320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    miks on Kaasi asemel Lukk nüüd väravas?
    ootaks vastust

    Kommentaar


      Lukk on joonel parem

      Kommentaar


        Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
        mis sulle nalja pakub?
        Mulle tundub teema tõsine.
        Juur ja Oja Pets käsitlevadki tõsiseid teemasid

        Kommentaar


          Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
          Juur ja Oja Pets käsitlevadki tõsiseid teemasid
          Mul on rõõm kuulda seda.
          Kuid tagasi teemale vaadates, mida sina soovitaksid teha?
          .

          Kommentaar


            Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
            Kahju et kedagi vanemat pole piitsutamas, Rein sa ei taha poistele piitsa anda?
            Kas sa pole kuulnud, et lapse piitsutamise eest võid krim asja kaela saada? Alles eelmisel nädalal mõisteti Eesti ühele tädile tingimisi karistus, sest ta oli kasupojale rihma andnud.
            Samuti usun, et minu piits nii suuri mehi enam ei paranda. Nad peavad oma laksud ikka ise ja veidi suuremalt saama. Selliselt jätkates seda kaua ootama ei pea. Pärnu reis oli heaks näiteks. Kohati tundub, et nii mõnegi Nõmme Ultra peaeesmärk pole Kaljule kaasaelamine. Pigem on selleks hoopis joomine ja siis lolluste tegemine. Mida suurema lollusega hakkama saan, seda kõvem mees olen.
            Mario tundub seal muidu päris mõistlik vend olevat ja las tema kanseldab oma kutsikaid.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ma olen Eesti uudistemaailmast vähe eemal olnud. Kiirelt üle sirvinud vaid.
              Vabse ameerikaks teil lood ikka läinud.

              No loodame et olukord paraneb, tead ju et kunagi olin ja tegin ka, seega ei taha näha seda täitsa põhja minemas.
              .

              Kommentaar


                Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                Mul on rõõm kuulda seda.
                Kuid tagasi teemale vaadates, mida sina soovitaksid teha?

                rohkem raha jalgpalli juurde tuua

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mario tundub seal muidu päris mõistlik vend olevat ja las tema kanseldab oma kutsikaid.
                  kalevi mängija vä?

                  Kommentaar


                    Jah, nii need asjad kindlasti ei jää ning muutused on tulemas. Kuid mis siin foorumis sellest ikka nii väga pikalt jahuda, mis tehtud , see tehtud. Loodetavasti jääb taoline juhtum esimeseks ja viimaseks korraks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Jah, nii need asjad kindlasti ei jää ning muutused on tulemas. Kuid mis siin foorumis sellest ikka nii väga pikalt jahuda, mis tehtud , see tehtud. Loodetavasti jääb taoline juhtum esimeseks ja viimaseks korraks.
                      Parandus, analoogseid juhtumeid on veel olnud, jah siis ei ole politseiga asi lõppenud, aga siiralt loodan, et viimaseks jääb

                      Kommentaar


                        ma siiralt loodan, et sa lõpetaksid oma halamise ära ükskord

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                          Pigem on võimalus olukorda paremini hallata.
                          Kui fänn on reaalselt fk liige siis 1) info on olemas- kes mis, kuna kõik registreeritud. 2) olles fk liige ning nagu igas teises organisatsioonis tuleb järgida reegleid. (minule ei tundu see eriti keeruline)

                          Ma leian, et see ei ole just imerelv vaid pigem päästerõngas.
                          Asjad on ikka vähe rohkem kui natuke kontrolli alt väljunud.

                          Kahju et kedagi vanemat pole piitsutamas, Rein sa ei taha poistele piitsa anda?
                          rein annab poistele präänikut

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
                            ma siiralt loodan, et sa lõpetaksid oma halamise ära ükskord
                            Kes siin halab? Ma räägin kuidas asjalood on, kui sinu ajuraasuke sellest aru ei saa, et midagi valesti on ja sinu arvates on kõik suurepärane, siis on mul sinust kahju.

                            Kommentaar


                              Viimasel ajal JK Kalju foorum sai chatiks.Viirus ja kõik teised kellele midagi ei meeldi või te tahate midagi öelda kellegile mis ei puuduta jalgpalli teemat,siis küsige üksteiselt kontakt andmeid(tel.nr,MSN jne) ja rääkige seal.See foorum ei ole nagu delfi.ee komentaaride leheküljed kus kõik räägivad mida tahavad.Mind nagu tõesti ei huvita mida kasutaja viirus seal teisele kasutajale räägib kui see ei puuduta Kalju jalkat.

                              Kommentaar


                                sama siin
                                mul kopp ees juba mingit paska igapäev lugeda
                                nagu mingi seebiooper

                                Kommentaar

                                Working...
                                X