320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Vöite mulle ju pahasti ka öelda, aga tühja kah - klubijalgpalli satun vaatama haruharva (ilm peab ikka maruilus olema ning peab mäng peab sattuma aega, kus mittemidagi muud töesti pole teha), kuid koondise mängudele peab minema. Nii lihtsalt on. Pöhjendust ei olegi. Aga mul ei ole ka konkreetset lemmikklubi, seega ehk vabandab välja
    Mul ka pole konkreetset lemmikut klubide hulgas pole, aga 2-3 korda kuus ikka käin liigat vaatamas. Mis seal pattu salata, ilus ilm on üks kriteerium kas ma lähen mängu vaatama. Samuti peab mäng ka naudingut pakkuma. Liiga ühepoolsed mängud on igavad.


    Edit: Foorumi Silver on ka üks põhjus miks ma tihti mängudel käin. Ta lihtsalt käib nii kaua pinda kui mul ei jää muud üle kui pean end kohale vedama
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      1 mängu osakaal on siiski liiga väike
      36 mängu hooajal on palju, parem oleks 27. Koormuse vähesuse üle ei maksa viriseda, sest mänge tuleb juurde ka karikast. Paljud uhavad ka duubli eest. Peale selle on veel olemas: koondise mängud, noortekoondiste kogunemised, noortekoondiste mängud, balti liiga, super karikas, sõprusmängud klubi eest noorte eliitliiga, noorte meistrivõistlused, üleminekumängud. Pluss madalamad liigad pelavad rannajalkat, futsali, saalijalgpalli, rahvuste karikat saalis, väikest karikat. Sarju on mitmeid, seega võiks meistriliiga olla tõepoolest 3-ringiline. Kolmanda ringi võõrsil/kodus mängud pannakse paika loosiga.
      Tingitud viimase aastate kliimast, teeks järgmised otsused: alustaks kuu aega hiljem, lõpetaks paar nädalat hiljem. Lisaks sellele saaks kergemalt hingata ka mängijad (kes majanduslanguse tõttu on järjest enam amatööri seisuses), kuna kalender ei pea olema nii kokku surutud.
      Kahju, et see postitus Nõmme Kalju foorumisse läks, aga siin see teema esile tõusis. Seega ütlesin siin oma arvamus sekka.
      kogu mu noorus möödub foorumis

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Edit: Foorumi Silver on ka üks põhjus miks ma tihti mängudel käin. Ta lihtsalt käib nii kaua pinda kui mul ei jää muud üle kui pean end kohale vedama
        Täna oleme ka kohal, mis kell ma su peale võtan?

        Mis puutub mängude rohkusesse, siis 36 vooru pinget üleval hoida on ütlemata raske 10 meeskonna vahelises meistriliigas. Tõesti pigem vähendada seda arvu ja tõsta mängude tähtsust. Praegu on rohkem selline olukord, et mänge tuleb nagu konveierist ja lihtsalt ei jõua kõike jälgida ja liikuda. Muidugi on ühtmoodi hea, et mängud on toodud ühele päevale, samas vahel tahaks näiteks kahte kohtumist vaadata, aga üldjuhul ajad kattuvad. Antud juhul võiks toimida nii, et kui mängud on ühes linnas, siis võiks neid eri aegadel korraldada ja arvestada, et mõni inimene tahaks kõigepealt esimest vaadata ja siis näiteks ka teiselt läbi hüpata. Ok, võib-olla oleks nende inimeste arv 2-3 tükki, aga vaadates üldiseid publikunumbreid, siis on iga hing arvel. See oli ainult üks punkt, millele tuleks tähelepanu pöörata miljonist. Eks kõik tuleb järgi proovida, enne kui avastatakse see õige variant. Jutt, et publikut staadionile ei saa on veits rumal, alati saab, kuid see ei ole kerge ülesanne.

        Kommentaar


          Triobetis on täna igastahes päris ahvatlevad koefitsendid:

          FC Flora - Nõmme Kalju 1.10 6.50 20.00
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            JK Kalju: 1-Markus Lukk, 11-Tõnis Kaukvere, 2-Mikk Haavistu, 8-Alan Arruda, 4-Risto Kägo, 5-Felipe Nunes, 3-Maksim Smirnov, 24-Kristofer Kask, 15-Salvador Vasques, 10-Ingemar Teever, 12-Martin Tšegodajev.
            Varus: 31-Rene Kaas, 30-Anti Kõlu, 22-Ranner Pak, 27-Sven-Jarno Lullu, 17-Andrus Mitt, 13-Rait Kuusk, 29-Magnus Martinson.


