320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas huryt Vaata postitust
    Viimasel ajal JK Kalju foorum sai chatiks.Viirus ja kõik teised kellele midagi ei meeldi või te tahate midagi öelda kellegile mis ei puuduta jalgpalli teemat,siis küsige üksteiselt kontakt andmeid(tel.nr,MSN jne) ja rääkige seal.See foorum ei ole nagu delfi.ee komentaaride leheküljed kus kõik räägivad mida tahavad.Mind nagu tõesti ei huvita mida kasutaja viirus seal teisele kasutajale räägib kui see ei puuduta Kalju jalkat.

    Fännid ja nende tegemised on yks osa tiimist ja kui su pehme ajukoor seda ei võta siis www.lastekas.ee ootab sind. Kahjuks on kujunemas KA Kaljus nii nagu on floras et gänne on kaks eraldi seisvat yksust-yks osa neid kes teevad ja möllavad ja savad mööda päid ja jalgu-ja siis on need kes tahaks ka häälekalt kaasa elada aga ei viitsi nende lollustega ja tagajärgedega tegeleda ja siis nad vaatavad eemalt. Kuna ise olen seda asja õrvalt jälgimas-siis see teema on pigem süvenev mitte lahenev nagu siis mario ja muud mehed lubavad-Olen kindlalt kalju poolt aga pantrite kõrval seista ei julge.....
    I`m not scared of dying, I just dont want to

    Kommentaar


      Tere viirus, pole ammu näinud, kuidas tervis ka muidu?
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        mida te krepmlete siin ! kõik jube targad ja kõvad vennad,krt tulge siis ise kohale ja näidake ennast mitte ärge targutage ja naerge siin ! juhtus pärnus nii ja see läheb kindlasti nii ka edasi sest ka meie jalgpalli fänlust tahetakse viia uuele tasemele ja seda tõsisemalt võtta ! ka meie tahame välismaailmale fännluses järgi jõuda ja konkurentsi pakkuda ning näidada et ka meil on fännid olemas !

        Kommentaar


          Kas uus tase tähendab provokatiivset käitumist, lällamist ja muud sarnast?
          Miks fännlusega ei võiks positiivses võtmes silma jääda?

          Kommentaar


            Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
            ... juhtus pärnus nii ja see läheb kindlasti nii ka edasi sest ka meie jalgpalli fänlust tahetakse viia uuele tasemele ja seda tõsisemalt võtta ! ka meie tahame välismaailmale fännluses järgi jõuda ja konkurentsi pakkuda ning näidada et ka meil on fännid olemas !
            Kindlasti oled sa käinud välismaal mõnd mängu vaatamas ja oled näinud lisaks staadioniltoimuvale ka staadionivälist fännide käitumist. Ma võin näida väga tagurliku inimesega fännikultuuris ja mõned lapsed võivad mind lausa tennisepublikuks pidada. Kuid suur osa jalgpalli vaatama tulnud inimestest välismaal on pered - isad lastega jne. Nad ei vaja jalgpallile kaasaelamiseks isegi alkoholi. Kuid nad ei ole sellepärast vähem fännid, kui sina, kes sa arvad, et räuskamine on fännikultuuri alus. Nad toetavad klubi, sest juba nende vanaisa oli selle klubi toetaja. Ta käis juba väiksena vanaisaga igal laupäeval või pühapäeval mängul. Tänases Eesti jalgpallikultuuris lapsega pere staadionile kuigi rõõmsalt ei tule. Teine suur hulk klubi fännidest on noored, kes kisavad, hüppavad, karjuvad ja laulavad. Nemad paistavad rohkem silma ja võibolla mõnele siinsele kodanikule jääb ekslikult mulje, et just nemad domineerivad. Nad tarbivad ka alkoholi, kuid suudavad sellele vaatamata jääda lõbusateks ja sõbralikeks. Nii staadionil kui staadioniväliselt ollakse rivaalid, kuid seda sõbralikult. Jalgpallifänlus välismaal ei tähenda ülbust ja laamendamist. Kuigi kahjuks ka seda leidub mõningatel üksikutel hetketel. Jalgpallifänlus tähendab traditsiooni ja meeskonna toetamist.

