320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rene Kaas, tuleva hooaja parim väravakütt
    Marcio, vot see on asi, mis läheb fännidele peale.. sellise emotsiooniga fännisektorisse lennata... tehke järgi, eesti pojad! Tulemus turniiril polnutki meile esmatähtis, nagu ise võite ka järeldada faktist, et meie esiväravavaht saadetakse ründaja tööd tegema ja kusjuures mitte sitasti

    Smirre, Alan, Felipe, Teever, Terja olid puudu, siis võib enam-vähem rahule ju jääda, arvestades turniiri iseloomu. Samuti õnnitlused florale ja tervitused ka kõikidele teistele fännidele.

    HEAD VANA AASTA LÕPPU JA EDU UUEL AASTAL !
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Väga tore emotsioon, kindlalt pole sellist möllu varem aastalõputurniiril olnud!

      Tänud Kalju @ Co'le!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Pean nõustuma, vahepeal ikka toodavad nii lampi oma lauludega. Ühekorra oli Flora-Kalju mäng 2:0 Flora juhtis vist ja mängule anti lisaminut ning Kalju fännid hakkasid laulma, et võit on meie. Hmm?
        Irw, kallis sõber, püüa irooniat lahti jagada! Tennisepublikul ongi teinekord raske mõtestatust näha aga usu mind... tuleb ridade vahelt lugeda
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Mulle meeldib see ka, kui lauldakse mõned hetked peale kaotusseisu jäämist "kaljukindel" .

          Suht ebakindel või nii =D .

          Kommentaar


            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
            Irw, kallis sõber, püüa irooniat lahti jagada! Tennisepublikul ongi teinekord raske mõtestatust näha aga usu mind... tuleb ridade vahelt lugeda
            ärge ole iroonilised, olge konkreetsed.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Mulle meeldib see ka, kui lauldakse mõned hetked peale kaotusseisu jäämist "kaljukindel" .

              Suht ebakindel või nii =D .
              Mulle näiteks meeldisid Kalevi fännilaulud.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Mulle näiteks meeldisid Kalevi fännilaulud.
                Mida sa vingud?
                No kõigil pole fänne niipalju kui teil ja Floral ning lauludest rääkimata. Samas teistel ei maksta ka klubi poolt kinnitusteipe kinni. Elu pole igal pool nii lill kui roosas rotiaugus.

                Kommentaar


                  No mis siin ikka. Vaadake või Sander Posti. Kaitsjast ühe hooajaga ründajaks, parimaks väravakütiks Meistriliigas ja lõppkokkuvõttes leping Hollandisse.
                  Kaas samamoodi, nüüd leidis ründaja ande, uue hooaja poolepealt võetakse Erdevisesse ära jne. Über!
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Mida sa vingud?
                    No kõigil pole fänne niipalju kui teil ja Floral ning lauludest rääkimata. Samas teistel ei maksta ka klubi poolt kinnitusteipe kinni. Elu pole igal pool nii lill kui roosas rotiaugus.
                    Mida ma vingun või? Kes siin vinguma hakkas, mis ajal oleks sobilik "kaljukindel" karjuda või mitte.

                    Ja ma läksin täna hommikul mingisse poodi ja ostsin tervenisti oma 14 krooni eest teipi, kas pole mitte uskumatu!

                    Kommentaar


                      Sita asja pärast nüüd nokkima hakata. Elame kõik ilusasti edasi. Viis pluss Pantritele - väga kõva toetus. Ja ütlen ausalt: see Pimenteli moment võttis endalgi adrenaliini lakke! Rohkem sellist emotsionaalsust! Aga okei, I'm out, ei jaksa kohe üldse enam trükkida.

                      Kommentaar


                        Kusjuures PraS tegelikult on isegi kalevil viimasel ajal fännid kohal olnud, trummi tagunud ja meeskonda ergutanud, aga ei tea jah kuhu nad siis jäid .

                        Kommentaar


                          Loll on üldse see, kes midagi halba ütleb Kalju fännide kohta!
                          Kalju fännidest peaks hoopis eeskuju võtma. Mul on tunne ,et need kes paukuma tulevad, need ei tahagi, et Eestis fänlus areneks.

                          Kamoon, te tahate ka ju kunagi näha Eestis suuri staadioneid mis on iga nädal rahvast täis. Kuidagi peab seda aretama hakkama

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                            Kamoon, te tahate ka ju kunagi näha Eestis suuri staadioneid mis on iga nädal rahvast täis. Kuidagi peab seda aretama hakkama
                            Nojah tahame tõesti, aga paar aastat tagasi juba sehkendati miks pole publikut? Ei ole nende aastatega midagi paremaks läinud kahjuks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Nojah tahame tõesti, aga paar aastat tagasi juba sehkendati miks pole publikut? Ei ole nende aastatega midagi paremaks läinud kahjuks.
                              Julgen vastu vaielda. Võrreldes vahepealsega on asi selgelt tõusuteel.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Mida ma vingun või? Kes siin vinguma hakkas, mis ajal oleks sobilik "kaljukindel" karjuda või mitte.

                                Ja ma läksin täna hommikul mingisse poodi ja ostsin tervenisti oma 14 krooni eest teipi, kas pole mitte uskumatu!
                                Mida sa mölised, esimesel päeval ma panin mackaiveri teibi peale 56 eeki uugama. Teisel päeval käisin Kalev Spordi helitehniku käest teipi laenamas, sest sinu 14 kroonine soperdis ei hoidnud isegi A4. seina peal
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X