320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Oli sul keegi maani täis või? Ma vaidleks ikka väga kõvasti vastu.
    tõesti bla-bla-bla. Paar teie tüüpi magasid vaheajal ja üks üritas turvade eest põgeneda läbi staadionivärava.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Pada sõimab katelt.
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
        tõesti bla-bla-bla. Paar teie tüüpi magasid vaheajal ja üks üritas turvade eest põgeneda läbi staadionivärava.
        Mitte et see erilist rolli mängiks, kuid tagumine rida koosnes meil Pärnu enda poistest, kes fännklubiga otseselt seotud küll ei ole, vaid tulid lihtsalt mängu vaatama kutsumise peale. Ja olid nad ka täiesti täisealised.

        Muidugi vaheajal oli jube raske magada

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Oh teid küll. Kohe tümitama ja maha tegema. Mind ennast ei olnud Pärnus täna (kahjuks). Oleks siis asjaga tegelenud kohe, turvad oleks öelnud korralikult ja viisakalt, et palun ärge tehke seda (enamus mängudel kahjuks turvad tõesti ei hoiata vaid lähevad kohe kallale, Eesti keelt ka ei osata). Nõmme Kalju fännid on alati kuulanud turvade käske ja korraldajate sõnu. Kui nüüd hakatakse nõudma istepingi parandamist ja kinnimaksmist, siis asi on süsteemis mitte fännides. Parandada tuleb EJL, turvade ja fännide ühist koostööd Eesti jalgpalli arendamisel, sest kui turvad ei teagi mida fännidel on lubatud teha EJL poolt siis on asi SÜSTEEMIS.
          Julgeks vastu vaielda, et alati turvasid kuualtud, ehedaim näide oli Levadiaga mängul, kui turva tuli korrale kutsuma, siis hakati hoopis provotseerima terve mängu aja neid turvasid.

          Ma tõesti ei taha kedagi maha teha, aga mul on vastik lugeda, kuidas end õigustatakse, kui asjalood päris nii ei ole. Olukord ei ole veel lootusetu ja seda saab parandada. Neil samadel põhjustel hoian ma viimasel ajal alati fännidest eemal, uigi hooaja alguses laulsin teiega koos.

          Kommentaar


            Eesti Jalgpallil on kaks muret

            1. Liiga vähe fänne staadionil.
            2. Liiga palju fänne staadionil.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Eesti Jalgpallil on kaks muret

              1. Liiga vähe fänne staadionil.
              2. Liiga palju fänne staadionil.
              fänne ei ole palju,aga igal fännklubil peaks olema sisesed liidrid, kes juhivad selle tööd ning vajadusel ise enda kaaslasi korrale kutsuvad

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Oli sul keegi maani täis või? Ma vaidleks ikka väga kõvasti vastu.
                Võin eksida, aga kas mitte peamine patuoinas antud situatsioonis ei olnud teie oma maskott? Justkui nägu oli tuttav, oleks nagu sellel fänniturniiril näinud Hiiul. Tema igatahes oli ikka väga ebakaines olekus. Mitte et sel tegelt tähtsust oleks, kes täpselt ja kui palju joobes oli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Eesti Jalgpallil on kaks muret

                  1. Liiga vähe fänne staadionil.
                  2. Liiga palju 'fänne' staadionil.
                  vot nii.

                  igatahes, mis ajakava nüüd Kaljul on? pean oma perse ka kohale vedama, sest eile olevat panter käpa maha pannud. samal põhjusel ei vaevu ise ajakava otsima.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    miks on Kaasi asemel Lukk nüüd väravas?

                    Kommentaar


                      Ju siis kaljukatele meeldib olla tähelepanu keskmes. Ja kui ilma alkoholita tõesti ei saa/ ei julge enam omadele kaasa elada, siis ikka lood päris kehvad. Tartus viskasime me need inimesed, kes ilma alkoholita mängu fännata ei suutnud oma fännklubist välja, sest väga mark oli ikka kui pärast tembeldadaxe kõik joodikutex ja hiljem ei ole ju mõtet seletada, et mina ei joonud jne. Ja Pärnu turvateenistus oli vähemalt meie kylaskäigu ajal kyll tasemel. Kui ikka alkot ei lubata statal juua siis võix seda ikka aktsepteerida. Pärast mängu saab ju kah juua.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                        tõesti bla-bla-bla. Paar teie tüüpi magasid vaheajal ja üks üritas turvade eest põgeneda läbi staadionivärava.
                        Sorri, Mayhem, aga arvestades, mida te ise teinud olete, on nõmmekate joodikuteks sõimamine veidi palju.

