320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ka ei oska, sellepärast ei tulnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
      Ma ka ei oska, sellepärast ei tulnud.
      Õnneks ei tulnud teised Kalevi fännid ka sinna kohale, ju kardsid ka, et ei oska viisi..

      Kommentaar


        Homme siis näeb kas EJL kontor jääb püsti või mitte

        Kommentaar


          Viimased uudised räägivad, et Kaljuga sõitis kaasa 15 toetajat. Kuna ise olen haigevoodis, siis teen väikest LIVE ülekannet Tartust Väravateni...
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Kalju koosseis siis selline: Lukk - Aruda, Margusonov, Kaukvere - Tšegodajev, Leetma, Tükk, Kask, Felipe - Teever, Mitt

            Esimese viie minutiga Kaljul olnud juba 2 supervõimalust
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Viimased uudised Tartust räägivad seda, et seis endiselt 0:0
              Teeveril oli üks-üks väravavahiga ja Mittil ka super šants aga väravasse ei saa palli. MT pole eriti üle poolegi saanud
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                VÄRAAAAV !!!!

                Felipe Nunes keerutab 16 kasti joonelt ilusa palli väravasse
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Ehh, tore kuulda, et Nunes on jälle hoos.

                  Kommentaar


                    Nõmme kalju parim on, NÕMME KALJU PARIM ON!!

                    Kommentaar


                      Kui ei ole ikka mängu teema, siis peab mainima 1000. korda - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ive#post809105
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Kui ei ole ikka mängu teema, siis peab mainima 1000. korda - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ive#post809105
                        Minu meelest laiv ei ime. Väga produktiivne on kuulda infot otse sündmuskohalt. Igatpidi teretulnud. Eks see ole maitse küsimus, ühele meeldib, teisele mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Kui ei ole ikka mängu teema, siis peab mainima 1000. korda - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ive#post809105
                          no see kehtib juhul, kui keegi vahendab infot, mis kõigile niigi nähtav/kättesaadav on,

                          PETSINHO omab aga ülieksklusiivset ülevaadet mängust, mida keegi siin foorumis hetkel ei näe.

                          Kommentaar


                            Vahepeal siis niipalju, et Tšikile kollane ja karistuslöök MT-le aga see 25 meetrilt müüri. Tšiki ka välja ja Vasques sisse. Seis endiselt 1:0 Kaljule
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                              no see kehtib juhul, kui keegi vahendab infot, mis kõigile niigi nähtav/kättesaadav on,

                              PETSINHO omab aga ülieksklusiivset ülevaadet mängust, mida keegi siin foorumis hetkel ei näe.
                              Urmaril ka FCFi kodukal kõik kirjas.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Igatahes nüüd on läbi ja derjabinil oli enne lõppu viigivõimalus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X