320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Vaatasin just ,et kaks järgmist vooru on Kaljul Levadiaga kodus ja Transiga võõrsil ja kui sealt ühtegi punni ei tule siis võib juhtuda ,et Getuli treenib varsti ainult rannajalgpallureid
    Rannajalgpallurite koondise treener on Kert Haavistu, seal Getulio enam igatahes ei ole.

    Kommentaar


      Aga positiivne on see, et olukord saab jällegi ainult paremaks minna. Ning nagu näha teiste klubide etteasteid, siis kõik võivad kõigi taha komistada, v.a Levadia.

      Kui kahest järgmisest mängust kah punkte ei tule, siis võib mõelda karmimatele meetmetele. Ja praeguses seisus 2p kahest kohtumisest ehk ei olekski nii suur pettumus.

      Ja eelpool kõnelejale, kui trennis end tõestad, küll siis ka mänguaeg tuleb

      Kommentaar


        Aitab virisemisest treeneri kallal, ega tema üksi meeskond pole! Kogu mäng läks nahka paari lihtsa asja pärast. Kalju potensiaali saab hinnata alles siis kui algkoosseisus on Kaas, Balbinot, Hurt, Arruda, Tsigodajev, Novikov, Muccari, Mitt, Terehhov, Smirnov, Felipe. Selline peaks täna olema algkoosseis! Selle koosseisuga on vaja mängida Flora, Levadia, Sillamäe ja Narva vastu, alles siis on näha, mis puust täna Kalju on. Momendil käib mingi aukude lappimine ja kabetamine...

        Kommentaar


          Soccerneti see link kus getulio väidetavalt ütleb et võidame murilo ja novikoviga on kontekstist välja rebitud.

          Sõnum oil, et kui saame kõik mängijad lõpuks terveks on kindlasti ka tulemused paremad... Midagi pole teha, hooaeg on alanud vigastuste ja haigustega see käib asja juurde. Novikov on näiteks viiest voorust kaasa teinud 1,5 mängu..

          Meil ei ole ühe mehe show!
          Klubi teeb oma järeldused, vastavd inimesed arutavad olukorrad läbi ja otsuseid ei langeta kindlasti üks inimene. See mis teile välja paistab ei pruugi olla tegelikkus.

          Hooaeg on alguses ja uskuge mind tulevad ka helgemad ajad, seega ärge päris kõike ikka välja rääkige mis sülg suhu toob, pärast on vaja sõnu süüa.
          Lõpuks ei mängi treener väljakul vaid mängijad.

          Ja selliseid "Fänne" kes ainult meeskonna võitude puhul kaasa elavad pole ühelegi klubile vaja!

          Olen kindel, et Getuliol on samuti mõne mehe sooritustes tänaseks mõõt täis ja Levadia vastu antakse võimalus ka teistele.

          Teate ja üks asi veel.. Eestlasele omaselt meeldib meil parastada...ja vinguda!

          Siis kui läheb hästi on kõik sõbrad ja kiidavad, kui meeskond kaotab paar mängu, siis juba lastakse lahti ja saadetakse restorani tööle... Kas te ei arva, et te ise olete sellise kahepalgelisusega natukene sisutud inimesed? Seda enam, et komentaarid on kõik tehtud anonüümselt...

          Ütlen veel kord, et see on jalgpall ja elu ei seisne ainult võitudes, TULEB OSATA KAOTADA ja sellest on vaja teha järeldused ning keerata oma nõrgad kohad ümber tugevateks!

          SEDA ME KA PRAEGU TEEME!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
            Aitab virisemisest treeneri kallal, ega tema üksi meeskond pole! Kogu mäng läks nahka paari lihtsa asja pärast. Kalju potensiaali saab hinnata alles siis kui algkoosseisus on Kaas, Balbinot, Hurt, Arruda, Tsigodajev, Novikov, Muccari, Mitt, Terehhov, Smirnov, Felipe. Selline peaks täna olema algkoosseis! Selle koosseisuga on vaja mängida Flora, Levadia, Sillamäe ja Narva vastu, alles siis on näha, mis puust täna Kalju on. Momendil käib mingi aukude lappimine ja kabetamine...
            Uus treeneri kandidaat... Ma olen millegipärast kindel, et paar nime istuvad küll järgmistel mängudel sügaval pingil
            Aga üldjoontes räägin sama asja!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Aga positiivne on see, et olukord saab jällegi ainult paremaks minna. Ning nagu näha teiste klubide etteasteid, siis kõik võivad kõigi taha komistada, v.a Levadia.

              Kui kahest järgmisest mängust kah punkte ei tule, siis võib mõelda karmimatele meetmetele. Ja praeguses seisus 2p kahest kohtumisest ehk ei olekski nii suur pettumus.

