320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Ei saa jätta mainimata, et väga rott süsteem(kuigi ei tea tagamaid, mis selle pileti tegemisega kaasnevad).
    Loe enda juttu... "VÄGA ROTT SÜSTEEM, KUIGI EI TEA TAGAMAID"
    No kuule, tee, siis süsteem selgeks ja siis ütle rott või mida iganes... Ära pane pahaks, naljakas oli seda lugeda


    See on umbes samasugune jutt, et "Ants on Mu**, sest ma kuulsin, et üks tuttavatuttav ütles nii, aga ma tegelikult ei teagi kes see Ants on
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Mis te nüüd Antsu sõimate, Ants on tore poiss!

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Mis te nüüd Antsu sõimate, Ants on tore poiss!
        Muidugi on, seda ma räägin, aga keegi ütles, et ei ole
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Loe enda juttu... "VÄGA ROTT SÜSTEEM, KUIGI EI TEA TAGAMAID"
          No kuule, tee, siis süsteem selgeks ja siis ütle rott või mida iganes... Ära pane pahaks, naljakas oli seda lugeda


          See on umbes samasugune jutt, et "Ants on Mu**, sest ma kuulsin, et üks tuttavatuttav ütles nii, aga ma tegelikult ei teagi kes see Ants on
          Ei. Piiratud arv hooajapileteid on VÄGA ROTT SÜSTEEM = Ants on munn jah! [normaalne süsteem on ikka teatud ajani. minu tähelepanekute kohaselt on see normaalse süteemiga klubides peale paari esimest mängu. eesmrk on ju võimalikult palju müüa, mitte mingi mõttetu osa läbi müüa.]

          (kuigi ei tea tagamaid, mis selle pileti tegemisega kaasnevad) ehk on võimalus, et nende piletite tegemise ja autentsuse kaasnevad mingid komplikatsioonid(tera hakka siin reede öösel võõrsõnadega mässama)[kuigi Eesti tasemel võiks selliseid asje isegi mingi faking listi järgi ka ajada] = võib-olla pole Antsul muud võimalust, kui munn olla.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Ei. Piiratud arv hooajapileteid on VÄGA ROTT SÜSTEEM = Ants on munn jah! [normaalne süsteem on ikka teatud ajani. minu tähelepanekute kohaselt on see normaalse süteemiga klubides peale paari esimest mängu. eesmrk on ju võimalikult palju müüa, mitte mingi mõttetu osa läbi müüa.]

            (kuigi ei tea tagamaid, mis selle pileti tegemisega kaasnevad) ehk on võimalus, et nende piletite tegemise ja autentsuse kaasnevad mingid komplikatsioonid(tera hakka siin reede öösel võõrsõnadega mässama)[kuigi Eesti tasemel võiks selliseid asje isegi mingi faking listi järgi ka ajada] = võib-olla pole Antsul muud võimalust, kui munn olla.
            Ants võta kokku ennast
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Ei. Piiratud arv hooajapileteid on VÄGA ROTT SÜSTEEM = Ants on munn jah! [normaalne süsteem on ikka teatud ajani. minu tähelepanekute kohaselt on see normaalse süteemiga klubides peale paari esimest mängu. eesmrk on ju võimalikult palju müüa, mitte mingi mõttetu osa läbi müüa.]

              (kuigi ei tea tagamaid, mis selle pileti tegemisega kaasnevad) ehk on võimalus, et nende piletite tegemise ja autentsuse kaasnevad mingid komplikatsioonid(tera hakka siin reede öösel võõrsõnadega mässama)[kuigi Eesti tasemel võiks selliseid asje isegi mingi faking listi järgi ka ajada] = võib-olla pole Antsul muud võimalust, kui munn olla.
              Jasper, oled jälle seeni sööma hakanud või?

              No pole lugu, teen sulle teinekord Hiiu Pubis õlle välja
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Jasper, oled jälle seeni sööma hakanud või?

                No pole lugu, teen sulle teinekord Hiiu Pubis õlle välja
                Alla viie ei saa jutule. hõkk.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Alla viie ei saa jutule. hõkk.
                  Sa jood neli ja Petsinholt saad oma viienda sinna juurde
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                    Sa jood neli ja Petsinholt saad oma viienda sinna juurde
                    No vittu, mis sa arvad, et muidu oleks keegi teine neid joonud vä?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      No vittu
                      nii pole sobilik! hõkk
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        jah võiks olla et Antsuga peab maadlema et hooajapiletit saada. Ants võiks olla muidugi symboolne tegelane nagu kunagi oli Meie Mats. Siis ei peaks olema ees või mees. Siis peaks lihtsalt mees olema

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Vastan Kuno eest: võtame kasutusele äärmuslikud abinõud, et inimesed ära mahutada! Siin ka väike õppevideo...

                          Estonia has a fine public transit system. It runs on time and often. How come Estonians don't want to use it.


                          .
                          nii tuuakse fänne nõmme kalju mänge vaatama
                          grill ja mina käime ühte sammu .....
                          edasi grill.....

                          Kommentaar




                            Kuno Kuhu on kadunud Kaupo Margusonov Kaljust. Kas ta ikka mängib tuleval hooajal? Mäletan, et eelmisel hooajal oli ta üks kindlamaid kaitsetalasid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fiadila Vaata postitust
                              Kuno Kuhu on kadunud Kaupo Margusonov Kaljust. Kas ta ikka mängib tuleval hooajal? Mäletan, et eelmisel hooajal oli ta üks kindlamaid kaitsetalasid.
                              enne Kuno ütles ju, et Margusonov müüakse maha
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                enne Kuno ütles ju, et Margusonov müüakse maha
                                Praegu veel ei teagi, kuhu müüa, sest huvi tunnevad nii Premier League`i klubid kui ka Saksamaa Bundesliiga tipud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X