320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Ja järjekordselt peab Kuno oma sõnu sööma,juttu on aga tegusi mitte
    aga muidu kuna fc abja meistriliigasse saab ?

    Mina igastahes küll loodan et kalju saab medali koha või siis karika võidu, tahaks näha kuidas nad oma euro mängud korraldavad ja kaugele on võimalised jõudma.

    Kommentaar


      Algselt postitas marika123 Vaata postitust
      mina küll ei tea kus sa Kägot nägid ? tribüünil :O?
      Kägo mängis esimesed kümmekond minutit nii, et teda võis ka väljakul näha.

      Tulemus tulemuseks. Mäng oli siiski suhteliselt võrdne, Kalju suutis ka ilusti palli veeretada. Kahju, et esimene lasti sulust endale lüüa. Iisraeli vile oli ikka vahelduva eduga natukene mööda. Teine poolaeg kosus nii tema kui Flora. 2:0 läks Kalju kiiret vastuväravat otsima, kuid Flora nõelas. Kamsil vedas rämedalt, et pall niimoodi põrkas - loterii, aga ilus kott. Siksteni värava võib Markuse nimele kirjutada, oli liikunud liiga vara välja. Isenesest korralik esitus, kahju, et Teever ära ei löönud oma supervõimaluse kohe mängu alguse poole.

      Publikut oli ka täitsa viisakalt.

      Kommentaar


        sorry mai bääd, jõudsin kümmekond minutit hiljem just kohale

        Kommentaar


          krt ma olen täheldanud kahtlast anomaaliat, kui ma kaine olen läheb Kaljul kehvalt mängud :P

          Kommentaar


            no siis on viimane aeg võtma hakata viirus ! v kuidas sulle tundub ??
            Nõmme BSC OlyBet
            www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
            www.youtube.com/c/NõmmeBSC

            MIND Media Live Streaming services
            www.mind.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas don Vaata postitust
              no siis on viimane aeg võtma hakata viirus ! v kuidas sulle tundub ??
              krt ärge jamage..... iga mäng täis olla.... ma ei jõua

              Kommentaar


                Ilus mäng, kehv tulemus. Realiseerimata olukorrad jälle, mis oleks võinud mängu kulgu ehk muuta. Laupäeval kodus.. meie väljak, uus päev, kõike võib juhtuda. Loodame, et kaitse peab ja lüüakse oma võimalused ära, siis on esimese ringi kordust oodata

                Ja esmakordselt siis visati Nõmme huligaanid bussistki välja
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Ja järjekordselt peab Kuno oma sõnu sööma,juttu on aga tegusi mitte
                  Kallis sõber mul pole midagi häbeneda... Oleme rohkem teinud kui teised mitme aastaga. Esimese aasta kohta on juba praegu tulemus rohkem kui hea ja töötame edasi. Oma sõnu ma ei söö ja võitleme edasi!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    ÕIGE! sõnade söömine on emodele

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Ja järjekordselt peab Kuno oma sõnu sööma,juttu on aga tegusi mitte
                      no tuleviku sellid võiks prmomise koha pealt kuss olla ja pigem kuskil nurgas häbeneda.

                      julgen väita, et kui kunol oleks mängupäeval kleini pargis 15ooo inimesega vabaõhu läbu toimunud, siis oleks sellest vähemalt kolmandik ka väljaku äärde veetud ja uus publikurekord tehtud. tulevik suutis aga folgi ajal hooaja väikseimate publikunumbritega telemängu korraldada.

                      Kommentaar


                        Sai ka siis Flora-Kalju mängul käidud. Ausalt öeldes rahul olen, Kalju mängis väga hästi, sest kui aus olla, siis flora on see aasta veel meist klass kõrgem tiim(ärge näkku lööge, vaadake tõele silma).

                        Esimene poolaeg oli mudugi väga hea. Kalju mängis väga hästi, aga see kiilakas kollane juust rikkus kõik ära kes oma prillid koju jättis ja 3m eespool oleval vennale sulu seisu ei vilistand.

                        Teise poolaja algus oli sitaks hea, suruti päris hästi floorakaid, aga jällegi ei suudetud ära lüüa oma võimalusi(mulle ei anna rahu see, koguaeg rõhutan seda). Peale teist flora väravat tundus, et me oleme juba alla and, sest siis nagu kadus see ind, mis neid teise poolaja algul edasi surus, tagant utsitas. Ja siis lastigi mäng päris käest ära, kaks tükki veel.

                        Kokkuvõttes väga hea mäng Kaljult!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kurvastuseks pean ütlema, et Hakola värav sulg ei olnud. Kui sööt anti, oli Hakola Flora platsipoolel ning läks ka ainukese Flora mängijana palli järgi. 2 Suluseisus olnud mängijat palli järgi ei jooksnud, nii et kahjuks oli kõik korrektne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Kurvastuseks pean ütlema, et Hakola värav sulg ei olnud. Kui sööt anti, oli Hakola Flora platsipoolel ning läks ka ainukese Flora mängijana palli järgi. 2 Suluseisus olnud mängijat palli järgi ei jooksnud, nii et kahjuks oli kõik korrektne.
                            Tõlgendamise küsimus. Reeglites on ka kirjas, et passiivne suluseis tuleb ära võtta kui ründav meeskond saab sellest(suluseisust) eelise.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Tõlgendamise küsimus. Reeglites on ka kirjas, et passiivne suluseis tuleb ära võtta kui ründav meeskond saab sellest(suluseisust) eelise.
                              Kas siis, kui ründav meeskond lööb värava, või mis eelist veel saada on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kas siis, kui ründav meeskond lööb värava, või mis eelist veel saada on?

                                Sa oled idioot ja sul pole seda vaja rohkem tõestada!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X