320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Noh Kalju fännid !! Kas olete sillas juba? Terja täna kiitis teid pressis nii ,et vähe polnud. Siit selgub ,kui tähtis on igal klubil üks korralik fännirühmitus. See paneb omad mehed pingutama ja ka vastased austama.
    Minul tegi küll südame soojaks, ilus oli kohe lugeda, kuidas nö endine konkurent kiidab.

    Egas muud kui jääme järgmisel hooajal ootama häid esitusi Kalju eest, eeldades et välismaale ta ei saa.

    Kommentaar


      Ja hooaeg saigi läbi...
      Kui viimast mängu veel meenutada, siis eraldi kiitust vajab vanameister Liivo Leetma, kes pani nagu noor hirv mööda platsi ringi ja andis nii mõnelegi silmad ette, kuidas tuleb jalgpalli mängida. Super! Mitte palju väiksem ei olnud ka Kaasi osakaal, kes suutis suurepäraste reaktsioonitõrjetega Kaljut mängus hoida. Kahju muidugi realiseerimata olukordadest, mida oli jälle ohtralt.

      HOOAEG 2008
      Mida oli oodata enne 8.märtsi? Paljude skeptikute arvates Kalju väljakukkumist ja läbipõlemist. Mida õnneks ei juhtunud. Klubi poolt seatud eesmärk, tulla parima kuue meeskonna hulka sai täidetud ja mehed võivad minna nautima oma väljateenitud preemiareisi. Reaalselt isegi lootsin, et Kalju mängib oma debüüthooajal 5-6 koha piirimail, seega pettuma ei pidanud. Muidugi peale hiilgavat hooaja algust, kus võeti Floralt ja Levadialt punkte, tõusid ilmselt paljude toetajate lootused päris kõrgeks aga jääme siiski realistideks.
      Mida võib lõppenud aastal lugeda kordaminekuteks...vast seda, et üldine mängupilt on leidmas stabiilsust ja terad hakkavad meeskonnasiseselt eralduma sõkaldest. Esile on kerkinud mõned noored, kes hakkavad tulevikus tugevalt ML-is ilma tegema. Veel on positiivne, et pakuti ründavat ja tehnilist jalgpalli, mida silmale ilus vaadata, olgugi, et kaitse kannatas.
      Äpardumised sel aastal...Tuliselt kahju on nende mängude pärast, kus võit oli juba käe ulatuses, õigemini cm. kaugusel aga pall veeres ikka valelt poolt väravaposti üle otsajoone. Selliseid kohtumisi oli kahjuks liiga palju sel aastal. Samuti peaksid mõned mängijad vaatama peeglisse, et kas A`la Prive on parem, kui trenn.

      FÄNLUS 2008
      Eelmine hooaeg esiliigas ja nüüd uue tulijana ML-is, tuli sisuliselt nullist hakata toetajaskonda moodustama ja neid kõikidesse tegevustesse kaasama. Vaadates seda, et Pantritest tekkinud kõige rohkearvulisem fännigrupp Eestis, ei saa selle tähtsust alahinnata. Kalju häälekas toetamine on olnud absoluutselt kõigil selle hooaja ML-i mängudel, sõltumata sellest, kas tegu kodu või võõrsilmänguga, võib pidada väga suureks saavutuseks Eesti pea-et-olematus fännikultuuris.
      Miinuspoolele võib panna kasvuraskused, mis paratamatult sellega on kaasnenud aga need ületatavad ja järgmine aasta juba loodetavasti täiesti uus kvaliteet ja seda juba MTÜ-na. Samuti tore, et Pantrid võitsid ka fännide laululahingu ja jäid fännimängude võitude saldoga tugevasse plussi ( 17-1) kõikide mängude peale.

      HOOAEG 2009
      Mida oodata tuleval aastal? Medalit? Kuldmedalit?! Mina seaksin fännina oma reaalseks eesmärgiks medali. Me teame muidugi Brasiilia jalgpallifilosoofiat, mis ei lase omale väiksemat eesmärki, kui meistritiitel seada Aga tegelt...kas on ikka täiesti võimatu, et Kalju mängib tuleval aastal kõige saäravamale medalile... elame-näeme.
      Loodetavasti saame ka uue valgustuse Hiiule ja tribüünile mõne istmerea/tooli juurde, siis oleks juba täidsa rahuldav olukord. Samuiti algab BL ja Eesti karikas läheme võitu nõudma, seega on mida oodata järgmisel hooajal!

      Lõppenud hooaja eest tahaks tänada kõiki mängijaid, kes andnud oma panuse. Tänud Getuliole, kes täiesti nullist ehitas meeskonna üles, toimivaks masinaks. Tänud Kunole, kes viitsib ja hingega seda teeb ja hoolitsnud ka fännide hea käekäigu eest. Ole tervitatud ka Tompa! Samuti Sihti vuntsidele pikka iga! Last, but not list...Mario, ole tänatud, et oled terve aasta viitsinud fänlust eestvedada ja reise ja muid kogunemisi orgunnida! Tänan kõiki kaaskannatajaid!

      P.S. 29.11.2008 "Club Aadu ja viinad" hooajalõpupidu!
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Ei jõua juba uut hooaega ära oodata!!!
        Vulgar Display Of Kalju Power

        Kommentaar


          aadu räägi aga kust ma sinu peole VIP-pääsme saan
          Jomps olen
          E Pluribus unum

          Kommentaar


            Algselt postitas Jao Vaata postitust
            aadu räägi aga kust ma sinu peole VIP-pääsme saan
            Jomps olen
            Ma kuulsin, et Mario oli pooled pääsmed omale krahmanud ja nüüd hangeldab nendega. Kuramuse spekulant selline, omakasu peal väljas ainult
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              no jah see Mario raisk
              E Pluribus unum

              Kommentaar


                Algselt postitas Aadu ja viinad
                P.S. 29.11.2008 "Club Aadu ja viinad" hooajalõpupidu.
                Esiteks: Pidu on VIP-le ja kutsetega.
                Teiseks: Piletilevist pileteid osta ei saa.
                Kolmandaks: Naine tõmbab teid sabat pidi oksa
                Aadu, mul on kutse olemas eks?
                Ma niikuinii 6 tsoonis põhilise aja juu
                Aga jah , Naine mind küll oksa ei tõmba


                Ps, Tervita 6 tsooni
                Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                Kommentaar


                  Taniano sinu jaoks pole VIP pääset sa ei saa sisse, et tüng
                  E Pluribus unum

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jao Vaata postitust
                    Taniano sinu jaoks pole VIP pääset sa ei saa sisse, et tüng
                    Kle , ma olen 6 tsooni nvdel üürija
                    Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                    Kommentaar


                      no 6.tsoonis jh Aga mitte klubis *Aadu ja Viinad*
                      E Pluribus unum

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jao Vaata postitust
                        no 6.tsoonis jh Aga mitte klubis *Aadu ja Viinad*
                        Nuhjah, mul kama . Aga räägide parem kas 6ndal on Prives Kalju hooaja lõpetamine?
                        Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                        Kommentaar


                          Otkuda ja znaju
                          E Pluribus unum

                          Kommentaar


                            oot, viies sektor ja kuues tsoon? mis toimub
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              oot, viies sektor ja kuues tsoon? mis toimub
                              Sa Even ei mõika midagi.
                              Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                              Kommentaar


                                6.tsoon on meie pühakoht
                                E Pluribus unum

                                Kommentaar

                                Working...
                                X