320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, mingi jalkasaade peab ikka olema.

    Kommentaar


      Tea kas Martin tahab järgmiseks aastaks välismaale pääseda v

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        eks proovin head tööd jätkata aga tänud igatahes

        Kalevspordi materjali said ise või Hurt tõi sulle?

        Kommentaar


          Algselt postitas LeftWing Vaata postitust
          Kalevspordi materjali said ise või Hurt tõi sulle?
          Hurt tõi. Ta tegi ka selle töö ära, et valis välja situatsioonid, mida mängu elementidesse panna.


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Tea kas Martin tahab järgmiseks aastaks välismaale pääseda v
          Võta ühendust või otsi üles ja küsi tema käest

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Tea kas Martin tahab järgmiseks aastaks välismaale pääseda v
            Ma arvan, et selline profiil võiks olla igal Eesti jalgpalluril, kes kunagi tahaks Eestis väljaspool mängida.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ma arvan, et selline profiil võiks olla igal Eesti jalgpalluril, kes kunagi tahaks Eestis väljaspool mängida.
              100% nõus!

              Hetkel pean tormama, hiljem kirjutan mõttearenduse

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                100% nõus!

                Hetkel pean tormama, hiljem kirjutan mõttearenduse
                tark mees ei torma:d

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  Valmis 2 klippi Martin Hurdast, tema profiil ja elemendid mängudes. Need siis valminud Martini enda tellimusel. Tegemist promomaterjalidega.

                  MARTIN HURT - PROFILE
                  Profile of the Estonian professional football player Martin Hurt.Previous clubs:2009 Nõmme JK Kalju2006-2008 Tallinna FC Flora 63/62004-2005 JK Viljandi Tule...


                  MARTIN HURT - IN ACTION
                  A Brief summary of the Estonian defender Martin Hurt in different game situations. The clip shows Hurt in defence, fighting for the ball in the air and on th...


                  kui high quality maha mängimine teie internetivõimsusest üle käib, siis all paremal link, kust saab selle välja lülitada.

                  Väga super!
                  Nõmme kalju eesmärk on julgustada oma mängijaid tegema neid lihtsaid asju ja samme mis aitavad neid oma karjääri arendamisel!
                  IGA ÜKS ON VÕIMELINE ENDALE SELLISE PROMO MATERJALI KOKKU PANNA! Mängija peab ise ka natukene pingutama ja tahtma...

                  Usun, et Kaljus pole varsti mängijat kellel puudub video profiil ja mitme keelne CV! Ja usun, et nii mõnigi mängija liigub ka edasi oma karjääris

                  Tervitused Beirutist!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Väga super!
                    Nõmme kalju eesmärk on julgustada oma mängijaid tegema neid lihtsaid asju ja samme mis aitavad neid oma karjääri arendamisel!
                    IGA ÜKS ON VÕIMELINE ENDALE SELLISE PROMO MATERJALI KOKKU PANNA! Mängija peab ise ka natukene pingutama ja tahtma...
                    Ei jäägi muud üle kui Kunoga nõustuda


                    Jalgpallurid ei erine selle poolest modellidest, kunstnikest, minusugustest vabakutselistest tegijatest jne., kõigil on oma CV ja portfolio, mis on suhteliselt lihtsalt saadaval ja mida vajadusel saaks soovitatavatesse kohtadesse saata. Ikka selleks, et oma karjääri edendada ja püüelda uutesse kõrgustesse. Minu meelest peaks selline asi olema kõigil professionaalsetel mängijatel. See on vahend mängija enda käes või heas kasutuses agendi töös. (Samas võiks sellise profiili olemasolu nõuda mängija ka agendilt, kes laseks selle kokku panna. Ma täpselt muidugi agendi ja mängijate suhteid ei tea, aga selline asi peaks olema loogiline. Tean, et näiteks Lehiste kontor oma mängijatest klubide soovi korral midagi sellist teeb.)

                    Jalgpalluri puhul on lisaks korralikult vormistatud mitmekeelsele CV-le profiilis kindlasti oluline videomaterjal, mida üldjuhul esimese asjana küsitakse. Eelkõige on oluline mängusituatsioonide osa. Oluline on, et selgelt oleks aru saada, kus mängija väljakul viibib ja mida teeb. Fakt aga on - VIDEOMATERJALI OLEMASOLU EI SAA ALATÄHTSUSTADA. Tõele au andes on lootus, et äkki mõni skaut tuleb minu mänge vaatama ja siis näeb, et milline tegija tegelikult olen, on ikka väga väikene. Vähemalt Eestis. Suurim on see ehk koondise mängude puhul.

