320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Selliste meestega imete lutti ja vaatate kuidas Tarmo poistele kuldasi kaela riputab
    See hooaeg Kalju veel kullale nagunii mängima ei hakka, seega eks nad peavad tahes-tahtmata seda vaatama, kuidas Tarmo Flora poistele kullad kaela riputab.

    Aga Kalju on tugev medalipretendent küll minu silmis ja ma usun, et kolmas koht pole midagi ülejõukäivat. See oleks ka ju juba edasiminek.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Meil on head fännid ja nende toetusega võime igasuguseid medaleid endale kaela ripputada Oma võimaluste, klubi suurese, mängijate ja muu poolest on loomulikult Flora soosik ka minu jaoks. Samuti olen veendunud, et Levadia vaatamata mõne põhimehe liikumisele klubist välja on mitte nõrgem kui eelmisel hooajal ja lisaks nendele kahele usun, et Sillamäe ja Narva üritavad... Seega neid kes tahavad medalile mängida on rohkem kui kolm

      Parim võidab ja kes iganes see poleks on selle järelikult ära teeninud!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        ma teen teile ise medalid juba valmis

        Kommentaar


          Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
          jah , ja purjus lärmavad töötud fännid ?
          Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

          Ma arvan, et selle koha pealt tasuks nüüd küll suu kinni hoida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
            http://www.soccernet.ee/news.php?id=23337
            Ma arvan, et selle koha pealt tasuks nüüd küll suu kinni hoida.
            Kalju fännid on täitsa toredad, noh teevad lärmi ja puha, kuigi vahel ehk üleliia, aga tühja kah - vähemalt proovivad.

            Aga sellest brassi jutust ei maksaks nüüd väga vaimustusse sattuda. Mett moka peale määrida oskab igaüks, eriti veel mängija, kes on vöistkonnas uus ning vajab hädasti fännide poolehoidu. Pidurdage entusiasmi.

            Ah-jaa, kui vöimalik, siis ärge enam Flora fännidega ühte punti ronige. Eriti nende ultraparempoolsetega - aastalõputurniiril oli päris mannetu vaatepilt. Mul on isegi foto kuskil täiesti tühjast Kalju sektorist. Päris kurb kohe. Te oleks vöinud ju sealt oma sektorist ka Florale kaasa elada - noh kui teil ilmtingimata on vaja teie jaoks neutraalses mängus kellegi poolt vöi vastu olla.

            Edu uuel aastal.

            Kommentaar


              näita pilti kalju sektorist, ma olin ainuke kes seal istus siiis.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                näita pilti kalju sektorist, ma olin ainuke kes seal istus siiis.
                Hiljem, st öhtul kodus proovin sellega tegeleda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas riido Vaata postitust
                  Miks Margusonovit meeskonnas pole ? Müüsite kuskile ? Või mingi vigastus ?
                  Äkki oskad aidata Kuno ?

                  Kommentaar


                    jah müüme ta maha
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      jah müüme ta maha
                      Palju maksab? Ma ostaks ta ära

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Palju maksab? Ma ostaks ta ära
                        Buy & sell electronics, cars, clothes, collectibles & more on eBay, the world's online marketplace. Top brands, low prices & free shipping on many items.
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          te ei saada kedagi ungarisse nii igaksjuhuks? ja et nii kombeks on?

                          Kommentaar


                            Kaljust lähevad paar inimest ju Portugali testingutele..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              te ei saada kedagi ungarisse nii igaksjuhuks? ja et nii kombeks on?
                              ei ole sellist kavatsust.
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                                Kalju fännid on täitsa toredad, noh teevad lärmi ja puha, kuigi vahel ehk üleliia, aga tühja kah - vähemalt proovivad.

                                Aga sellest brassi jutust ei maksaks nüüd väga vaimustusse sattuda. Mett moka peale määrida oskab igaüks, eriti veel mängija, kes on vöistkonnas uus ning vajab hädasti fännide poolehoidu. Pidurdage entusiasmi.

                                Ah-jaa, kui vöimalik, siis ärge enam Flora fännidega ühte punti ronige. Eriti nende ultraparempoolsetega - aastalõputurniiril oli päris mannetu vaatepilt. Mul on isegi foto kuskil täiesti tühjast Kalju sektorist. Päris kurb kohe. Te oleks vöinud ju sealt oma sektorist ka Florale kaasa elada - noh kui teil ilmtingimata on vaja teie jaoks neutraalses mängus kellegi poolt vöi vastu olla.

                                Edu uuel aastal.
                                Kuule kiisu! On sul mingi mure või ? Küsi õhtul oma kõutsi käest äkki üks korralik rahmakas saba all. Äkki paneb sul mõistuse paika ja kirjutad vähem lollusi.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X