320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kalju eilne mäng oli yldpildis masendav ! ainuksed kes tööd tegi olid aruda ja kask ülejäänud seltsimehi ei saa arvestada !kui esimesel poolajal peale väikest apsu veel pingutati võidu nimel ja pakuti florale tõsist lahingut siis teisel poolajal vajus mäng täitsa ära ja lõpuks oli üldse kui välja surnud ! igamees tegi oma tegevust ja söödud järjest ebaõnnestusid ! hooaja kehveim esitlus !

    Kommentaar


      Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
      kalju eilne mäng oli yldpildis masendav ! ainuksed kes tööd tegi olid aruda ja kask ülejäänud seltsimehi ei saa arvestada !kui esimesel poolajal peale väikest apsu veel pingutati võidu nimel ja pakuti florale tõsist lahingut siis teisel poolajal vajus mäng täitsa ära ja lõpuks oli üldse kui välja surnud ! igamees tegi oma tegevust ja söödud järjest ebaõnnestusid ! hooaja kehveim esitlus !
      ma millegi pärast arvan, et siis kui Floralt 7:1 pähe saite oli kehvem esitus kui eile.kuigi ma ise mängu eile ei näinud.
      FC Flora

      Kommentaar


        ega ja just parim m2ng ei olnud kaljult, esimesel 45-l minutil oli kaitse tegelt suht hea ja üritati, aga peale teist väravat vajuti jällegist ära
        sigpic

        Kommentaar


          Salvador Jesus Vasques

          Suured Kalju spetsialistid öelge miks hoitakse seda tüüpi klubis? Ta nii kui nii mängida ei saa.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
            Salvador Jesus Vasques

            Suured Kalju spetsialistid öelge miks hoitakse seda tüüpi klubis? Ta nii kui nii mängida ei saa.
            Kahes viimases mängus Flora vastu alusta mees ju põhis. Sitt on ta siiski. Vähemalt minu arvates. Eks varsti on selge kas sellist venda hoitakse edasi või saadetakse ta minema.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              eile oli kerge vigastus vist ka. ta peaks ka 18 olema. et ega kalju noortelt pole teistelt ka väga säravaid esitusi tulnud see aasta ML-s. tsegodajev mängis põhis tükk aega aga kui kutiga ainult mölisetakse kogu aeg siis ei saagi sealt midagi tulla. minu arvamus on, et nad peaksid siiski eliitliigat mängima veel niikaua kui võimalik v siis esiliigas, kus enamus duubleid mängib, sest omavanustega mängides saavad nad liidrirolli kanda meeskonnas. mitte ainult söötu anda teeverile v smirnovile vaid ise ka ette võtta...
              samas oleneb palju ka mängijast endast. anier on praegu ikka väga heas hoos ju. aga ka tema mängis hooaja esimese poole pigem esiliigat, alles peale posti üleminekut toodi ta lõplikult ML-i.
              Nõmme BSC OlyBet
              www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
              www.youtube.com/c/NõmmeBSC

              MIND Media Live Streaming services
              www.mind.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas don Vaata postitust
                eile oli kerge vigastus vist ka. ta peaks ka 18 olema. et ega kalju noortelt pole teistelt ka väga säravaid esitusi tulnud see aasta ML-s. tsegodajev mängis põhis tükk aega aga kui kutiga ainult mölisetakse kogu aeg siis ei saagi sealt midagi tulla. minu arvamus on, et nad peaksid siiski eliitliigat mängima veel niikaua kui võimalik v siis esiliigas, kus enamus duubleid mängib, sest omavanustega mängides saavad nad liidrirolli kanda meeskonnas. mitte ainult söötu anda teeverile v smirnovile vaid ise ka ette võtta...
                samas oleneb palju ka mängijast endast. anier on praegu ikka väga heas hoos ju. aga ka tema mängis hooaja esimese poole pigem esiliigat, alles peale posti üleminekut toodi ta lõplikult ML-i.
                Anier oli juba hooaja alguses üks põhimisi vahetusmehi ründesse. Ahjut ju ka hooaja alguses polnd. Tsiki on tegelt hea, kuid ntx mulle küll ette ei tule totaalseid sõime TVMK,Flora või Levadia noorte suunal. Samas Tsiki ju treeneritelt väljaku ääres sõimu ei saa. Selle saab ta egovenalt Leetmalt.

                Kommentaar


                  Leetmaad oleks pidanud noorteliigas samuti rohkem sõimama et ta väljaspool trenni niipalju pontsikuid ei õgiks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Anier oli juba hooaja alguses üks põhimisi vahetusmehi ründesse. Ahjut ju ka hooaja alguses polnd. Tsiki on tegelt hea, kuid ntx mulle küll ette ei tule totaalseid sõime TVMK,Flora või Levadia noorte suunal. Samas Tsiki ju treeneritelt väljaku ääres sõimu ei saa. Selle saab ta egovenalt Leetmalt.
                    Olen täheldanud, et sulle meeldib oma kommentaarides mängijaist rääkides kasutada nende hüüdnimesid. See viitaks justkui sinu isiklikele tutvustele nendega....samas osade puhul kasutad õigeid nimesid.
                    Pras, sa ei tunne kogu Eesti jalgpallureid! Ära semutse, räägi asjast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                      Olen täheldanud, et sulle meeldib oma kommentaarides mängijaist rääkides kasutada nende hüüdnimesid. See viitaks justkui sinu isiklikele tutvustele nendega....samas osade puhul kasutad õigeid nimesid.
                      Pras, sa ei tunne kogu Eesti jalgpallureid! Ära semutse, räägi asjast.
                      Erinevalt sinust rääkisin ma asjast.

                      Kommentaar


                        Tsiki on jah eesti tasemel ja enda vanuse kohta väga hea mängija, leetma kobisemisest ei maksaks kyll v2lja teha kuna ta ise ju platsil veereb ning vahepeal paar head söötu annab ning järgmised 5 rünnakut palli kaotab.
                        Loodetavasti ta järgmine aasta Kaljus ei jätka, sest ta lissalt pole seda v22rt
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mis kuradi jama te kõik ajate? Pole see sisekliima hull midagi. Igas satsis on nats nagelemist. Tsiki on hea mängija ja loodame, et areng jätkub sama kiirelt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                            äkki lõputunnistusel olev matemaatika hinne!
                            Kuule, võta vabalt!
                            Vähemalt on Kalju klubi, kes midagi ära suudab teha !!!

                            Kommentaar


                              Ma arvan et järgmine hooaeg on tšiki juba palju kindlam ja parem mängija. Eks ma arvan et noore poisi jaoks see kah natuke raske , et ta vahepeal vasakkaitses ja vahepeal vasakäär . Kui ma ei eksi siis siis kui ta kunagi Tallinna jk-s mängis oli ta üldse ründes või ründavam mängija. Ma ei usu et tšikit väga häirib leetma mölisemine ja vaevalt seda leetma mängus halvaga teeb ma usun et mõlemad tahavad platsil parimat ja pigem loota et nad annavad endast parimat mitte mölised mida keegi kellegile ütles mingis mängus.

                              Kommentaar


                                Sillamäe - Nõmme 1:1 vaheajale. Poolaja lõpul Smirrel suurepärane võimalus Kalju ette viia aga löök napilt üle värava. Kalju aktiivsem pool ja kerge surve peale pandud
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X