              Ja eelpool kõnelejale, kui trennis end tõestad, küll siis ka mänguaeg tuleb
              Keda fännide sita esitluse pärast peaks lahti laskma?
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Kõik on tore ja ilus, aga kui te järgmised 2 mängu punkte ei võta siis on medal läinud.

                Kunole ütleks veel seda, et klubi president ei peaks foorumis klubi tegemisi vabandama/õigustama. Samuti ei maksa foorumis öeldut südamesse võtta - igaüks võib ju arvamust avaldada.
                Algselt postitas aanvaller
                raamatud on pededele!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stauffenberg Vaata postitust
                  Kõik on tore ja ilus, aga kui te järgmised 2 mängu punkte ei võta siis on medal läinud.

                  Kunole ütleks veel seda, et klubi president ei peaks foorumis klubi tegemisi vabandama/õigustama. Samuti ei maksa foorumis öeldut südamesse võtta - igaüks võib ju arvamust avaldada.
                  See on Kalju foorum ja ma arvan, et mul on õigus samamoodi oma arvamust avaldada kui teistel.
                  Meie klubi president pole Hitler kes elab omas mullis, olen fännide ja mängijate keskel samasugune inimene nagu teie.

                  ma esiteks ei õigusta oma tegemisi, kus sa seda välja loed?
                  Ja teiseks, kallis anonüümne sõber, medaleid ikkagi riputatakse kaela kuskil novembri kuus, praegu alles aprilli algus!

                  Head päeva!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Eranditult teistest Meistriliiga klubi omanikest on Kalju juhatuse liikmed nii öelda üdini asja sees ja suhtlevad rahvaga otse foorumis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Keda fännide sita esitluse pärast peaks lahti laskma?
                      ROMARIO

                      Aga treenerivahetusest...

                      Eelmise aasta lõpus ilmus populaarteaduslikus ajakirjas "Tarkade klubi" lugu, kus oli tehtud suur uurimustöö teemal, et kas järsk treenerivahetus toob kasu või mitte. Järeldus oli, et mitte. Uurimus baseerus küll peamiselt Rootsi hokitreenerite asjal (ligi 30 aastat andmeid), kuid piisavalt oli toodud ka jalgpallinäiteid.

                      Kui klubi eesmärgid piirduvad vaid ühe hooajaga, siis võiks ju tõesti mõelda, et äkki vahetus tooks kasu, pikemas perspektiivis (ja tiba kaugemate eesmärkidega) ei ole mõtet. Minu meelest võiks treenerit vahetada siis kui klubil ja treeneril tekivad erinevad arusaamad eesmärkidest võib kaob täielikult teineteise suhtes usaldus (Oluline on usaldus!). Hetkel ma vähemalt Kalju puhul seda ei näe.

                      Kalju kõrval peaks ju tegema veelgi kõvemat kisa Flora fännid (mida on ka olnud), ent jällegi küsimus, et mis on eesmärk? Rüütli ju sisuliselt ehitas mitme aasta jooksul üles Levadia meeskonda, mille vilju nüüd tegelikult Prins naudib (ok, Rüütli nautis kah natukene). Ühe hooaja eesmärgina toodi sisse mõned tugevdused, samas muutus klubi noortetöö aina paremaks ja meeskonda ehitati üles sisuliselt. Mitmed noortest (nt. Morozov) on tänaseks muutunud kvaliteetseteks mängijateks, kes regulaarselt ka esindusmeeskonnas.

                      Hetkel ei näe ma põhjust, et kumbagi treenerit tuleks kangutama hakata. See oleks täiesti mõtetu. Mina näen mõlemas potensiaali.

                      Küll kõrvalt vaatajana tundub (rõhutan, et tundub, ma ei tea), et lisaks vigastustele, on Kalju meeskonnas tekkimas ka väiksed sisepinged. Need ehk peamiselt tekkinud kommunikatsioonihäiretest. Võib olla tuleks meeskonnaga korra maha istuda rahulikus õhkkonnas, suud puhtaks rääkida, eesmärgid ära rääkida ja kuidas toimub mängijatevalik ja milline on taktika jne. ja positiivselt edasi minna. Ühesõnaga meeskonna siseasjad, mida saaks lihtsalt lahendada. Võib olla eksin, aga kõrvaltvaatajale kohati lihtsalt näib nii.

                      Igatahes edu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                        Kaas, Balbinot, Hurt, Arruda, Tsigodajev, Novikov, Muccari, Mitt, Terehhov, Smirnov, Felipe
                        Juba kannad Teeveri maha

                        Okei okei, tegelikult jutt on õige, Getulio ise ka eile enne mängu sõnas, et tegu pole Nõmme Kaljuga enam vaja on nime muuta FC Hospitaliks.

