320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Ma loodan, et turvaritel on mõõdulint olemas.
    Mulle ei jõudnud point kohale nagu paljudele teistele siin. Ehk seletad, mida sa loodad ja miks peaks turvameestel mõõdulint taskus olema. Selle asja nimi peaks olema täpsemalt ikka RoosaMeeter (analoog kolorimeeter), mis eristab roosat teistest värvidest. Või mida sa mõtlesid? Valgusta palun nii mind kui teisi lugejaid!
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      Tabeliseisu vaadates on homme Hiiul üks vooru vingemaid mänge tulemas.
      Ei oska kummalegi eelist anda ja seepärast pakun viiki. Kohe hakkan vist Kalju fännide käest saama
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Tabeliseisu vaadates on homme Hiiul üks vooru vingemaid mänge tulemas.
        Ei oska kummalegi eelist anda ja seepärast pakun viiki. Kohe hakkan vist Kalju fännide käest saama
        Mis viigist sa räägid? Lumekoristusest suure kobaga pääsesid, tahad Aadu juures tärkavat muru riisuma hakata?
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
          Mis viigist sa räägid? Lumekoristusest suure kobaga pääsesid, tahad Aadu juures tärkavat muru riisuma hakata?
          Muru on ikka suitsetamiseks ju...
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Aadu ja Viinad! Nii ,kui väljas läheb + 15. peale nii teeme kohe sinu kokaraamatu järgi ühe korraliku grilli . Kui Kalju homme võidab siis on kast Pärnu Ziguli õlut minu poolt välja pandud.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Aadu ja Viinad! Nii ,kui väljas läheb + 15. peale nii teeme kohe sinu kokaraamatu järgi ühe korraliku grilli . Kui Kalju homme võidab siis on kast Pärnu Ziguli õlut minu poolt välja pandud.
              oot, grillipidu ja meid ei kutsuta?
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Milles küsimus ! Kõik Nõmmekad on oodatud ,ainult ma ei ole kindel ,et Aadu ja Viinad juurde kõik ära mahuvad.. Teine variant on Säästusektor Hiiul
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Milles küsimus ! Kõik Nõmmekad on oodatud ,ainult ma ei ole kindel ,et Aadu ja Viinad juurde kõik ära mahuvad.. Teine variant on Säästusektor Hiiul
                  Säästukas on alati ideaalilähedane koht
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Ega nüüd siis võit ka tulemata jää
                    Vulgar Display Of Kalju Power

                    Kommentaar


                      roosad, pantrid, roosad, roosad pantrid, roosad pantrid, võiduni me viime nad

                      Kõik alla 3p on pettumus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Milles küsimus ! Kõik Nõmmekad on oodatud ,ainult ma ei ole kindel ,et Aadu ja Viinad juurde kõik ära mahuvad.. Teine variant on Säästusektor Hiiul
                        Ainuke variant on siis sinu juurde tulla, kui "Aadu jaViinad" juurde ei mahu. Seal siiski elav järjekord ja VIP pääsetega

                        Kommentaar


                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                          Kommentaar


                            Hmm.. Jalgpalli juurde käivad vigastused ja sellised probleemid. Saan aru, et palgad suured meestel aga ega nad ei saa olla ju kunagi terved.. Olgu siis abiks vodoo-nõid või Pendli-Veeliks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Hmm.. Jalgpalli juurde käivad vigastused ja sellised probleemid. Saan aru, et palgad suured meestel aga ega nad ei saa olla ju kunagi terved.. Olgu siis abiks vodoo-nõid või Pendli-Veeliks.
                              Kusjuures Pendli Veeliks oleks tegijam kui Black Mama
                              Aga ilm on ilus, kohtume Hiiul!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Kahju et te täna põsed saate

                                Kommentaar

                                Working...
                                X