320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks te kõik kaklete siin :S,täiesti ajuvaba kuidas mingi mõttetu jura käib.Ma ei imestaks kui varsti Eestis ka kaklema pärast mängu mindaks :S.Arendame ikka koos Eesti jalgpalli

    Kommentaar


      Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
      Miks te kõik kaklete siin :S,täiesti ajuvaba kuidas mingi mõttetu jura käib.Ma ei imestaks kui varsti Eestis ka kaklema pärast mängu mindaks :S.Arendame ikka koos Eesti jalgpalli
      Õige, aga kui midagi mädanema läheb ja haisu tunda on, siis ei pea ju seda kahe ninasõõrmega sisse ahmima

      Kommentaar


        Algselt postitas sanchez Vaata postitust
        Hea mõte! Miks jalkaliit ei mõelnud nendele asjadele, siis?
        See on ju teie liiga ja teie huvi, et asi oleks popp või kuidas?
        No see üks mäng ei ole küll oluline kaotus meie jalgpallipublikule. Kui Kalju nüüd otsi ei anna, siis ilmselt ei ole suurt tragöödiat.

        Kuno räägib, et jagab tasuta 200 piletit, Raul väidab, et piletitulu jaab saamata, osaliselt siis sellepärast? Muidugi, ega kõik need, kes tasuta pileti saavad, ei tule sellepärast veel mängu vaatama.

        Publikut loete alati nagunii plussiga kokku, lisaks need , kes säästukal passivad ja piletit ei osta. Kas Kalju üldse on nõus avaldama, kui palju te pileteid ka müüte? Kas 200 tuleb ära? Palju neid flaiereid kasutatakse?

        PS: Ma saan teist aru, kui te neid numbreid ei avalda.

        Kommentaar


          Algselt postitas sanchez Vaata postitust
          Õige, aga kui midagi mädanema läheb ja haisu tunda on, siis ei pea ju seda kahe ninasõõrmega sisse ahmima
          Kas siin on vihje, et Hiiu staadioni peldikud haisevad?

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kas siin on vihje, et Hiiu staadioni peldikud haisevad?
            jah, ja tulge kõik seda haisu kell 11 homme hommikul sisse ahmima

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              No see üks mäng ei ole küll oluline kaotus meie jalgpallipublikule. Kui Kalju nüüd otsi ei anna, siis ilmselt ei ole suurt tragöödiat.

              Kuno räägib, et jagab tasuta 200 piletit, Raul väidab, et piletitulu jaab saamata, osaliselt siis sellepärast? Muidugi, ega kõik need, kes tasuta pileti saavad, ei tule sellepärast veel mängu vaatama.

              Publikut loete alati nagunii plussiga kokku, lisaks need , kes säästukal passivad ja piletit ei osta. Kas Kalju üldse on nõus avaldama, kui palju te pileteid ka müüte? Kas 200 tuleb ära? Palju neid flaiereid kasutatakse?

              PS: Ma saan teist aru, kui te neid numbreid ei avalda.
              Miks sa sellist asja avalikus foorumis küsid?
              Ja miks peaks olema teiste asi kui palju keegi raha teenib... Mul üks tüütu sõber küsib iga nädal, kui palju sa pappi said, kui palju, kui palju, kui palju

              Kurat teatud mängudele ei minda isegi, siis kui klubi peale maksaks!

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Eesti ja Inglismaa on muidugi jalgpallitraditsioonide hetkeolukorra osas absoluutselt võrreldavad.



                Tõepoolest, see üks mäng ei ole tragöödia. Järgmine kord ei ole kah midagi hullu, kolmas kord on juba päris pohhui, natukese aja pärast avastame, et tohoh till ae, publikut jälle poole vähem kui mängijaid platsil. Aga tühja sellest ka, sest niikuinii need klubid kirjutasid enne numbreid suuremaks, sest siis saab ennast rikka ja ilusana näidata, eks ole, ja see on kindlasti iga klubi põhieesmärk. Nii et protokolle lugedes ei tundugi tegelikult nii valus kukkumine ja ei ole mingit tragöödiat.

