320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin, et kui Stepanov peaks Eestis mängima hakkama, siis ta Flora ja Levadia kõrval ei välistaks ka Kaljut. Kuigi ta oleks ilmslt hea täiendus, vajaks Kalju kedagi ka ründesse Teeverit asendama, kes teravust loob ja väravaid lööb, Miholapsi või kedagi teist. Olen Wuppi arvamusega kasti tsenderdamise koha pealt 100% nõus. Kokkumäng on seni olnud üsna nõrk (parim oli see vast Kalevi vastu), aga eks see paraneb, osad mehed alles värskelt klubiga liitunud... Pigem pole alati palli pärast 100% lõpuni võideldud ja kõrgemalt peale käidud (nii kaitses kui rünnakul pole olnud palli kellegile ette anda), põhiliselt on suht niisama siblitud keskväljal.

    Aga ma olen parandamatu optimist. Asjad paranevad, mehed saavad terveks, kõik läheb paremaks, Tartust tuleb 3 punkti ja esimeses mängus Levadia vastu teeme neile ka pähe
    Vulgar Display Of Kalju Power

    Kommentaar


      Rahunege, hooaeg alles ees ja te virisete juba

      Kommentaar


        fännidelt ootaks pigem toetust meeskonnale, kritiseerijaid on ilma teietagi küll ja küll... Ja tõesti, hooaeg on ees.. parem alustada raskelt ja lõpetada tugevalt kui vastupidi... Midagi hullu pole... Tulevik pole üldse nõrk meeskond sellel aastal ja ma usun, et nad võtavad paljudelt punkte... Libedaga oli neil oma noorusest tulenev eelis, jooksid ja panid meie mängu kinni.. Teisel poolajal tegi treener paar taktikalist vangerdust ja elu läks ilusamaks. See, et Novikov kaardi sai ei ole kellegi teise süü kui ta enda ja siin süüdistada kohtuniku tegelikult pole õige. Sellise kogemusega mängija ei tohi nii käituda, lihtsalt ei tohi... Sinna läks see 1 punkt ka. Aga elu läheb edasi ja ma usun, et hooaeg tuleb hea!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Hooaeg võidetakse stabiilsete esitustega. Kui praegu juba ütleme kolm punkti kaotatud on, siis pikemas perspektiivis jäädaksegi teistes järk-järgult maha ju.

          (andresele)

          Kommentaar


            Toetagu fännid, kuidas tahes, aga praegusel juhul tundub, et mängude tulemused on osadele fännidele tähtsamad kui mängijatele. Nimesid pole mõtet mainida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              fännidelt ootaks pigem toetust meeskonnale, kritiseerijaid on ilma teietagi küll ja küll...
              Kriitilisemate postitustega esinesid siiski vaid 2 fännklubi liiget. Ma usun, et ka neil on on õigus olla natuke tusasem ja avaldada arvamust, kui nende lemmikvõistkond ei olnud nende arust oma ülesannete kõrgusel.

              Minugi esimesed emotsioonid eile mängult koju sõites olid mitte kõige roosilisemad aga ma olen täiesti kindel, et aja edenedes ja ilmastiku paranedes hakkama näitama väga head mängu ja sügisel oleme medalil !
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                Brasiilia kõrgliiga äkki
                Pole ta ei brasside kõrgliigas mänginud ega ka Seria A-s. On vaid Sloveenia satsi eest pelanud 18 mängu ja vsjo. Või eksin ma?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Toetagu fännid, kuidas tahes, aga praegusel juhul tundub, et mängude tulemused on osadele fännidele tähtsamad kui mängijatele. Nimesid pole mõtet mainida.
                  Ma soovitaks küll mainida, miks mitte!
                  Saavad ka ise aru mis valesti on.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Kriitilisemate postitustega esinesid siiski vaid 2 fännklubi liiget. Ma usun, et ka neil on on õigus olla natuke tusasem ja avaldada arvamust, kui nende lemmikvõistkond ei olnud nende arust oma ülesannete kõrgusel.

