320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma oleks tema asemel tegelt veel Kalju fännide ette väravat tähistama tulnud, oleks saanud näidata.
    njah.. mida ei teinud Kink, tegi Mošnikov
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Mis viisijupp Levadialasi siis nii närvi ajas?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Mis viisijupp Levadialasi siis nii närvi ajas?
        No üks, mis kostus ka vastastribüünile, oli: "Tarmo Kink on Ilu-Eedi!" Ma pole muidugi kindel, et seda mõeldi.

        Kommentaar


          Oot ei saanud täpselt ROOTSI KUNNist aru aga kas siis Kink karjus fännidele väljakult niimoodi vastu nagu ROOTSI KUNN rääkis vä ;d?

          Kommentaar


            Nõmme fännide laulud on labased, lihtsalt labased. Piinlik lausa.

            Kommentaar


              Pean nõustuma, vahepeal ikka toodavad nii lampi oma lauludega. Ühekorra oli Flora-Kalju mäng 2:0 Flora juhtis vist ja mängule anti lisaminut ning Kalju fännid hakkasid laulma, et võit on meie. Hmm?

              Kommentaar


                Mis põhjusel siis Kaljul nii vähe mehi kaasas oli. Aga jah 2-2 viik levadiaga oli hea.

                Kommentaar


                  Marcio Cardoso Pimentel on vähemalt mulle väga hea mulje jätnud ,imesid pole just juhtunud kuid kindlasti täiustab Kaljut oma tehnilise ning ka täna näidatud kopromissitult võitleva mängustiiliga!
                  >>

                  Kommentaar


                    Teeverile on asendaja olemas - Rene Kaas
                    http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                    Kommentaar


                      Kaasi värav oli ikka klass omaette. Rinnaga maha, väike kehakontakt ning pöördelt tugev löök alla nurka. Väga kena

                      Kommentaar


                        ma räägin, isegi Teever ei löö selliseid
                        http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                        Kommentaar


                          Rene Kaas oskas küll üllatada

                          Pimentel on ka super mängija! Väga palju häid sööte teinud (siiski jäid paljud realiseerimata) ja palli võitnud.

                          Go Kalju!

                          Kommentaar


                            Kahjuks ei saanud täna kohal olla, aga vaatasin mängu Levadiaga telekast. Rene lõi väga hea värava, tubli! Ja kui Marcio 2:2 tegi oli mul emotsioon sama laes nagu Kalju sektoris! Viimasest mängust tuleb võit!!!
                            Vulgar Display Of Kalju Power

                            Kommentaar


                              Mitti viimase sekundi värav oli ilus

                              Kommentaar


                                Aga sõbrad, vaadake kui vähe on vaja, et üks mängija saaks fännide suureks lemmikuks. Marcio sai sellega täna hakkama. Super bueno! Selline asi läheb väga südamesse ning mul on suurepärane meel, et ta mängib järgmise hooaja Kalju eest!

                                ja Rene Kaasi värav, aastakino

                                Kommentaar

                                Working...
                                X