                        Praegu on vaja ainult veidikene aega ja mõistvat suhtumist ning asi muutub paremaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                          Eranditult teistest Meistriliiga klubi omanikest on Kalju juhatuse liikmed nii öelda üdini asja sees ja suhtlevad rahvaga otse foorumis.
                          Kas juhatuse liikmed on klubi omanikud?
                          Miks sa arvad, et teiste klubide juhatuse liikmed üdini asja sees ei ole?
                          Algselt postitas aanvaller
                          raamatud on pededele!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            ROMARIO

                            Rüütli ju sisuliselt ehitas mitme aasta jooksul üles Levadia meeskonda, mille vilju nüüd tegelikult Prins naudib (ok, Rüütli nautis kah natukene). Ühe hooaja eesmärgina toodi sisse mõned tugevdused, samas muutus klubi noortetöö aina paremaks ja meeskonda ehitati üles sisuliselt. Mitmed noortest (nt. Morozov) on tänaseks muutunud kvaliteetseteks mängijateks, kes regulaarselt ka esindusmeeskonnas.


                            Igatahes edu
                            Mis noortesüsteemi see Levadia üles ehitas? Läksid kotkas juunioriga kokku ja kogu moos. Vanemate noortegrupid olid ka ülesostetud teistest klubides pluss mängijad siis(purid,teniste, vassiljev jne).Raha oli algul nagu putru noh

                            Aga Kaljusse puutuvalt, siis ma pole küll mänge näinud aga isiklikult arvan, et on veel vara siin kedagi lahti lasta.......isiklikult pole mul kunagi Getuliosse väga usku olnud. Tema mänguskeemid tunduvad minu arust liiga ekstreemsed eestlaste jaoks. Aga noh ma arvan, et andke veel see hooaeg aega....pärast 10 või 15 vooru võib tõsisemalt treenerivahetusele mõelda, kui tulemused ei rahulda...
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              Algselt postitas duff_K Vaata postitust
                              Mis noortesüsteemi see Levadia üles ehitas? Läksid kotkas juunioriga kokku ja kogu moos. Vanemate noortegrupid olid ka ülesostetud teistest klubides pluss mängijad siis(purid,teniste, vassiljev jne).Raha oli algul nagu putru noh

                              Aga Kaljusse puutuvalt, siis ma pole küll mänge näinud aga isiklikult arvan, et on veel vara siin kedagi lahti lasta.......isiklikult pole mul kunagi Getuliosse väga usku olnud. Tema mänguskeemid tunduvad minu arust liiga ekstreemsed eestlaste jaoks. Aga noh ma arvan, et andke veel see hooaeg aega....pärast 10 või 15 vooru võib tõsisemalt treenerivahetusele mõelda, kui tulemused ei rahulda...

                              kas küsimus oli ainult rahas? kompleksi puhul ehk jah, ent äkki oli ka Kotkas Juuniori huvi, et leida noortele konkreetne väljund? Tartul SK 10nel (vms. oli, kus Purid olid) ei olnud minu mälu mööda ka otsest Meistriliiga väljundit ja samuti usun, et meeste enda huvigi oli end tõestada võimalikult kõrgeimal tasemel. Rüütli ehitas süsteemi Levadia jaoks üles ja pani asja korrektselt toimima. See aasta ju pole suuri investeeringuid enam tehtud, kunagised investeeringud on ennast pikas plaanis tasumas, see oligi ju mõte. (Siinkohal pean tunnistama, et kõik fakte tõesti ei tea...)

                              Ja kui lugesid minu kirjutist, siis said ehk ka aru, et minu meelest on ülimalt enneaegsed jutud, et kedagi tuleks lahti lasta. Tuleb lihtsalt teha väikene analüüs ja edasi minna. Potensiaali peaks olema

                              Kommentaar


                                Mind võib küll lahti lasta, kuid imelik on süüdistada fänne selles, et ollakse vaid võitudes. Ma oleks tol ajal võinud toetada Florat, Levadiat või keda iganes Tallinnas. Aga ma valisin tiimi, kelle koosseis oli täisamatöörne ning oli hästi, kui mängijad viitsisid kohale tulla või ei jooksnud pohmelli välja, ja mul ei ole Nõmmega absoluutselt mingit seostki, elades meie pealinnast üle 30km kaugusel.

                                Meie kõigi soov on, et tuleksid tulemused, kas koos fännidega või ilma, sellel vist vahet ei ole. Sest Ida-Virumaa satsid teevad ilma ka toetajaskonnata. Aga mina olen jätkuvalt meeskonnaga ning järgmisel mängul võtan VIPi endale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X