320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aadu ja viinad
    Kunn oled kindel et sa sellemängu üle elaksid
    Ei noh ,kui kõik minusugused oleksid platsil siis küll ja pärast teeks sinu juures veel lõpupeo
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas Taniano Vaata postitust
      Mingi hea mäng oli aga 8-0 ei löönd ein
      Meil polnud sellist mängijat.
      Aga mix ei ole kirjuttud mix ma kollase sain?

      oli kll meil ein ! Ragnar (RAX) Ein ! või oled oma endise tiimi kaaslase juba unustanud !?

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Tanel, kõik on ilusti kirjas
        Kui sa tead kes 8:0 lõi, anna teada. Mulle öeldi selline nimi..

        8-nda värava lõi EIN e rax ! tanel on lihtsalt oma sõbrad ära unustanud !

        Kommentaar


          Algselt postitas don Vaata postitust
          kle aga miks sa manuali ei loe ?
          et nagu kes peaks manuali lugema, mina või vpiigo. ma ise kasutan kaameral nagunii ainult manual setingut ja automaati ei usalda, kasutusjuhendit kaameral üle 400 lk ja välgul üle 300 lk
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
            oli kll meil ein ! Ragnar (RAX) Ein ! või oled oma endise tiimi kaaslase juba unustanud !?
            Ma ei mäletand ta perekonnanime.
            MInu paha
            Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

            Kommentaar


              Okei, väga kift pühapäev oli ! Suured tänud flora poolt esindanud mängijatele ja Tarmo Rüütlile, kes viitsisid Kunoga seda palli veeretada. Pantrid on fännimängudes olnud edukad siiani, ja usun, et jätkame seda traditsiooni..

              Mul on väga hea meel, et nii palju kogunes toetajaid mõlema poole fännimeeskondadele! Flora võis nautida lausa "täistoetust", mida pakkusid parema tiiva kutid. Absoluutselt suurepäranene efekt! Väga super olite!

              Flora fännid, andke andeks minu kriitka nüüd aga aga minu arust oli väga kahetsusväärne seik, kus fännimängu ajal (kiskusite?) lahti Sportland Arena tribüüni toolid ja loopisite neid meie mängijate poole ja pea, et väljakule.
              Väga napikas, et mõni meie mängija ei saanud lahti rebitud tooliga pikki piilumist...Ka viina pudeli viskamine väljakule ei olnud väga humaane käitumine

              Ja kutid.. üks asi mis eristas teid levadikutest, oli see, et suutsite oma emotsioone kontrollida ja jääda inimesteks aga see, et loopida lapsi kõigi kätte juhtuvaga ja pärast mängu tüli norida... no ma ei tea...
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Ei noh ,kui kõik minusugused oleksid platsil siis küll ja pärast teeks sinu juures veel lõpupeo
                kui unustada alko siis mis sinust ja fänlusest alles jääks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Okei, väga kift pühapäev oli ! Suured tänud flora poolt esindanud mängijatele ja Tarmo Rüütlile, kes viitsisid Kunoga seda palli veeretada. Pantrid on fännimängudes olnud edukad siiani, ja usun, et jätkame seda traditsiooni..

                  Mul on väga hea meel, et nii palju kogunes toetajaid mõlema poole fännimeeskondadele! Flora võis nautida lausa "täistoetust", mida pakkusid parema tiiva kutid. Absoluutselt suurepäranene efekt! Väga super olite!

                  Flora fännid, andke andeks minu kriitka nüüd aga aga minu arust oli väga kahetsusväärne seik, kus fännimängu ajal (kiskusite?) lahti Sportland Arena tribüüni toolid ja loopisite neid meie mängijate poole ja pea, et väljakule.
                  Väga napikas, et mõni meie mängija ei saanud lahti rebitud tooliga pikki piilumist...Ka viina pudeli viskamine väljakule ei olnud väga humaane käitumine

                  Ja kutid.. üks asi mis eristas teid levadikutest, oli see, et suutsite oma emotsioone kontrollida ja jääda inimesteks aga see, et loopida lapsi kõigi kätte juhtuvaga ja pärast mängu tüli norida... no ma ei tea...
                  OOta mis?Levadia poolehodijad on miskeid toole kusagil lõhkunud?Kus ja millal?

                  Kommentaar


                    Khkhmm härrad.
                    Flora omadest keegi toole ei lõhkund, need 2 tk vedelesid seal lahtistena juba ennem ja hoidsid vahepeal meie ühte plagu kinni... Kui paaril vennal paarikümnest lõpuks katus külmarohu toetusel ära sõitis ja keegi ühe lendu lasi, siis andke andeks, ei ole hullu tegelikult midagi ju, sest midagi ei juhtunud ja ei pidanudki juhtuma..... Ütlen juba ette ära, Oleks on paha poiss.. Lõpp hea, kõik hea!

                    Pöidlad püsti kõigile Flora ja Kalju fännidele, kes vaatamata miinuskraadidest enda persed fanaatikutena Lillekülla vedasid. Platsi peale ja platsi kõrvale...

