320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju - TVMK LIVE-ülekandes

    Kommentaar


      oi issand..

      Kommentaar


        Getulio: "Võib-olla olengi hull"
        klassika
        kogu mu noorus möödub foorumis

        Kommentaar


          nõmmel toimus täna vineerikarneval ve
          b-day

          Kommentaar


            Tänase mängu kohta lihtsalt ei suuda leida sõnu. Masendav lihtsalt.

            Kommentaar


              tervitusi siit brasiillastele!

              por todos os brasileiros la na Estonia! muita festa! e tambem... cachaca nao e aqua!
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Petshinole

                Tere!

                Toonetikas aka Maris Kuldkepp palus edasi öelda sulle, et homme lisanduvad Tuleviku fännide mees-naiskonnale veel 2 liiget. Kristjan Männigo ja Kitty Saar.
                Pane nemadki kirja siis!!



                Meeleolukat turniiri oodates,

                kindral.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kindral Vaata postitust
                  Tere!

                  Toonetikas aka Maris Kuldkepp palus edasi öelda sulle, et homme lisanduvad Tuleviku fännide mees-naiskonnale veel 2 liiget. Kristjan Männigo ja Kitty Saar.
                  Pane nemadki kirja siis!!



                  Meeleolukat turniiri oodates,

                  kindral.
                  Kirjas ja peatse kohtumiseni Hiiul !
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Peale EM- külastamist oli eilne Kalju -TVMK mäng mulle siis üle pika aja jälle kodumaise jalgpalli elamus. Kui esimene poolaeg oli veel kuidagi talutav siis teine läks Kaljul käest ära. Fanera pani selgelt oma paremuse maksma. Eks see hooaja teine pool eraldabki terad sõkaldest aga Kalju peaks ikkagi rahul olema ,sest punkte on kogutud väga palju. Kolmest ees ootavast mängust on veel võimalik vähemalt 6 silma saada ,kuigi Mikk oma eilse punasega tegi selle raskemaks.Ebaproff suhtumine ütleksin selle kaardi kohta.Mäng oli juba tehtud selleks ajaks. Nüüd peab klubi raskes mängus Sillamäega võõrsil ilma temata läbi ajama. Flora vastu pole Kaljul mingeid shansse aga Kalevit kodus tuleb võita.
                    Kalju on meie jalgpalli sellegi poolest toonud palju elevust ja loodame ,et aur otsa ei saa ja klubi areneb kogu aeg edasi ja tõuseb peagi stabiilselt medalikonkurendks.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Täiesti nõus, et Kalju on palju positiivsust kohalikku jalgpalliellu toonud. Selles ma küll nii kindel pole, et ta peagi medalinõudlejaks tõuseb. Mina näen teda pigem sellise tugeva keskmikuna mõned hooajad, aga sealt saab vaikselt laduda juba vundamenti kõrgemate sihtide poole püüdlemiseks. Kalju esmane ülesanne oleks saavutada stabiilsus.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Täiesti nõus, et Kalju on palju positiivsust kohalikku jalgpalliellu toonud. Selles ma küll nii kindel pole, et ta peagi medalinõudlejaks tõuseb. Mina näen teda pigem sellise tugeva keskmikuna mõned hooajad, aga sealt saab vaikselt laduda juba vundamenti kõrgemate sihtide poole püüdlemiseks. Kalju esmane ülesanne oleks saavutada stabiilsus.
                        Seda ma silmas peangi ,et mõne hooaja möödudes ,kui areng jätkub siis hakatakse ka medaleid nolima aga see eeldab väga palju tööd klubi juhtkonnalt ja ka stabiilseid sponsoreid .Keegi ei tea ,mis saab näiteks TVMK-st järgmisel hooajal .Ühesõnaga variante on mitmeid aga tähtsamon ikkagi korralik eelarve ja klubi arendamine proffesionaalsuse suunas.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Eilse kohta et mõned mehed peaksid küll peeglisse vaatama, sest niimoodi pole mõtet mängida. TVMK oleks võinud ka kõvasti rohkem lüüa.

                          Aga loodetavasti tuleb täna tore jalkapäev.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Täiesti nõus, et Kalju on palju positiivsust kohalikku jalgpalliellu toonud. Selles ma küll nii kindel pole, et ta peagi medalinõudlejaks tõuseb.
                            TVMK maadleb juba praegu suurte probleemidega ning võib kindel olla, et järgmisel hooajal jookseb meeskond mängijatest tühjaks (kui klubi üldse jätkab). Transi ründajad vananevad aasta-aastalt ja paistab, et arvestatavaid noori pole peale tulemas. Hetkel tundub nii, et pronksmedal järgmisel hooajal on juba ära reserveeritud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              TVMK maadleb juba praegu suurte probleemidega ning võib kindel olla, et järgmisel hooajal jookseb meeskond mängijatest tühjaks (kui klubi üldse jätkab). Transi ründajad vananevad aasta-aastalt ja paistab, et arvestatavaid noori pole peale tulemas. Hetkel tundub nii, et pronksmedal järgmisel hooajal on juba ära reserveeritud.
                              Mina Kalju fänni nahas selle üle küll rõõmu ei oskaks tunda kui ma kellegi teise arvelt medalile tuleks. Mina loodan ikka, et TVMK jääb praegusel kujul püsima (ääretult kahju on absoluutselt iga proffessionaalse meeskonna kadumisest Eesti vutikaardilt ja Meistriliiga muutumisest ühtlaseks amatöörsupiks). Transi poolelt oli vist kuskilt kuulda, et uue peatreeneri tulekuga on mõtlema hakatud ka täienduste otsimisele. Kalju peaks suutma ikka omal jõul, mitte teiste arvelt tippu pürgida.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Mina Kalju fänni nahas selle üle küll rõõmu ei oskaks tunda kui ma kellegi teise arvelt medalile tuleks. Mina loodan ikka, et TVMK jääb praegusel kujul püsima (ääretult kahju on absoluutselt iga proffessionaalse meeskonna kadumisest Eesti vutikaardilt ja Meistriliiga muutumisest ühtlaseks amatöörsupiks). Transi poolelt oli vist kuskilt kuulda, et uue peatreeneri tulekuga on mõtlema hakatud ka täienduste otsimisele. Kalju peaks suutma ikka omal jõul, mitte teiste arvelt tippu pürgida.
                                susi mind söögu, aga see on tõesti asjalik jutt, Nahkpea
                                samas, kuigi nii on muidugi ilus mõelda nagu sa seal ülal kirjutad, siis fännide jaoks tegelikult ilmselt ei oma ikka suurt tähtsust, mil viisil hea tulemus tuleb, peaasi et tuleb.
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X