            Vabandan, et risustasin teemat teemavälise jutuga. Kuid ma ei taha kuulda juttu sellest, et fännikultuur seisneb laamendamisel ja alkoholil. Fännikultuur seisneb eelkõige meeskonna toetamisel. Selleks on erinevaid võimalusi ja üks toetaja ei ole kaasaelamise viisi tõttu parem kui teine. Kui on valida, kas jalgpalli käiks Eestis vaatamas rahvas (nö. tennisepublik) või siis "tõelised fännid", siis meie jalgpallikultuuri praeguses arenguastmes oleks vajalik esmalt rahvas staadionile tuua. Traditsioonid kasvatavad rahvast tõelised fännid ja kujunevad välja ka erinevad rühmitused. Kaks kuni kolm aastat ühte meeskonda toetanud või pidevalt toetatavat meeskonda vahetav kodanik ei ole fänn, vaid lihtlabane kaasajooksikust räuskaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas huryt Vaata postitust
              Viimasel ajal JK Kalju foorum sai chatiks.Viirus ja kõik teised kellele midagi ei meeldi või te tahate midagi öelda kellegile mis ei puuduta jalgpalli teemat,siis küsige üksteiselt kontakt andmeid(tel.nr,MSN jne) ja rääkige seal.See foorum ei ole nagu delfi.ee komentaaride leheküljed kus kõik räägivad mida tahavad.Mind nagu tõesti ei huvita mida kasutaja viirus seal teisele kasutajale räägib kui see ei puuduta Kalju jalkat.
              julgen öelda, et mitte viimasel ajal - juba kevadel tehti kõik, et siin oleks "chat", vastasel korral poleks klubi poolt auhindu sisse toodud teatud postituse tegijatele.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Ma olen selle arvamusega 100% nõus!
                Minuarust on asi hetkel liikumas vales suunas ja Kalju jalgpalliklubi teeb endast kõik sõltuva, et noortele fännidele natukene selgitada mis on hea ja mis paha! Mujal maailmas, erinevates liigades on ka väga palju erinevaid fänni rühmitusi... On huligane ja Ultrasi, aga nad moodustavad tervik osast väga väikse tüki... meil kahjuks Eestis pole jalgpalli fänlus veel arenenud, me võitleme ja pingutame selle nimel, et saada rahvas staadionile ja kui nüüd meie fännid muutuvad Ultrateks, huligaanideks ja mis iganes äärmuslikeks ja skandaalseteks toetajateks ilma, et see teine pool järgi areneks on see minuarust jalgpallile VÄGA HALB! See paistab lihtsalt liiga ehedalt silma ja see pole hea eeskuju teistele... Tekib arvamus, et jalgpalli vaatabki ainult selline seltskond ja ma ei usu, et see magnetiks on... Pean tunnistama, et see Kalju Ultrate käitumine on juba täna mõjutanud negatiivselt ka publiku numbreid... Poisid see pole Cool! Cool on see kui me anname positiivset eeskuju, ei lähe provokatsioonidega kaasa, vaid mängime selle piiril mõistusega! KINDLASTI EI OLE LAHE ÜKSKÕIK MILLINE RASSISM, õnneks sellist tendentsi ma Kalju fännide juures pole eriti märganud. Tehke omad järeldused, vaadake peeglisse ja küsige endalt MIDA TE TEETE SELLEKS, ET ANDA POSITIIVSET EESKUJU TEISTELE, MILLE TULEMUSEL TÄITUKSID TRIBÜÜNID RAHVAGA JA JALGPALL ARENEKS!

                Pärnus tühjendati tribüünitäis fänne... Vahet ei ole kas see oli õige või vale, aga fakt oli see, et meeskond ei omanud toetust, tribüünil oli haudvaikus ja lõppseisuks 5:5... Kõik olid sellest intsidendist häiritud, nii mängijad, treenerid, klubi juhatus jne... Ja lõppseis 5:5 oli ka kirss tordil!

                Kas nüüd need "õiged" kalju fännid on endiselt rahul selle olukorraga?
                Me peame ikka aru saama mida tähendab "õige fänn".

