320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
    Kaks küsimust, mis positsiooni peaks mängima Vasquez ning kui Smirre tuleb paremale äärele, siis kuhu läheb Saharov ning kui palju tema mänguaeg kahaneb? Eitea kas hoopis selline asi oleks reaalne: Felipe-Leetma-Smirnov-Saharov ?
    Smirnov võib keskel mängida küll. Noorena Floras ta vist rohkem keskel oligi. Kui Kalju keskväljale rohkem kedagi juurde ei too, siis see võiks olla suht reaalne asetus.

    Kommentaar


      Muudatuste tulemusena annab Kalju praegune tabelikoht siis ka Balti liiga koha.

      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

      Kommentaar


        Kalju Euroopasse ! Väga meeldiv

        Smirnovi kohta veel nii palju, et ma võin räigelt puusse panna, aga TVMK ridades omal ajal, olen ma ka teda keskpoolikuna näinud vist..

        Felipe-Leetma-Smirnov-Saharov. Kui Saharov veel omasse elementi tagasi saaks ning kõik mehed terved siis Eesti üks parimaid keskväljasid.

        Aga mis koosseisus mängima hakatakse, seda näitab tulevik (Kasvõi järgmine vastane Viljandi Tulevik ) ning see mis Getulio välja mõtleb. Positiivne igal juhul.

        Kommentaar


          Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
          Kalju Euroopasse ! Väga meeldiv

          Smirnovi kohta veel nii palju, et ma võin räigelt puusse panna, aga TVMK ridades omal ajal, olen ma ka teda keskpoolikuna näinud vist..

          Felipe-Leetma-Smirnov-Saharov. Kui Saharov veel omasse elementi tagasi saaks ning kõik mehed terved siis Eesti üks parimaid keskväljasid.

          Aga mis koosseisus mängima hakatakse, seda näitab tulevik (Kasvõi järgmine vastane Viljandi Tulevik ) ning see mis Getulio välja mõtleb. Positiivne igal juhul.
          Felipe oli eelmises võistkonnas ründaja ja vägagi resultatiivne, Saharov on minu teada ka ründaja olnud. Parim kaitse on rünnak.

          Kommentaar


            saharov pingile, tema mängud on old küll masendavad, jube lihtsalt, paapsi ja barnwell tagasi!!!!!!!!!

            smirre alustaski keskpoolikus aga kui ta sai 98a mega raske põlvevigastuse ning peale seda ta enam ei julge lihtsalt keskel lammutada, hoiab enda põlve. kummaline et keegi ei mäleta smirre tegusid tema noorusest keskvälja nii klubides kui ka koondises

            smirre kanti peale vigastust maha, mäletan kui pohlak ütles et smirre tagasi tuleks on 10% kuskil

            Kommentaar


              Kuhu ta siis nii kangesti tagasi tulnud on?

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Kuhu ta siis nii kangesti tagasi tulnud on?
                vigastusest tuli välja ikkagi ju, nojah ta pole enam jah enda kunagist taset enam saavutanud, enne vigastust oli ta ikka selline talent ja sellise tulevikuga

                smirrel see ka viga nüüd et kahevõitluses ta lööb suht ruttu käega ja oi oi kus ta sõimata sai vjatšeslav smirnovi käest alati

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Kuhu ta siis nii kangesti tagasi tulnud on?
                  peale poolt aastat Lätis tuli ju tagasi!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    peale poolt aastat Lätis tuli ju tagasi!
                    Kas hakkame nüüd "imelaps" Zahhovaiko uskumatutest seiklustest rääkima?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas hakkame nüüd "imelaps" Zahhovaiko uskumatutest seiklustest ka rääkima?
                      Eks alusta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                        kes siis se läbiaegade ESIMENE asjalik mängija on??

                        Teever loomulikult
                        minge Kingissepa praami peale

                        Kommentaar


                          Keegi oskaks täpsemalt öelda, kus kohas tänane mäng täpsemalt on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                            Keegi oskaks täpsemalt öelda, kus kohas tänane mäng täpsemalt on?
                            ei usu, et keegi nii täpselt oskab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                              Keegi oskaks täpsemalt öelda, kus kohas tänane mäng täpsemalt on?
                              kell 17.00 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 7, Viljandi)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                                Keegi oskaks täpsemalt öelda, kus kohas tänane mäng täpsemalt on?

                                Ühes kohas, järve ääres.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X