320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuno, ehk oled reede õhtul parajalt vintis et öelda kus maalt see uus keskkaitsija ka tuli?

    Kommentaar


      Nõmme Kaljusse on toodud noored, kes ei ole mänginud Meistriliigat varem ja neist tehtud Meistriliiga mängijad, nii Tšegodajev kui ka ülejäänud noored on Kalju kasvandikud selle pärast.
      Nõmme Kaljul on duubel, kus pnaustatakse noortele peamiselt ja ettevalmistatakse neid ette Meistriliigaks. Pole mõtet panna noort poissi, kogenud meeste vahele mängima kui ta ei ole selleks veel valmis. Kui tuuakse esindusmeeskonda täiendusi, siis seda ainult, et võidelda tiitli eest. Nõmme Kalju ei lähe Meistriliigas mängima 5. kohale, vaid tiitli eesmärkidega. Kaljul on kindel siht duubel esiliigasse järgmiseks hooajaks tuua. Kuno ja Co ei sea eesmärke vaid üheks hooajaks vaid on seadnud sihid kaugemale tuleviku ja teevad tööd ka noortega. Uusi noortegruppe avatakse järjest ning treeneriteks on nii Olumets, Haavistu kui ka Maasing. Paremaid treenereid väikestele lastele on võimatu leida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Aga keskkaitsja vist oleme nüüd endale leidnud... Järgmisel nädalal saate uudiseid
        Kas tõesti Stepanov?

        Kommentaar


          mis te nüüd kõik vingute, Kalju on ka kohalike poisse eelistanud välismaalaste asemel. Ega`s kõikidele positsioonidele otsita eksootilisi mängijaid.

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Nõmme Kaljusse on toodud noored, kes ei ole mänginud Meistriliigat varem ja neist tehtud Meistriliiga mängijad, nii Tšegodajev kui ka ülejäänud noored on Kalju kasvandikud selle pärast.
            Tee omale selgeks mõiste 'oma klubi kasvandik' tähendus, eksole

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Tee omale selgeks mõiste 'oma klubi kasvandik' tähendus, eksole
              Korduvalt seletatud seda, 6 aastat vana klubil ei saagi olla oma kasvandike meeste seas veel. Nõmme Kalju ei võtnud ainult vanu ja kogenud mängijad vaid võttis noored ja tegi neist Meistriliiga mängijad ehk kasvatas mängijad Meistriliiga vääriliseks. Nõmme Kalju omad kasvandikud tulevad 10 aasta pärast alles, sest need poisid on hetkel veel väga noored.

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Korduvalt seletatud seda, 6 aastat vana klubil ei saagi olla oma kasvandike meeste seas veel. Nõmme Kalju ei võtnud ainult vanu ja kogenud mängijad vaid võttis noored ja tegi neist Meistriliiga mängijad ehk kasvatas mängijad Meistriliiga vääriliseks. Nõmme Kalju omad kasvandikud tulevad 10 aasta pärast alles, sest need poisid on hetkel veel väga noored.
                Tore, ma sain ka sellest juba ammu aru, aga miks sa siis ikka oma klubi kasvandikest praegusel juhul Meistriliigas jahud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  Kuno, ehk oled reede õhtul parajalt vintis et öelda kus maalt see uus keskkaitsija ka tuli?
                  Ei ole parjalat vintis, ta pole veel tulnud
                  Aga kui tuleb, siis ütleme mis teed pidi ja kust kohast
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Tore, ma sain ka sellest juba ammu aru, aga miks sa siis ikka oma klubi kasvandikest praegusel juhul Meistriliigas jahud?
                    TJK ja Kalju on seotud väikselmääral, näiteks Toomas Kaldma. Millal kasvab noorest poisikesest Meistriliiga mängija üldse, sest esiliigas ja teises liigas mängivaid poisse on väga palju aga kas nad on Meistriliigas võimelised mängima nagu seda teeb Tšegodajev?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Tore, ma sain ka sellest juba ammu aru, aga miks sa siis ikka oma klubi kasvandikest praegusel juhul Meistriliigas jahud?
                      Kelle kasvandik sina oled 17?
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Kelle kasvandik sina oled 17?
                        foorumi ja FM-i.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Kelle kasvandik sina oled 17?
                          Minu esimesed ja siiani ainsad vutitreenerid olid Jan Važinski ja Maikko Mölder, paraku Meistriliiga tasemel meest minu enda süül ei saanud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Kindlasti ei ole eesmärk show! Hea mäng, hästi turundatud spordiüritus, kõrge sportlik saavutus, ühtlane tase ja järelkasv, bubliku heaolu... See võib kõik tähendada showd kui nii võtta...
                            Eiei, ega ma seda ju ei arvanudki. Ma ju tean, et teete tööd selle nimel, et tippu jõuda. Ma lihtsalt torkasin selle posti peale, kus seda niimoodi väljendatud oli.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Reisini on jäänud 7 tundi ja 39 minutit. Kutil on õlled külmas., aga ei tea, kas lastakse nii suure kogusega üle piiri.

                              Kommentaar


                                ma tean et mario sul matemaatikaga kõik korras pole, aga muidu õlled on otsas nii et probleem selles kust juurde saada Florkad paneme SMS laenu tööle?saaks paar viinagi vähemalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X