320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viskasin ka silma peale. Võrreldes eelmisea aastaga edasiminek. Eelmisel aastal oli kõva haip ja keskpärane leht, sel aastal tehti asja vaiksemalt ja tuli Eesti mõistes täitsa korralik kodukas.

    Ma ei teeni leiba küll kasutatavuse analüütikuna, seepärast ei ole mu kommentaarid professionaali omad.

    1. Komavead ja muu selline stuff hakkasid kohati päris tugevalt silma.
    2. Jube-jube kirju, aga see on vist maitse asi rohkem.
    3. Uudiste ja info menüüpunktil on millegipärast analoogne teise taseme alammenüü.
    4. Nagu eelmisel aastal, puudub ka praegu korralik nn. "Hooaja" sektsioon, kust saaks vaadata detailset turniiritabelit, mängijate hooaja statistikat (mängud, kaardid, väravad jne), mängude tulemusi koos lingiga mängu ülevaatele jms.
    5. Hing ihkaks tegelikult näha ka eelmiste hooaegade detailsemat statistikat. Mis liiga? Milline oli tabel? Kes väravakütid?

    Lisaks on mul on jkkalju koduleht selline - vasak äär 20% must riba, keskel 60% koduleht pikk kui soolikas, paremal 20% must riba. See on mul vbl enda mingi resolutsiooni proble (kasutan 1680*1050).

    Aga jõudu! Eesti parima jalgpallialase kodulehe tiitel on üsna käeulatuses.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Algselt postitas oku Vaata postitust
      Aga jõudu! Eesti parima jalgpallialase kodulehe tiitel on üsna käeulatuses.
      Kui tohib küsida, siis kellel hetkel siis Eesti parim koduleht on ?

      Kommentaar


        Kujunduselt ilmselt kalju aga informatiivsuselt kindlasti Flora.
        FC Flora

        Kommentaar


          Uuelt kodukalt mis on olnud vähem, kui päev üleval ei saagi erilist informatiivsust oodata, kuna saiti veel arendatakse. Flora kodukas tunudb mulle rohkem EJL-i duubelsaidina.

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Kujunduselt ilmselt kalju aga informatiivsuselt kindlasti Flora.
            Flora vast jah. Mina ei ole jkkalju.ee kujundusest nii sillas, kui enamik. Nagu ma ütlesin juba - hirmus kirju ja kube palju tilu-lilu minu jaoks. Osaliselt on see mõistetav - sponsoreid ei saa kuhugi ära ka peita.

            Rohkem infot ja minu silmale vähem valusam vaadata on ka Levadia leht, aga seal on mõni eestikeelne sektsioon siiski natukene ajale jalgu jäänud (näiteks kalendri all on veel 2008 hooaeg; vene keelsel osal on 2009 juba üleval). Teisi lehti ma eriti vaadanud pole, nii et ei oska kommenteerida.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              Teisi lehti ma eriti vaadanud pole, nii et ei oska kommenteerida.
              Noo selge siis (Y)

              Kommentaar


                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                Noo selge siis (Y)
                Mis on selge? Kui ma olen kahe lehe tihe külastaja ja arvan, et Kaljul on informatiivsuselt veel väike samm minna, siis see on juba rohkem kui piisav.

                Konstruktiivset kriitikat ka ei talu?
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Ega Kalju pole EJL, et peaks nende infot enda lehel avaldama nagu Flora teeb. Igaks infoks on oma koht. EJLi infoks siis Flora ja Kalju infoks Kalju.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    kujunduse poolest on Tammeka lehed alati mõnusalt lihtsad ja silmale head vaadata olnud. kenam kui Kaljul igatahes.

                    Kommentaar


                      Mind huvitasid eelkõige mängijate profiilid ja need on seal väga hästi tehtud. Mingid videoprofiilid mind tegelikult ei erutagi. Tore näha, et eestimees on lisaks Levadia kodukale ka sinna statistilist poolt lisanud.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Ega Kalju pole EJL, et peaks nende infot enda lehel avaldama nagu Flora teeb. Igaks infoks on oma koht. EJLi infoks siis Flora ja Kalju infoks Kalju.
                        Loe mu postitus eelmisel lehel läbi. Ma ei kurdagi selle üle, et ma ei leia, mitu väravat Ahjupera 2006 aastal Flora duubli eest lõi. Tore oleks näiteks lihtsalt ja mugavalt leida, mis koha kalju eelmine aasta Meistriliigas sai ja kes suurim väravakütt oli.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oku Vaata postitust
                          Loe mu postitus eelmisel lehel läbi. Ma ei kurdagi selle üle, et ma ei leia, mitu väravat Ahjupera 2006 aastal Flora duubli eest lõi. Tore oleks näiteks lihtsalt ja mugavalt leida, mis koha kalju eelmine aasta Meistriliigas sai ja kes suurim väravakütt oli.
                          kes see sinuga üldse vaidles? kalju-kalju. ejl-flora. seda minagi ju.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            kes see sinuga üldse vaidles? kalju-kalju. ejl-flora. seda minagi ju.
                            Ah lähen võtan ühe kohvi parem. Ei suuda ise postitusi lõpuni lugeda.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Tore näha, et eestimees on lisaks Levadia kodukale ka sinna statistilist poolt lisanud.
                              annab ju asjale jumet

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                annab ju asjale jumet
                                Absoluutselt!
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X