320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus, et kas üks nendest "ilusatest vastutest" on ka niiöelda klubiesindaja poolt??

    Kommentaar


      Punkt üks - arusaamatu, mis valgest ruumist siin jutt käib. On mängija nimi, siis pilt ja siis tekst. Nii exploreri kui ka firefoxiga vaadates. Võib-olla sul on pildi asemel tühi koht? Või hoopis endal ümberringi valged seinad?

      Punkt kaks - ei näe nagu eriti midagi, millele keegi "klubiesindaja" vastama peaks. Umbes sama hea oleks küsida, et aga miks flora lehel on tabel ja kalender punase, mitte näiteks valge taustaga. Miks noh?

      Ja punkt kolm - eks vastuste toon sõltub üsna olulisel määral ka küsija isikust ja suhtumisest. Tõepoolest omad vitsad, nagu juba eespool öeldi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ma ei saa ikkagi aru, miks mängija ja muu kirjutise vahel suur valge ruum on jäetud? Ainult Novikovil pole seda tühja ruumi, aga temal pole ka pilti. Nagu ma aru saan, see tühimik ilmub sinna iseenesest, või äkki on see jäetud mängija isikliku sponsori reklaamiks?
        sa saad mingit tulemuspalka, kui oled foorumis suutnud näidata kui vinge on Flora või EJL? Või oled ensv-mentaliteediga priimus-tööline omas organisatsioonis?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Arusaamatu om minu jaoks see, et süüdistatakse mind flora või ejli lehe kiitmise eest. Küllap leiavad teadjamad selle kiitmise kuskilt ajaloost. Minu IE näitab igatahes mängija nime ja positsiooni all suure valge tühimiku ja alles siis tuleb pilt. Aga, ju ta siis nii peab olema.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Arusaamatu om minu jaoks see, et süüdistatakse mind flora või ejli lehe kiitmise eest. Küllap leiavad teadjamad selle kiitmise kuskilt ajaloost. Minu IE näitab igatahes mängija nime ja positsiooni all suure valge tühimiku ja alles siis tuleb pilt. Aga, ju ta siis nii peab olema.
            Sinu IE ei jõua vist kõike pilte ära loadida, proovi mozillat.

            Kommentaar


              Vaatasin kah lõpuks erinevate browseritega asja ära, no mida ei ole on see nii nimetatud tühi valge laik IE, FF, Netscape, opera.

              Ma parem oma esimesi mõtteid selle kohta siia kirja ei pane, läheb läbuks ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Punkt üks - arusaamatu, mis valgest ruumist siin jutt käib. On mängija nimi, siis pilt ja siis tekst. Nii exploreri kui ka firefoxiga vaadates. Võib-olla sul on pildi asemel tühi koht? Või hoopis endal ümberringi valged seinad?

                Punkt kaks - ei näe nagu eriti midagi, millele keegi "klubiesindaja" vastama peaks. Umbes sama hea oleks küsida, et aga miks flora lehel on tabel ja kalender punase, mitte näiteks valge taustaga. Miks noh?

                Ja punkt kolm - eks vastuste toon sõltub üsna olulisel määral ka küsija isikust ja suhtumisest. Tõepoolest omad vitsad, nagu juba eespool öeldi.
                Ma ei mõelnudki, et klubi esindaja seal vastama peaks. Ma soovisin teada, et need isikud, kes vastasid on kuidagi otseselt klubiga seotud, et juhiks kui mul tekib mingi küsimus jätan pigem küsimata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas viirus Vaata postitust
                  Vaatasin kah lõpuks erinevate browseritega asja ära, no mida ei ole on see nii nimetatud tühi valge laik IE, FF, Netscape, opera.
                  Lihtne lugu, kõik oleneb versioonist. IE 6.0-l on nime ja pildi vahel kilomeetri jagu valget ruumi. IE 7.0-l on kõik nii nagu peab. Mõnusat jätkuvat kummitirimist!
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raix Vaata postitust
                    Lihtne lugu, kõik oleneb versioonist. IE 6.0-l on nime ja pildi vahel kilomeetri jagu valget ruumi. IE 7.0-l on kõik nii nagu peab. Mõnusat jätkuvat kummitirimist!
                    10 points män :P

                    Tundub, et sa oled kunagi mõnda süsteemi arendanud
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raix Vaata postitust
                      Lihtne lugu, kõik oleneb versioonist. IE 6.0-l on nime ja pildi vahel kilomeetri jagu valget ruumi. IE 7.0-l on kõik nii nagu peab. Mõnusat jätkuvat kummitirimist!
                      Väga tore on lugeda asjalikku seletust.

                      Kommentaar


                        okei aitab nüüd muudest teemadest. Kui midagi Kalju kohta on öelda, siis kirjutage siia. Muud teemad ei huvita enam

                        Kommentaar


                          Valmis 2 klippi Martin Hurdast, tema profiil ja elemendid mängudes. Need siis valminud Martini enda tellimusel. Tegemist promomaterjalidega.

                          MARTIN HURT - PROFILE
                          Profile of the Estonian professional football player Martin Hurt.Previous clubs:2009 Nõmme JK Kalju2006-2008 Tallinna FC Flora 63/62004-2005 JK Viljandi Tule...


                          MARTIN HURT - IN ACTION
                          A Brief summary of the Estonian defender Martin Hurt in different game situations. The clip shows Hurt in defence, fighting for the ball in the air and on th...


                          kui high quality maha mängimine teie internetivõimsusest üle käib, siis all paremal link, kust saab selle välja lülitada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Valmis 2 klippi Martin Hurdast, tema profiil ja elemendid mängudes. Need siis valminud Martini enda tellimusel. Tegemist promomaterjalidega.

                            MARTIN HURT - PROFILE
                            Profile of the Estonian professional football player Martin Hurt.Previous clubs:2009 Nõmme JK Kalju2006-2008 Tallinna FC Flora 63/62004-2005 JK Viljandi Tule...


                            MARTIN HURT - IN ACTION
                            A Brief summary of the Estonian defender Martin Hurt in different game situations. The clip shows Hurt in defence, fighting for the ball in the air and on th...


                            kui high quality maha mängimine teie internetivõimsusest üle käib, siis all paremal link, kust saab selle välja lülitada.
                            Kena, kena!
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kena, kena!
                              eks proovin head tööd jätkata aga tänud igatahes

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                eks proovin head tööd jätkata aga tänud igatahes
                                Nüüd tuli see tunne, et kuradi kahju, et Lisaaeg ikka ära lõppes.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X