320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei noh, väga hea kui vigadekontroll lives ära tehakse
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Kuno kasutab ära kõiki postitajaid
      Citius! Altius! Fortius!

      Kommentaar


        Tiimitöö
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Lp. Nõmme Kalju fännid.
          Reedel, 16. jaanuaril sõidavad Kalju toetajad HJK-Kalju mängule. Meil tekkis üks lisakoht soome minekul ja kui kellegil on huvi, siis andke mulle oma huvist koheselt teada. Soome ja tagasi saate põhimõtteliselt TASUTA !
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            eesti keeles kirjutatakse Helsingi, mitte Helsinki

            Kommentaar


              Uudiseid hooajapileti müüki paneku kohta?

              Kommentaar


                ja korrektuurid jätkuvad

                ...sellel reedel, Helsinkis, kus Nõmme Kalju...
                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                Kommentaar


                  Pras

                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Teil on ju see ümmargune popilt riietuv sell. Kutsu tema või lase Mariol seda teha.
                  Et mismõttes ümmargune ja mismõttes popilt riietuv-???????
                  I`m not scared of dying, I just dont want to

                  Kommentaar


                    Minge harjutage õigekirja kuskil mujal.Hirmutate inimese nii ära, et ei kirjuta enam midagi

                    Kommentaar


                      aga kui õigekirjast rääkida siis fcsillamae.ee eesti keelne versioon ajab lausa naerma, väike offtopic teile.

                      Kommentaar


                        Hahahahahahaha Elukoom no fcsillamae.ee ja pange eesti keele peale ja vätke näiteks klubi ajalugu

                        Kommentaar


                          Peale fcsillamae.ee lugemist võivad vast kõik jkkalju.ee'l tehtud pisikesed õigekirja vead andestada
                          Citius! Altius! Fortius!

                          Kommentaar


                            Alati kui ma mõnda taolist lehte näen siis mõtlen, et kas neil tegijatel pole kamba peale mitte ühtegi eestlasest tuttavat, kes asja üle vaataks?!
                            Vulgar Display Of Kalju Power

                            Kommentaar


                              Kärtinho'ke, kas tead, et tegelikult on Kaljul roosa logo täitsa olemas. Kasuavad seda oma mustal särgil, nendel samadel mis aastalõpu turniirilgi oli, neil on roosa Kalu logo peale trükitud. ((:
                              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                              http://runplus.wordpress.com

                              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                                Kärtinho'ke, kas tead, et tegelikult on Kaljul roosa logo täitsa olemas. Kasuavad seda oma mustal särgil, nendel samadel mis aastalõpu turniirilgi oli, neil on roosa Kalu logo peale trükitud. ((:
                                Aitäh, mul on roosa logo üle täitsa hea meel ja selle üle ka, et kõik siin nii abivalmid on ja koheselt inimesi valgustavad
                                Kusjuures, mul tekkis plaan endale pluusi peale ka roosa logo teha lasta, aga jah selle peale öeldi mulle, et mis sellest pluusist kasu niivõinaa on torsod paljad koguaeg
                                Citius! Altius! Fortius!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X