            Lukk tegemas Kalju väravasuul oma hooaja kolmandat mängu. Esimene oli neli minutit pikk ja Pärnu vastu, teine Maag Tammeka vastu täismäng ning nüüd pool aastat hiljem oma viimasest mängust on ta puuride vahel Flora vastu. Mis Kaasil viga ?

            Kommentaar


              Ei ütleks, et ta Sillamäe vastu kõige paremini seal postide vahel tegutses. Teise golli võib osaliselt ikka tema arvele panna.

              Kommentaar


                nõmme unistus kolmandast kohast hakkab ära lendama
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  No olen Kalju fänn aga mitte selline kes sunniks ükskõik mis ennast staadionile iga mäng. Laupäeviti kui linnas olen siis selle ühe asja päevas panen endale kindlasti kõige tähtsamaks.

                  Täna pikk tööpäev - siis pidin veel midagi peale tööd ära tegema ja suht haiglane seis ka ja sitt ilm. Sõbraga olin poolaja paiku linnas tagasi umbes ja küsisin et läheks. Aga jah tal pold soojasid riideid autos kaasas ja endal ka oleks ilma sallita külmaks läinud ja juba tervise pärast jäi asi ära. Olen suht kindel et paljudel teistel leidus sarnaseid probleeme mille pärast jäi staadionile minemata. Kaljule edu järgmises mängus kindlasti ja kuna on laupäev siis olen jälle kohal!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    nõmme unistus kolmandast kohast hakkab ära lendama
                    on juba ju minema lennanudki.

                    Kommentaar


                      Lukk oli esimesel poolajal päris hea, teisel poolajal tuli paar apsu sisse, sh viimane värav. Imestan, et Kalju just esimesel poolajal väga vähe ääri vahetas: pidevalt püüti mitme edasi-tagasi sööduga ühelt äärelt läbi mängida, samas teisel platsipoolel oli ruumi miljoon ja oma mees vabana ootamas.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas willane Vaata postitust
                        on juba ju minema lennanudki.
                        Ja järjekordselt peab Kuno oma sõnu sööma,juttu on aga tegusi mitte
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Teate, täitsa üllatav, mu lemmikud kaotasid 4:0 kuid ma olen mänguga rahul, sest põhimõtteliselt terve mäng mängiti väga südikalt ning kui võrdne-võrdsega. Oli suurepäraseid väravavõimalusi, Kask, Teever, Felipe, Smirnov. Lükati ilusti keskväljal söötu, väga kena mäng ründefaasis Vasquesilt ja Kuuselt.

                          Ja esimesel poolajal pidas ka kaitse, kuid mis rikkus mängu oli esimene värav.
                          Ei oska öelda, kas härra äärekohtunik ei tahtnud/ei soovinud või ei näinud ligi kolme meetrist suluseisu, kuid fikseerimata see jäi.

                          Aga mehed võitlesid ja see on postiivne, mina võtan kuttide ees mütsi maha ning tänan neid ilusa esituse eest, laupäeval võtame vähemalt viigi!

                          Kommentaar


                            Lausa meeleolukas oli vaadata kuidas peale Vieralikku daivi hakkas soiguma oma sulust. Samas võtab ju jalad nõrgaks ka kui selline suur mees nagu Reim vastu astub. Minu arust jälle Juha liikus tagant poolt läib kaitseliini ja tundus lihtsalt nii sulune või nii. Arruda ja Felipe ei rahunenud terve mäng ja soigusid ikka nii kuis jõudsid. Sellisest käitumisest võib vägagi järeldada,et sisekliimaga pole teps mitte kõik korras.

                            Üldiselt koomiline oli Tsikit ja Kägot kaitseliinis näha. Eriti veel Kägot keskmise kaitsjana.

                            Teever näitas ka mispärast ta koondises pole.

                            Meeldiv oli ka kuulda florale toetussõnu peatribüünilt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Vieralikku daivi
                              Sebastián Viera?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                mina küll ei tea kus sa Kägot nägid ? tribüünil :O?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X