                    3. Märts
                    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      kui unustada alko siis mis sinust ja fänlusest alles jääks?
                      On sul mingi probleem või ! Tahad mulle midagi öelda siis ole mees ja tule ütle silmast silma aga ära klähvi siin mingeid kahemõttelisi loosungeid .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                        et nagu kes peaks manuali lugema, mina või vpiigo. ma ise kasutan kaameral nagunii ainult manual setingut ja automaati ei usalda, kasutusjuhendit kaameral üle 400 lk ja välgul üle 300 lk
                        Aitäh Wuppi-ma kyll olen osasid kohti mis rohkem huvi pakuvad uurinud aga tervet manuaali mitte-ja ma ei mõista et kas proffilt ei tohigi nõu küsida??
                        I`m not scared of dying, I just dont want to

                        Kommentaar


                          tsill poisid, mis te arvte, et ma ise viitsiks seda manuali lugeda v ??
                          Nõmme BSC OlyBet
                          www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                          www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                          MIND Media Live Streaming services
                          www.mind.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                            Aitäh Wuppi-ma kyll olen osasid kohti mis rohkem huvi pakuvad uurinud aga tervet manuaali mitte-ja ma ei mõista et kas proffilt ei tohigi nõu küsida??
                            Tohib küll, täiest tohib ja selles ei saa ma sind keelata Vaatab otsib mingi päeva ja mängu kuskil kus kokku saab äkki, enne hooaja algust ongi mõistlik harjutada :P
                            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                            http://runplus.wordpress.com

                            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                            Kommentaar


                              /*! elementor - v3.20.0 - 13-03-2024 */ .elementor-column .elementor-spacer-inner{height:var(--spacer-size)}.e-con{--container-widget-width:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer,.e-con>.elementor-widget-spacer{width:var(--container-widget-width,var(--spacer-size));--align-self:var(--container-widget-align-self,initial);--flex-shrink:0}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container{height:100%;width:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer{height:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer>.elementor-spacer-inner,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer>.elementor-spacer-inner{height:var(--container-widget-height,var(--spacer-size))}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty,.e-con>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty{position:relative;min-height:22px;min-width:22px}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty .elementor-widget-empty-icon,.e-con>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty .elementor-widget-empty-icon{position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;right:0;margin:auto;padding:0;width:22px;height:22px} /*! elementor - v3.20.0 - 13-03-2024 */ .elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title[class*=elementor-size-]>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-medium{font-size:19px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-large{font-size:29px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xl{font-size:39px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xxl{font-size:59px}järgmine peatus pärnu 30.03! LOE EDASI /*! elementor - v3.20.0 - 13-03-2024 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block} UUDISED VAATA KÕIKI SPONSORID JÄRGMISED MÄNGUD ÜRITUSED VAATA KÕIKI KALJU TV VAATA KÕIKI KaljuTV: Daniil Tarassenkov - Welcome KaljuTV: Aleksandr Nikolajev - Welcome! GALERII VAATA KÕIKI REKLAAM VARSTI AVAME! FÄNNID https://www.youtube.com/watch?v=9vG-tjMjV4g LIITU FÄNNIDEGA PREMIUM LIIGA SPONSORID PEASPONSOR SÄRGISPONSOR KULDSPONSOR HÕBESPONSOR /*! elementor - v3.20.0 - 13-03-2024 */ .elementor-widget-divider{--divider-border-style:none;--divider-border-width:1px;--divider-color:#0c0d0e;--divider-icon-size:20px;--divider-element-spacing:10px;--divider-pattern-height:24px;--divider-pattern-size:20px;--divider-pattern-url:none;--divider-pattern-repeat:repeat-x}.elementor-widget-divider .elementor-divider{display:flex}.elementor-widget-divider .elementor-divider__text{font-size:15px;line-height:1;max-width:95%}.elementor-widget-divider .elementor-divider__element{margin:0 var(--divider-element-spacing);flex-shrink:0}.elementor-widget-divider .elementor-icon{font-size:var(--divider-icon-size)}.elementor-widget-divider .elementor-divider-separator{display:flex;margin:0;direction:ltr}.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator{align-items:center}.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator:before,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator:before{display:block;content:"";border-block-end:0;flex-grow:1;border-block-start:var(--divider-border-width) var(--divider-border-style) var(--divider-color)}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:first-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider-separator:before{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider__element{margin-left:0}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:last-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider-separator:after{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider__element{margin-right:0}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:first-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider-separator:before{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider__element{margin-inline-start:0}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:last-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider-separator:after{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider__element{margin-inline-end:0}.elementor-widget-divider:not(.elementor-widget-divider--view-line_text):not(.elementor-widget-divider--view-line_icon) .elementor-divider-separator{border-block-start:var(--divider-border-width) var(--divider-border-style) var(--divider-color)}.elementor-widget-divider--separator-type-pattern{--divider-border-style:none}.elementor-widget-divider--separator-type-pattern.elementor-widget-divider--view-line .elementor-divider-separator,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not(.elementor-widget-divider--view-line) .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not(.elementor-widget-divider--view-line) .elementor-divider-separator:before,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not([class*=elementor-widget-divider--view]) .elementor-divider-separator{width:100%;min-height:var(--divider-pattern-height);-webkit-mask-size:var(--divider-pattern-size) 100%;mask-size:var(--divider-pattern-size) 100%;-webkit-mask-repeat:var(--divider-pattern-repeat);mask-repeat:var(--divider-pattern-repeat);background-color:var(--divider-color);-webkit-mask-image:var(--divider-pattern-url);mask-image:var(--divider-pattern-url)}.elementor-widget-divider--no-spacing{--divider-pattern-size:auto}.elementor-widget-divider--bg-round{--divider-pattern-repeat:round}.rtl .elementor-widget-divider .elementor-divider__text{direction:rtl}.e-con-inner>.elementor-widget-divider,.e-con>.elementor-widget-divider{width:var(--container-widget-width,100%);--flex-grow:var(--container-widget-flex-grow)} JÄTKUSUUTLIKKUSE SPONSOR TOETAJA MEEDIAPARTNER PARTNER HEATEGEVUS LIITU UUDISKIRJAGA


                              .
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Aga mis Kalju keskkaitsest saab? Kui Raposo väidetavalt pole eriti hea, siis mingit täiendust oleks sinna ikkagi vaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X