume kõigiga kes kohal on .
                          Üks asi veel sulle Rein kes sa ei suuda otsustada kelle poolt olla-Kalju duubli ja isegi 4 liiga mängudel on rohkem rahvast kohal kui on olnud nii mõnelgi meistriliiga mängul. Kui see ei ole positiivne ja hea asi ja ka selle kohta suuudad midagi halba öelda siis on kyll sul midagi viga.
                          I`m not scared of dying, I just dont want to

                          Kommentaar


                            See kell 11 on muidugi väga ulmeline aeg, millal ML-i mänu mängida aga peale mängu hea kohe randa minna
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                              See kell 11 on muidugi väga ulmeline aeg, millal ML-i mänu mängida aga peale mängu hea kohe randa minna
                              Kui rannailma on?
                              Teine võimalus mida ma ka arvatavasti kasutan on see et lähenfloramängu vaatama mis kuuneb ka kindlasti huvitavaks
                              I`m not scared of dying, I just dont want to

                              Kommentaar


                                rein ongi selline m... kellel alati midagi vigiseda ja vastu öelda
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X