                    Selleks, et sellist asja teha, tuleb vaikselt enda kohta materjali koguda. Kui on teada, et mängu kantakse üle teles oleks mõistlik panna see kodus salvestama DVD-le kui ise mängimas. Ükskõik kas aegsalvestusega või kasutada kellegi tuttava abi. Pikkamisi koguneb arvestatav hulk materjali (arhiiv), mille hulgast siis situatsioone valida. Minu soovitus on salvestada võimalikult heas kvaliteedis ikka terve mäng. Osadel DVD Recorderitel saab valida, et mitu tundi tahad plaadile mahutada. Soovitan kahte. Kui panna mitu mängu ühele plaadile, siis läheb pilt juba kohati nii halvaks, et enam ei saa aru mis platsil toimub.

                    Tänapäeval liigub asi selles suunas, et terveid mänge ei viitsita esimese mulje saamiseks läbi vaadata. Siin tuleb võimalikele soovidele ise juba eos vastu tulla ja nõudlust täita. Mina soovitan, et situatsioone tuleks kokku kuni 10 minuti eest. Seda eelkõige seepärast, et see on Youtube'i formaat ja pikemaid asju sinna üles laadida ei saa (v.a. mitmes osas, kuid siis juba esmamulje jaoks klipid ka pikad, tuleb teha valikuid). Tunnistan siinkohal ausalt, et ma väga täpselt ei tea mida klubid ootavad, kuna ei ole agent ja pole klubidelt seda küsinud. Ent aiman soove ja tunnetan sobivat formaati - see ei tohi olla liiga lühike, ega liiga pikk.

                    Ründajad võiksid kindlasti panna sisse enda löödud väravad (see muidugi käib kõigi kohta), väravavaht parimad tõrjed, kõrgete pallide püüdmine, mängu algatamine. Poolkaitsjad aga rünnaku ülesehituse elemente, tööd kaitses; kaitsjad siis kaitsetööd, võitlust peapallide pärast jne. Oluline on ka tuua esile see, mis on mängija eripära - võib olla on kiire äärekaitsja kes toetab rünnakuid, targetman ründaja jne.

                    Iseenesest ei ole videode tegemine ka alati väga keeruline ja kallis. See ei pea väga fancy välja nägema. Piisab elementidest. Kuigi ilusam ja šefim profiil võib luua väga positiivse esmaemotsiooni enne kui minnakse mänguelementide juurde. Ometigi ei ole see esmatähtis. Leidub palju erinevaid vabavara programme, millega vajalik töö ära teha. Tean, et kasutatakse edukalt kasvõi Windows Moviemakerit. Kui mängija ise ei saagi hakkama, siis kindlasti leidub mõni sõber IT mees, kes midagi ikka teha oskab ja hädast välja aitab. Loomulikult, kui ka natukene rahalisi vahendeid on, võib pöörduda ka proffide poole, kelle tuleb siis ära rääkida, et mida täpselt saada tahetakse.

                    Kokkuvõttes. Ei ole ülemõistuse raske sellist profiili endast teha, kõik on kinni vaid asja kättevõtmises ja tahtes. Kui on tahet, tuleb ka tulemus. Nii et head Eesti jalgpallurid, hakake ka väheke ise tööle enda promomisega. Tulemused võivad olla üllatavad.


                    Niih ja vabandan kui natukene OT sai. Kuna siin see arutelu oli, siis siia selle ka postitasin. Kui midagi veel meelde tuleb, mida öelda tahtsin, siis kirjutan. Praegu sai ühe ropsuga asi üles tähendatud. Küsimusi võib kah vabalt mu käest küsida. Kui nõu oskan anda, siis ikka aitan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas masturr Vaata postitust
                      tark mees ei torma:d
                      ju ma siis pole veel nii tark sry kui alt vedasin :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        ju ma siis pole veel nii tark sry kui alt vedasin :P

                        Ma nägin Hurt´i videos ka osakese madeira mängust, kust see materjal pärit on ja palju seda on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeftWing Vaata postitust
                          Ma nägin Hurt´i videos ka osakese madeira mängust, kust see materjal pärit on ja palju seda on?
                          see pärit sealtsamast mängust, mida ka Madeiral üles filmisime. kahjuks mingil põhjusel otsustas Reporter viimast Madeira lugu mitte mängida, kuigi see oli valmis. seal siis oli peamiselt jalkateema ja Nacionali baasid jne.

                          Kommentaar


                            Madeira

                            Minu teada on Madeira mängust olemas esimesest poolajaast mingid katked ja terve teine poolaeg.....
                            I`m not scared of dying, I just dont want to

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                              Minu teada on Madeira mängust olemas esimesest poolajaast mingid katked ja terve teine poolaeg.....
                              Kas ma tunnen sind?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Kas ma tunnen sind?
                                Võib ka nii öelda
                                Ma olin Madeiral Karkudega
                                I`m not scared of dying, I just dont want to

                                Kommentaar

                                Working...
                                X