320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päeva parim uudis. Homme siis 5 Kalju poolehoidjat kah Espoo poole teel, seega annan homme informatsiooni, kuidas kutt on.

    Kommentaar


      Nwoke kui endale saate siis suur respect minu poolt.
      Tegemist on väga hea mängijaga, kellele väravatelöömine suur kunst pole.

      Kommentaar


        see nigeerlane on hetkel klubita? et siis tasuta tulemas?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas molbert Vaata postitust
          Testime ikka mingeid teisejärgulisi nigeerlasi, aga ärme jumala eest ürita SC Reali kasvandikke(Potensiaalsed tulevased koondislased) oma ridatesse meelitada.
          Esiteks, Nõmme Kalju ei tegele meelitamisega ja teiseks, kui aeg sealmaal, siis tulevased potensiaalsed koondislased ka oma koha leiavad.

          Ja ma usun, et ei maksa teha ennatlike järelusi, kas too ründaja on esma- või teisejärguline. Või oled lähemalt selle mängija võimetega kursis?
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Väidetavalt võib olla tegu kõvema mehega, kui seda on Teever.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas molbert Vaata postitust
              Testime ikka mingeid teisejärgulisi nigeerlasi, aga ärme jumala eest ürita SC Reali kasvandikke(Potensiaalsed tulevased koondislased) oma ridatesse meelitada.
              Reali poisid pidid otse Madriidi minema, nende jaoks on Kalju väidetavalt liiga nõrk tase... Seega peame Nigeerlastega hakkama saama. Kui on mõni Reali poiss kes arvab teisiti, siis me ootame teda heameelega Kalju trenni ja kui tahtmist on, siis andku tuld... Me oleme kahe käega poolt!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Väidetavalt võib olla tegu kõvema mehega, kui seda on Teever.
                Võrrelda pole vaja, Teever on / oli hea ründaja ja seda on ka antud tegelane. Meil on veel 3 pakkumist mida vaatame, seega ärgem üle erutu
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  Nwoke kui endale saate siis suur respect minu poolt.
                  Tegemist on väga hea mängijaga, kellele väravatelöömine suur kunst pole.
                  Me oleme teda näinud ja tegemist on korraliku mängumehega!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Nii palju,kui ma uurisin on ta olnud ka Atletico Madridi huviorbiidis ja on võitnud Malta väravakuninga auhinna.
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      Algselt postitas don Vaata postitust
                      pigem on asi selles, et ühe reali poisi eest saab mingi 3 nigeerlast u
                      reali poistel on päris kõvad hinnasildid
                      (mitte et nad seda tuleviku perspektiivis väärt ei oleks)
                      Sul täiesti õigus.Nii ta kipub olema .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Väga lahe uudis! Võiks testimisel ikka korralikul ennast näidata kuna seda venda tahaks näha küll

                        Kommentaar


                          Kas mitte mingi aeg tagasi,ei olnud juttu et Nõmme Kaljul ei le piisavalt finantsi,et organiseerida reklaame,lepinguid jne,et ehk siis tegemist on poolamatöör meeskonnaga.Nüüd aga vaatad oma Eesti poisid jäetakse pingile jha võetakse välismaalt asemele mängumehi kes maksavad ka kindasti rohkem kui omad poisid.Selles mõttes,et minu arust ajuvaba ainult välismaalt organiseerida lisajõudu et tugevamatele Klubidele vastu seista.Leian siiski,et noorte süsteemi peaks arendama,et ikka omad poisid kunagi tuleviku poole oleksid mängumehed,mitte pealtvaatajad publikus.
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                            Kas mitte mingi aeg tagasi,ei olnud juttu et Nõmme Kaljul ei le piisavalt finantsi,et organiseerida reklaame,lepinguid jne,et ehk siis tegemist on poolamatöör meeskonnaga.Nüüd aga vaatad oma Eesti poisid jäetakse pingile jha võetakse välismaalt asemele mängumehi kes maksavad ka kindasti rohkem kui omad poisid.Selles mõttes,et minu arust ajuvaba ainult välismaalt organiseerida lisajõudu et tugevamatele Klubidele vastu seista.Leian siiski,et noorte süsteemi peaks arendama,et ikka omad poisid kunagi tuleviku poole oleksid mängumehed,mitte pealtvaatajad publikus.
                            Kalju sellest hooajast täisprofimeeskond aga jah, neid välismaalasi varsti päris palju juba aga kuidagi peab ju Eesti jalgpallile elu sisse puhuma ja brasiillased ja eksootilised mängijad on selleks suhtselt hea valik.
                            aga jah, eks kuidagi peaks Kalju oma noori ka kasvatama hakkama.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                              Kas mitte mingi aeg tagasi,ei olnud juttu et Nõmme Kaljul ei le piisavalt finantsi,et organiseerida reklaame,lepinguid jne,et ehk siis tegemist on poolamatöör meeskonnaga.Nüüd aga vaatad oma Eesti poisid jäetakse pingile jha võetakse välismaalt asemele mängumehi kes maksavad ka kindasti rohkem kui omad poisid.Selles mõttes,et minu arust ajuvaba ainult välismaalt organiseerida lisajõudu et tugevamatele Klubidele vastu seista.Leian siiski,et noorte süsteemi peaks arendama,et ikka omad poisid kunagi tuleviku poole oleksid mängumehed,mitte pealtvaatajad publikus.
                              loll jutt täitsa, ajuvaba! noo ei tea keda peaks Kalju, siis su arvates endale eestlastest palkama? kõik head on juba kuskil mujal või mõnes teises Eesti klubis! on ju loogiline, et kuskilt mujalt peab mängijaid sisse tooma, kui tahetakse meistritiitlit saada!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                                Kas mitte mingi aeg tagasi,ei olnud juttu et Nõmme Kaljul ei le piisavalt finantsi,et organiseerida reklaame,lepinguid jne,et ehk siis tegemist on poolamatöör meeskonnaga.Nüüd aga vaatad oma Eesti poisid jäetakse pingile jha võetakse välismaalt asemele mängumehi kes maksavad ka kindasti rohkem kui omad poisid.Selles mõttes,et minu arust ajuvaba ainult välismaalt organiseerida lisajõudu et tugevamatele Klubidele vastu seista.Leian siiski,et noorte süsteemi peaks arendama,et ikka omad poisid kunagi tuleviku poole oleksid mängumehed,mitte pealtvaatajad publikus.
                                No kui hakkan mõtlema, siis pole mina sellist lauset veel eales lugenud, kus mainitakse Jk Kalju ja finantskriis. Nagu öeldud siis paneb Kalju umbes miljoni reklaamide peale. See on juba välja öeldud.

                                Aga see, et kasvatada oma poisse.. Miks peaks seda näiteks Nõmme tegema? Selleks on Flora ja tema klubid kes kasvatavad noori jalgpallureid. Muidugi teeb seda ka Nõmme Kalju, aga nende põhieesmärk on ikkagi ju publikule show'd pakkuda! Mida nad ka juba eelmine hooaeg tegid. Ja show, mis publikule peale läheks ongi just, ülla-ülla - välismaa mängijad. Veits tõmmud, hea tehnikaga ja kiired. Nagu on Felipe ja Arruda. See toobki Kaljul publikut sisse. Kui neil kõik Eesti poisid oleks, või lätlased või leedukat, siis on põhimõtteliselt sama asi. Neis pole midagi erilist.

                                Ja pealegi just sellised klubid nagu Kalju ja Sillamäe hetkel, toovadki väga palju uut ja värvilist meistriliigasse aastaks 2009.
                                muidugi see oli minu seisukoht, aga..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X