                Tänan tähelepanu eest!

                Kuno




                Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                Kindlasti oled sa käinud välismaal mõnd mängu vaatamas ja oled näinud lisaks staadioniltoimuvale ka staadionivälist fännide käitumist. Ma võin näida väga tagurliku inimesega fännikultuuris ja mõned lapsed võivad mind lausa tennisepublikuks pidada. Kuid suur osa jalgpalli vaatama tulnud inimestest välismaal on pered - isad lastega jne. Nad ei vaja jalgpallile kaasaelamiseks isegi alkoholi. Kuid nad ei ole sellepärast vähem fännid, kui sina, kes sa arvad, et räuskamine on fännikultuuri alus. Nad toetavad klubi, sest juba nende vanaisa oli selle klubi toetaja. Ta käis juba väiksena vanaisaga igal laupäeval või pühapäeval mängul. Tänases Eesti jalgpallikultuuris lapsega pere staadionile kuigi rõõmsalt ei tule. Teine suur hulk klubi fännidest on noored, kes kisavad, hüppavad, karjuvad ja laulavad. Nemad paistavad rohkem silma ja võibolla mõnele siinsele kodanikule jääb ekslikult mulje, et just nemad domineerivad. Nad tarbivad ka alkoholi, kuid suudavad sellele vaatamata jääda lõbusateks ja sõbralikeks. Nii staadionil kui staadioniväliselt ollakse rivaalid, kuid seda sõbralikult. Jalgpallifänlus välismaal ei tähenda ülbust ja laamendamist. Kuigi kahjuks ka seda leidub mõningatel üksikutel hetketel. Jalgpallifänlus tähendab traditsiooni ja meeskonna toetamist.

                Vabandan, et risustasin teemat teemavälise jutuga. Kuid ma ei taha kuulda juttu sellest, et fännikultuur seisneb laamendamisel ja alkoholil. Fännikultuur seisneb eelkõige meeskonna toetamisel. Selleks on erinevaid võimalusi ja üks toetaja ei ole kaasaelamise viisi tõttu parem kui teine. Kui on valida, kas jalgpalli käiks Eestis vaatamas rahvas (nö. tennisepublik) või siis "tõelised fännid", siis meie jalgpallikultuuri praeguses arenguastmes oleks vajalik esmalt rahvas staadionile tuua. Traditsioonid kasvatavad rahvast tõelised fännid ja kujunevad välja ka erinevad rühmitused. Kaks kuni kolm aastat ühte meeskonda toetanud või pidevalt toetatavat meeskonda vahetav kodanik ei ole fänn, vaid lihtlabane kaasajooksikust räuskaja.
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  KINDLASTI EI OLE LAHE ÜKSKÕIK MILLINE RASSISM, õnneks sellist tendentsi ma Kalju fännide juures pole eriti märganud. Tehke omad järeldused, vaadake peeglisse ja küsige endalt MIDA TE TEETE SELLEKS, ET ANDA POSITIIVSET EESKUJU TEISTELE, MILLE TULEMUSEL TÄITUKSID TRIBÜÜNID RAHVAGA JA JALGPALL ARENEKS!

                  Rassismi pole Kalju poolehoidjate puhul tõesti täheldanud. Külla aga lauldakse iga mäng seda homoseksuaali jupikes. Küll siis kohtuniku nimega küll mõne vastasmängija nimega. Minu arust pole see naljakas vaid näitab madalat IQ d.
                  Isegi mind suutsid nad selle laulu sisse panna ja kui ma oleksin õrna hingega nagu Kristiine JK mõni mängija, siis oleksin EJL kaebanud Nõmme Ultrate peale.
                  Tsiteerides Peeter Kusma allkirja siin foorumis - "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks".

                  Muidu aga edu kõigile asjaosalistele.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Rassismi pole Kalju poolehoidjate puhul tõesti täheldanud. Külla aga lauldakse iga mäng seda homoseksuaali jupikes. Küll siis kohtuniku nimega küll mõne vastasmängija nimega. Minu arust pole see naljakas vaid näitab madalat IQ d.
                    Isegi mind suutsid nad selle laulu sisse panna ja kui ma oleksin õrna hingega nagu Kristiine JK mõni mängija, siis oleksin EJL kaebanud Nõmme Ultrate peale.
                    Tsiteerides Peeter Kusma allkirja siin foorumis - "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks".