                        Kommentaar


                          Minu arust kõik see mis turvafirma seal tegi oli kokkulepitud juba varem enne mängu pärnu vapruse fännidega või klubiga.Selles ma olen 100% kindel.Pärnakad tõestasid et selles linnas võõrastele pole mingit asja ja Peksupealinna nimi sobib hästi.Seekord peksmine väljendus sõnade vahetamisega turvadega kellel oli täitsa pofig mida meie nendele ütlesime.Ropendamist meie poolt ei olnud.Aga samal ajal kui meiega sel teemal räägiti pärnu inimesed tegid seal sellist ropendamisvõistlust et isegi mina sain aru et minu roppsõnade baas on alles kujunemas.Niiet ma soovitan siin teha üldse päris head menetlust kuna pärnu fännidel on sama süü kui meilgi.Ja tegelt me pole millestki süüdi peale seda et jah hüppati sellel pingil mis oli juba enne puruks.Ja soovitaks pärnul vahetada ka sellel staadionil turvafirma kuna nemad ei oska tööd teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas huryt Vaata postitust
                            Minu arust kõik see mis turvafirma seal tegi oli kokkulepitud juba varem enne mängu pärnu vapruse fännidega või klubiga.Selles ma olen 100% kindel.Pärnakad tõestasid et selles linnas võõrastele pole mingit asja ja Peksupealinna nimi sobib hästi.Seekord peksmine väljendus sõnade vahetamisega turvadega kellel oli täitsa pofig mida meie nendele ütlesime.Ropendamist meie poolt ei olnud.Aga samal ajal kui meiega sel teemal räägiti pärnu inimesed tegid seal sellist ropendamisvõistlust et isegi mina sain aru et minu roppsõnade baas on alles kujunemas.Niiet ma soovitan siin teha üldse päris head menetlust kuna pärnu fännidel on sama süü kui meilgi.Ja tegelt me pole millestki süüdi peale seda et jah hüppati sellel pingil mis oli juba enne puruks.Ja soovitaks pärnul vahetada ka sellel staadionil turvafirma kuna nemad ei oska tööd teha.
                            Kokkulepitud??? Sa pole ikka kaineks saanud vä???

                            Kommentaar


                              Algselt postitas huryt Vaata postitust
                              pärnu fännidel on sama süü kui meilgi.
                              Algselt postitas huryt Vaata postitust
                              Ja tegelt me pole millestki süüdi
                              Siis polegi süüdlasi ju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas huryt Vaata postitust
                                Minu arust kõik see mis turvafirma seal tegi oli kokkulepitud juba varem enne mängu pärnu vapruse fännidega või klubiga.Selles ma olen 100% kindel.Pärnakad tõestasid et selles linnas võõrastele pole mingit asja ja Peksupealinna nimi sobib hästi.Seekord peksmine väljendus sõnade vahetamisega turvadega kellel oli täitsa pofig mida meie nendele ütlesime.Ropendamist meie poolt ei olnud.Aga samal ajal kui meiega sel teemal räägiti pärnu inimesed tegid seal sellist ropendamisvõistlust et isegi mina sain aru et minu roppsõnade baas on alles kujunemas.Niiet ma soovitan siin teha üldse päris head menetlust kuna pärnu fännidel on sama süü kui meilgi.Ja tegelt me pole millestki süüdi peale seda et jah hüppati sellel pingil mis oli juba enne puruks.Ja soovitaks pärnul vahetada ka sellel staadionil turvafirma kuna nemad ei oska tööd teha.
                                Naljanumbrid. "Isegi" meil kõik läks Pärnus hästi. Kõik mis pidi toimuma mängul toimus - toetasime omasid, karjusime mida tahtsime, toimus väike sõnasõda Pärnu fännidega ja ei mingeid probleeme turvadega ega kohalikutega. Üks meist ilusasti vestles turvadega sellest mis on lubatud ja mis on keelatud staadionil kui tahtis tuua sisse jooke. Alkoholi juua nad ei lubanud ja me ei olnud eriti vastu. Kõik meie omad nõustusid et oli 100% edukas ja lõbus sõit. Raudselt te ise olete süüdi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X