320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja Jansa ja muud vingurid... kamoon Reporter pole mingisugune jalgpallisaadegi ju. Tavalist ehitusmeest ei kotigi mingisugune eesti jalgpall (lööge oma pead puruks mardid vms) aga kuidas mingil seltskonnal väljamaal pulli saab, seda viitsib ta ikka vaadata. Kui hästi läheb ja seltskond meeldis, siisehk tuleb ka vabal päeval staadionile neid mehi vaatama. Isegi kui ei tule, siis sai Reporter põnevad saatelõigud ja mõned seltskonnad vaatajaskonnale ehk juurdegi [/QUOTE]

    ..yeeah! järgmine kord las näitavad missugust aluspesu Liina reisudel kannab--see peaks ka hästi peale minema ja mine tea - äkki tuleb mõni mees teda staadionile otsima ja seega ka jalgpalli vaatama. Üldiselt ei viitis vaielda sel teemal...ja et teaksid siis vingur ma ei ole, liiga palju on enda tegemisi meie olematu jalgpalli kultuuri edendamisel pasaga üle valatud!
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Huvitav kas Vitori teenetest juba loobuti, et laupäeval Soome kaasa ei võeta teda ?

      Kommentaar


        Ma vabandan offtopicu pärast, aga nii või teissiti ka jalgpalliväliselt oli see Reporteri esimene lõik täielik jura. Arvestades kohta ja teemat, siis peaks ikka hulka rohkem välja pingutama. Tütarlaps oli lõbus, aga tempo oli madal ja bidee teema kohal läks päris käest ära. Aga no juhtub...

        Kommentaar


          No sel juhul võiks päris julgelt fännide poolt kõlada "Kaljukindel" päris šeffi paari saaks koos solaariumiga,ehk Meistriliiga tugevaimagi

          Kommentaar


            Teever siis ikkagi vähemalt maikuuni audis. Saab siis näha, mida suudab meeskond ilma liiga parima väravakütita.

            õhtulehte on küll väga tabav pildikene pandud

            Kommentaar


              Kaljul teisigi mehi, kes väravaid löövad. Teeverile edukat paranemist!
              Vulgar Display Of Kalju Power

              Kommentaar


                Parane kiiresti Teever!
                Ja Vitori teenetest loobuti nagu ma lehest loen.

                Kommentaar


                  Vormist väljas mängija (ehku peale, et äkki saavutab vormi) palkamine oleks üsna mõttetu olnud.
                  Vulgar Display Of Kalju Power

                  Kommentaar


                    ma vaatasin juba Soomes et ei säranud teine jah..
                    aga kui veel selle reporteri juurde minna siis see kuidas kondoom keset põldu leiti oli ikka väga kena.

                    Kurat, ma kardan et kuna Teever on maini audis, siis teeb Kalju kehva avastardi..

                    Kommentaar


                      Ma ei oleks selles kindel, neil ju päris häid mängijaid. Aasta lõpukal ja soomes head mängu näidanud Pimental, siis veel Mitt, Felipe, Saharov on tagasi oma heavormi juures, sammuti hästi mängiv Hurt on meeskonda täiustama toodud, sai minu hinnangul ka soomes ilusti hakkama, Terja, Leetma ja Smirnov'ki olemas + kindlasti veel häid mängumehi leidub seal. Kaasile soovitaks aga pennalde tõrjumist harjutada nii igaks juhuks :P + väga hea treener ka Kaljul olemas. Seega isegi kui Teeverit alguses pole, ei usu mina et hooaeg kehvasti neile algab. Võibolla esimene mäng ei tule see mis tulla võiks, kuid hooaja lõpuks peaks 3e parima hulka juba kuuluma kindlasti...
                      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                      http://runplus.wordpress.com

                      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                      Kommentaar


                        Jah, ega Kalju ainult Teeveri ja tema väravate arvelt ei ela. Flora surutakse vastu Hiiu stata katet!
                        Vulgar Display Of Kalju Power

                        Kommentaar


                          Karta on, et ilma Teeverita võib raskeks minna, peab vist allkirja muutma? jee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                            Karta on, et ilma Teeverita võib raskeks minna, peab vist allkirja muutma? jee
                            kui lemmikklubil puudub üks põhitegija, siis sa kohe loobud seda klubi toetamast?

                            agaminugi poolest muuda oma allkiri vastupidiseks
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              kui lemmikklubil puudub üks põhitegija, siis sa kohe loobud seda klubi toetamast?

                              agaminugi poolest muuda oma allkiri vastupidiseks
                              mitte lemmikklubi ei vaheta, vaid allkirja sisu kavatsesin

                              Kommentaar


                                See teeb enam-vähem sama välja.
                                Vulgar Display Of Kalju Power

                                Kommentaar

                                Working...
                                X