320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilus mäng Kaljult,täiesti võitu väärt.Publik oli ka äge,paljas ülakeha on sellise ilmaga lihtsalt sportlikult kõditav ja silmale kena vaadata.Andke kuuma.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Kuidas telekast see Kägo taklamine tundus?Mulle väljakuäärest tundus küll punase vääriline.
      platsi pealt ma võin öelda et kägol oli põlve alt puruks.

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        viimaks ometi tuli see võit ka ära .
        mism6ttes viimaks? varakevadel tuli ju ka,
        kuigi vist vineeri kodumänguna arvesseläinud, dvigateli st-l peterburi mnt
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Oi ,oi kui palju võimalusi jäi Kaljul jälle lahendamata. Vähemalt 4-5 korda saadi arvulises ülekaalus kontraid aga kõik lahendused olid täiesti saamatud ja ebaproffesionaalsed. Siin on mõtteainet treenerile.
          Mulle meeldisid täna Tshegodajev ,Kask ja üks uus vend nr.16 oli vist.
          Erko Saviaugust on kahju ,et nii läks aga loodan ,et luud on ikka terved .Kiiret paranemist talle.Sobiks järgmisel aasatl kindlasti Kalju koosseisu.
          Kalju fännid morsad!
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Oi ,oi kui palju võimalusi jäi Kaljul jälle lahendamata. Vähemalt 4-5 korda saadi arvulises ülekaalus kontraid aga kõik lahendused olid täiesti saamatud ja ebaproffesionaalsed. Siin on mõtteainet treenerile.
            Mulle meeldisid täna Tshegodajev ,Kask ja üks uus vend nr.16 oli vist.
            Erko Saviaugust on kahju ,et nii läks aga loodan ,et luud on ikka terved .Kiiret paranemist talle.Sobiks järgmisel aasatl kindlasti Kalju koosseisu.
            Kalju fännid morsad!
            realiseerimis probleem vaevab kaljut juba pikemat aega ja nr 16 oli Luhaorg

            Kommentaar


              Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
              platsi pealt ma võin öelda et kägol oli põlve alt puruks.
              Ma võin platsi kõrvalt öelda, et soovita tal arsti juures ära käia. Tal pole seal pööningul kõik korras.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Ma võin platsi kõrvalt öelda, et soovita tal arsti juures ära käia. Tal pole seal pööningul kõik korras.
                aga teeme nii et sa lähed taga koos ja vaatad oma pööningu ka üle
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Kuidas telekast see Kägo taklamine tundus?Mulle väljakuäärest tundus küll punase vääriline.
                  keda ja kuidas Kägo siis jälle niitis?

                  Kommentaar


                    Saviaugu vigaseks. Julmalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas riuno Vaata postitust
                      aga teeme nii et sa lähed taga koos ja vaatad oma pööningu ka üle
                      Oled vist liiga palju palja ülakehaga jalgpalli vaadanud. Kas külm võttis ka sinul ajunatukese ära, et Kägo mängustiili heaks kiidad?
                      See pole talle mitte esimene kord kui ta nii lolli ja jõhkrat viga tegema läheb. Olen nõus, et vead ja vigade tegemine käib jalgpalli juurde, aga nii ikka ka ei saa nagu see poolearuline neid päris tihti teeb.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Luhaorg on alati hea olnud-mitte ainult eile. Kahju et "treener" varem seda ei märganud.
                        Kägo on vist seda kevadist ja suvist bodycombati trenni liiga tõsiselt võtnud. Ja palju kaitse olukordi jättis ka poolikuks-üsna mitmest tekkis ka kohe ohtlik olukord meie värava all.
                        I`m not scared of dying, I just dont want to

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Oled vist liiga palju palja ülakehaga jalgpalli vaadanud. Kas külm võttis ka sinul ajunatukese ära, et Kägo mängustiili heaks kiidad?
                          See pole talle mitte esimene kord kui ta nii lolli ja jõhkrat viga tegema läheb. Olen nõus, et vead ja vigade tegemine käib jalgpalli juurde, aga nii ikka ka ei saa nagu see poolearuline neid päris tihti teeb.
                          kägo läks kogu oma kehaga palli peale. tabas palli esimesena ja siis saviaugu jalga. midagi tahtlikku ta ju ei teinud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Saviaugu vigaseks. Julmalt.
                            auts! kui raske vigastus saviaugul on? noo Kägo on ju ennegi hiilanud oma niitmistega ega see esimene kord just pole

                            Kommentaar


                              Aitäh Nõmme Kaljule (kelle koef oli 4.0 eile)
                              Pain is temporary, honour lasts forever...

                              www.fcotepaa.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                                Aitäh Nõmme Kaljule (kelle koef oli 4.0 eile)
                                palju said siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X