                    Minugi esimesed emotsioonid eile mängult koju sõites olid mitte kõige roosilisemad aga ma olen täiesti kindel, et aja edenedes ja ilmastiku paranedes hakkama näitama väga head mängu ja sügisel oleme medalil !
                    Ei olnud ka mul, see tuju kõige parem ja kriitika vastu pole ka midagi, aga kriitika ei saa olla üldistav, sest see ei vii kuskile.. Konstruktiivsed arvamused on alati kasuks... ja avavad ka pimedate silmad
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Minugi esimesed emotsioonid eile mängult koju sõites olid mitte kõige roosilisemad aga ma olen täiesti kindel, et aja edenedes ja ilmastiku paranedes hakkama näitama väga head mängu ja sügisel oleme medalil !
                      Sama siin. Täpsustuseks, et oma eelnevas postituses ma väljendasin erinevaid mõtteid, mis on mul tekkinud alates hooajaeelsetest mängudest. Need ei olnud tingitud ainult eilsest viigist.
                      Vulgar Display Of Kalju Power

                      Kommentaar


                        eilse mängu suhtes tuleb kiruda eelkõige ilma ja uisuväljakut. mängijad ei saanud näidata oma tehnilisi oskusi ja sellega kaasnes korralikult praaki mõlemalt poolt. mänguliselt said viljandlased uisutades paremini hakkama. viik võtta tulevikult on pettumus, mina pean neid 6-7 kohaomanikux kuskilgi, eelmise hooajaga on nad arenenud ja tugevam klubi kyll kuid siiski. jama et niimoodi lõpus lasti ää lüüa endale see värav.
                        kuid järgmine mäng on juba muru rohelisem ja ilm ilusam, siis ka tuleb publikut rohkem kalju võitu vaatama.

                        Kommentaar


                          Ootan juba ilusaid ilmasid, kus Päike särab, soojakraade +25 ja vastu vaatavad liiv ja ilusad männid vms. seal Hiiu staadioni taga on. Siis saab tulla ka ise jalgpalli nautima.. :P Hetkel küll isu ei ole sellise ilmaga tulla sinna.. tekib vist rohkem tunne nagu oleks kuskil Tšernobõlis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            fännidelt ootaks pigem toetust meeskonnale, kritiseerijaid on ilma teietagi küll ja küll... Ja tõesti, hooaeg on ees.. parem alustada raskelt ja lõpetada tugevalt kui vastupidi... Midagi hullu pole... Tulevik pole üldse nõrk meeskond sellel aastal ja ma usun, et nad võtavad paljudelt punkte... Libedaga oli neil oma noorusest tulenev eelis, jooksid ja panid meie mängu kinni.. Teisel poolajal tegi treener paar taktikalist vangerdust ja elu läks ilusamaks. See, et Novikov kaardi sai ei ole kellegi teise süü kui ta enda ja siin süüdistada kohtuniku tegelikult pole õige. Sellise kogemusega mängija ei tohi nii käituda, lihtsalt ei tohi... Sinna läks see 1 punkt ka. Aga elu läheb edasi ja ma usun, et hooaeg tuleb hea!
                            2 punkti läks ikka mitte 1

                            Aga muidu jumala õigus hooaeg on alles alanud vara veel meeleheitest pead seina vastu purustada ja ega see algus niii hull ka pole olnud. Flora vastu jäi ju tulemusest ainult värvavahi kala jagu puudu.

                            Kommentaar


                              Sooviks jõudu kodulehe arendamisel. Oleks kurb kui toimuks sama, mis eelmisel aastal - hooaja alguseks saadi vaatamata suurtele plaanidele pooliku asjaga valmis ja pärast ei arenenud enam suurt midagi.

                              Nii et jaksu!
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas oku Vaata postitust
                                Sooviks jõudu kodulehe arendamisel. Oleks kurb kui toimuks sama, mis eelmisel aastal - hooaja alguseks saadi vaatamata suurtele plaanidele pooliku asjaga valmis ja pärast ei arenenud enam suurt midagi.

                                Nii et jaksu!
                                Täpselt minu mõte. KaljuTV on ka unarusse jäänud..
                                lisaks ei leia mina näiteks maccarit ültse mängijaprofiilidest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X