                    Muidu aga edu kõigile asjaosalistele.
                    Jah, ma ise nii ei karjuks, aga analoogseid hüüdeid on terve maailma jalgpall täis... Seda peab huumoriga võtma! Oot Rein, aga kui sa homoseksuaal pole, siis miks sa erutud?
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Jah, ma ise nii ei karjuks, aga analoogseid hüüdeid on terve maailma jalgpall täis... Seda peab huumoriga võtma! Oot Rein, aga kui sa homoseksuaal pole, siis miks sa erutud?

                      Võtangi naljaga
                      Eriti naljakas on see, et seda juppi karjuvad enamuses sellised vennikesed kellel vanuse järgi peaks üldse seksuaalelu puuduma
                      Palja ema saunas nägemine ei kvalifitseeru minu arust seksuaalelu alla
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Isegi mind suutsid nad selle laulu sisse panna
                        Rein Vainust laulsid ju
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Teen ettepaneku Eestis esimesena maailmas kasutusele võtta tennisest tuttav reegel, et hetkest, kus meeskonnad väljakul ja pall mängus, tribüünidel kehtestada täieliku vaikuse nõue.
                          Seaduse vastu eksijaid karistada karmilt avaliku korra reeglite rikkumise eest avalikus ruumis.
                          Staadionilt eemaldada mõlema meeskonna fännid ja lubada ainult erapooletud, tõelised jalgpallisõbrad.
                          Tulevikus võiks eraldada igaks-juhuks tribüünid mürabarjääridega, mis oleksid läbinähtavad ainult tribüünidelt väljaku poole.
                          Keegi ei tohi end tunda solvatuna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Teen ettepaneku Eestis esimesena maailmas kasutusele võtta tennisest tuttav reegel, et hetkest, kus meeskonnad väljakul ja pall mängus, tribüünidel kehtestada täieliku vaikuse nõue.
                            Seaduse vastu eksijaid karistada karmilt avaliku korra reeglite rikkumise eest avalikus ruumis.
                            Staadionilt eemaldada mõlema meeskonna fännid ja lubada ainult erapooletud, tõelised jalgpallisõbrad.
                            Tulevikus võiks eraldada igaks-juhuks tribüünid mürabarjääridega, mis oleksid läbinähtavad ainult tribüünidelt väljaku poole.
                            Keegi ei tohi end tunda solvatuna.
                            Loe veelkord eelmised kolm lehekülge läbi ja proovi läbi närida, mis on probleem ning poleemika põhjus.

                            Siis proovi uuesti nalja teha.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Pole Kalju fännidel häda midagi, probleem on ülepaisutatud.
                              Missugune Meistriliiga meeskond saab uhkustada niivõrd suure fännigrupiga igal liigamängul?
                              Küll aeg noored taltsamaks teeb, peamine, et neid negatiivse suhtumisega meeskonna toetamisest eemale ei tõrjutaks ja kümne-kahekümne aasta pärast needsamad praegu verinoored aga siis juba küpsematena oma pojad-tütred staadionile Kaljut toetama toovad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Pole Kalju fännidel häda midagi, probleem on ülepaisutatud.
                                Missugune Meistriliiga meeskond saab uhkustada niivõrd suure fännigrupiga igal liigamängul?
                                Küll aeg noored taltsamaks teeb, peamine, et neid negatiivse suhtumisega meeskonna toetamisest eemale ei tõrjutaks ja kümne-kahekümne aasta pärast needsamad praegu verinoored aga siis juba küpsematena oma pojad-tütred staadionile Kaljut toetama toovad.
                                Sa vist ei ole eriti staadionil käinud ma vaatan! Ülespaisutatud see asi kohe kindlasti ei ole. Keegi ei taha eemale neid ajada, mingisugune kord siiski peaks valitsema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X