                Ja noh, tegelikult need 100 või 200 statka kõrval nõlva peal mängu vaatavat inimest ju ei loe ka, sest ega nemad ei ole ju ometi jalgpalli pärast kohale tulnud. Ei maksa ju eeldada, et nad hakkaksid edaspidi meistriliiga vastu veel suuremat huvi tundma ja rohkem staadionil käima ja pileteidki ostma ja võtaksid sõbrad ja tulevikus näiteks lapsedki kaasa ja tekitaksid meil ka seda traditsiooni, mis on näiteks Inglismaal juba kaugelt enam kui sada aastat tekkida saanud ja viib kümneid tuhandeid inimesi jõulude ajal perede kaupa vutti vaatama. Või ma ei tea, võib-olla ma kujutan kõike seda tõesti endale ette, sest midagi sellist pole EJLi positiivsesse programmi üldse sissegi kirjutatud ja seega see polegi üldse eesmärk. Sest ega mingit suurt tragöödiat ei ole ka praegu ju tegelt, eks?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  targad sõnad vincent.

                  no ma tean et teistel mängudel käib ka vaatajaid aga on see ikkagi kalju kes tõstab seda keskmist numbrit ja on see ikka kalju kes toob klassi meistriliigasse - kui mitte see aasta siis järgmine(mänguliselt) - kes elavdab eesti teatrit või eesti kergejõustikku? no ei tea ju .... Kes elavdab eesti jalgapalli? Kes esimesena vastab saab minult õlle! vot!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                    Miks sa sellist asja avalikus foorumis küsid?
                    Ja miks peaks olema teiste asi kui palju keegi raha teenib... Mul üks tüütu sõber küsib iga nädal, kui palju sa pappi said, kui palju, kui palju, kui palju

                    Kurat teatud mängudele ei minda isegi, siis kui klubi peale maksaks!
                    Õige mul nüüd saladus küll. aga, hea küll, ma ei hakka rohkem siseinfot avaldama muide, ma ei küsinud ju teenitud raha kohta, aga see ei saa teil ju eesmärk omaette olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Õige mul nüüd saladus küll. aga, hea küll, ma ei hakka rohkem siseinfot avaldama muide, ma ei küsinud ju teenitud raha kohta, aga see ei saa teil ju eesmärk omaette olla.
                      haha, kui Levadial on selline eesmärk kas, siis teistel ei või olla?
                      Aga ei, seda eesmärki meil pole ja jalkaliidu ees ju saladusi ka pole, kõik numbrid ja aruanded on ju teil alati olemas...

                      Aga võin öelda, et piletiga tuleb umbes 60% inimestes, flyer töötab jube hästi, ütleks, et üllatavalt hästi. Aga jah, teeme nüüd ikka nii, et enam kell 11 mänge ei toimks, vähemalt meistri ja esiliiga mänge

                      Ja probleemsete teemade üle diskuteerimine on ainult hea, sest siis saame aru mida üldsus arvab, sest päeva lõpuks näeme me just nende pärast vaeva... See mis meile meeldib ei koti kedagi!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Tahaks homme näha JL-dust aktiviste meie mängul, eriti neid kes kalendri koostasid. Saaks nendega koos hommikust muna süüa...ja Meistiliiga ja tippjalgpalli arendamise teemadel vestelda.
                        Võin ka saba nimel kihla vedada, et peale mängu komissari ei loiva keegi nii vara Hiiule.

                        Kommentaar


                          Aga äkki teete homme hoopis publikurekordi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kas siin on vihje, et Hiiu staadioni peldikud haisevad?
                            Tead, su sarkastiline huumor haiseb! Tee midagi või proovi midagi teha ja siis kobise...lammas. Vabandust inetu väljenduse pärast aga tule palun mõistusele!
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                              Tahaks homme näha JL-dust aktiviste meie mängul, eriti neid kes kalendri koostasid. Saaks nendega koos hommikust muna süüa...ja Meistiliiga ja tippjalgpalli arendamise teemadel vestelda.
                              Võin ka saba nimel kihla vedada, et peale mängu komissari ei loiva keegi nii vara Hiiule.
                              Rul viskas kinda välja, homme teeme raudselt publiku rekordi, kõik liidu töötajad on platsis

                              Muna ju suur argumet lõppude lõpuks
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                                Tahaks homme näha JL-dust aktiviste meie mängul, eriti neid kes kalendri koostasid. Saaks nendega koos hommikust muna süüa...ja Meistiliiga ja tippjalgpalli arendamise teemadel vestelda.
                                Võin ka saba nimel kihla vedada, et peale mängu komissari ei loiva keegi nii vara Hiiule.
                                ega see juba tänane mäng teil nagunii eriti atraktiivne ei ole, aga kell 14:00 ei tuleks täna kindlasti keegi peale inspektori. Hommikul, mine tea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X