320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Sauna oleks vaja küll, saaks lumest ka lahti
    Sauna te saate. Head higistamist lumerookimisesel, kaljukad!

btw, millal selgub lõplik kinnitus mängu toimumise osas? Kas sellisel hokil on mõtet?
    Ott Järvela klassika
    "Valga Warriori näol on tegemist järjekordse Flora süsteemi klubiga, mil on Valgaga sama palju pistmist kui Transil fair play’ga."

Kommentaar

Ilm on kül hulluks kätte läinud.

Kommentaar

Pnime küll lume sadamise timeri peale, aga näed... ikka hakkas varem kui soovisime... Üle lume ja labida ikka see hooaeg algamas...
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Mäng toimub täna? Või lükatakse edasi?

Kommentaar

Väljaku seisukord pole kiita 10-15 cm lumevaip aga õnneks jääd all pole ja seda hakatakse puhastama lähimate minutite jooksul.

Kommentaar

Ilmaga pole tõesti vedanud ning täna aknast välja vaadates tuleb tõdeda ,et ainuke mängitav välisväljak Tallinnas on järjekordselt Sportland Arena.
              Burdakovist või aru saada aga sellise ilmaga mängiks ta ilmselt isegi Sportlandil ,kui kuskil Ahtmes lumehangedes.
              Kui lumesadu jätkub siis tuleb Nõmmel ilmselt terve päev lund rookida. Kahju muidugi ,sest lumi siiski rikub mängutaset ja kõik võib muutuda loteriiks.
              FCF Forever

Kommentaar

Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Ilmaga pole tõesti vedanud ning täna aknast välja vaadates tuleb tõdeda ,et ainuke mängitav välisväljak Tallinnas on järjekordselt Sportland Arena.
                Burdakovist või aru saada aga sellise ilmaga mängiks ta ilmselt isegi Sportlandil ,kui kuskil Ahtmes lumehangedes.
                Kui lumesadu jätkub siis tuleb Nõmmel ilmselt terve päev lund rookida. Kahju muidugi ,sest lumi siiski rikub mängutaset ja kõik võib muutuda loteriiks.
                saab väga põnev mäng olema

Kommentaar

Selle hooaja esimene tõeline kodumäng Hiiu Staadionil!

Kommentaar

kas keegi nii tark annaks mulle selle kust ma saaks flaieri kättemäng ikkagi ootab kaasaelamist

Kommentaar

Algselt postitas kuujamaa Vaata postitust
                      kas keegi nii tark annaks mulle selle kust ma saaks flaieri kättemäng ikkagi ootab kaasaelamist
                      Aga palun....
                      http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=30
                      .
                      Kõikidel kodumängudel kehtib sama flaier
                      Last edited by PETSINHO; 17.03.09, 10:45. Põhjus: .
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        Aga palun....
                        http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=30
                        .
                        Kõikidel kodumängudel kehtib sama flaier
                        kohe nii paljueks õhta näeme ..kui täna nõmme ei võida siis mina jooksen väljakule ise mängima !

Kommentaar

Viimased uudised otse Hiiu Arenalt räägivad seda, et mäng toimub igaljuhul.
                          Sahad ja labidamehed on peal, visatakse soola jne. Väljak jäätunud ei ole. KÕIK KOHALE ÕHTUL
                          www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Viimased uudised otse Hiiu Arenalt räägivad seda, et mäng toimub igaljuhul.
                            Sahad ja labidamehed on peal, visatakse soola jne. Väljak jäätunud ei ole. KÕIK KOHALE ÕHTUL

seee hea uudis kas see oli otse hiiu staadionilt v

Kommentaar

Algselt postitas kuujamaa Vaata postitust
                              seee hea uudis kas see oli otse hiiu staadionilt v
                              Otse otse

Fännklubi liikmetele veel meeldetuletus, et kellel Kalju ennustusmäng täitmata, kohe kiirelt ennustama!
                              www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Otse otse

Fännklubi liikmetele veel meeldetuletus, et kellel Kalju ennustusmäng täitmata, kohe kiirelt ennustama!
                                ma teeks ka ärakus ma seda teha saan

Kommentaar

Working...
                                X